Najmocnejšia modlitba k Nicholasovi Wonderworkerovi za pomoc v podnikaní a práci

Vždy som si myslel, že sa modlia za svätých iba v prípade neriešiteľných problémov a predovšetkým v prípade choroby.A keď prišla do našej kancelárie nová, ktorá každý deň, počnúc jej pracovným dňom, vždy z kabelky vytiahla z kabelky malú ikonu Ugodnika a zamrzla pred ňou, bez slova sa modlila: niekto bol s dievčaťom veľmi chorý.

Keď som sa na ňu tajne pozrela, neskrývala sa: ukázalo sa, že kolega prosí o zvýšenie od Nikolaja!A kto by si to myslel - o necelé dva mesiace sa presťahovala do kancelárie našej zástupkyne vedúceho!Odvtedy som sa začal obracať na sv. Mikuláša, aj keď nie na ukážku, ale doma.A hádajte, kto vyhral cenu ako najlepší zamestnanec mesiaca!

V ktorých prípadoch ľudia čítajú modlitby za podnikanie alebo peniaze za Nikolai Ugodnika?

 • Ak hľadajú prácu a nemôžu nájsť dlhú dobu, alebo sa im ponúkajú úplne nerentabilné možnosti.
 • Chystáte sa zmeniť prácu na vyššiu odmenu alebo len za pohodlnú (povedzme, bližšie k domovu).
 • Plánovanie otvorenia vlastného podniku.
 • Mať prácu, ale neporadiť so svojimi povinnosťami.
 • Ak je platje oneskorená.
 • Žiadosť o dobrý predaj, ak osoba pracuje v obchode.
 • Požadujúce vyššie mzdy.
 • Bude hovoriť s nadriadenými o zvyšovaní platu alebo novej pozícii.
 • Problémy s kolektívom (povedzme, ak sa osobe zdá, že je v ňom havran a chce sa pripojiť k kolektívu).
 • Ak práca nie je príjemná, ale nie je ju možné zmeniť, Nikolay Príjemca ho môže naučiť milovať svoje miesto alebo prácu.
 • Pred pracovnou cestou.Modlia sa k svätcovi pred každou cestou - autom, loďou aj lietadlom.

Prečo sa však modlíme osobitne k Nicholasovi?

Všetko je jednoduché: svätý často rozdával peniaze a majetok chudobným alebo jednoducho tým, ktorí to potrebovali.Jeho najslávnejším činom bolo pomôcť otcovi troch dcér - rodina nemala čo žiť a dievčatá snívali o manželstve.Nicholas v noci tajne („nech pravá ruka nevie, čo robí ľavica“), hodil do tohto domu vrecká zlata a rodina nakoniec nahromadila dostatok peňazí na veno pre dievčatá.

Pri odjazde na dlhú pracovnú cestu nezabudnite: počas svojho života ukradol Nikolai Wonderworker zúrivé more a na palube zachránil loď a námorníkov.

Texty najmocnejších modlitieb

Modlitba za pomoc .Číta sa nielen preto, aby si našiel prácu alebo unikol z dlhovej diery, ale aj v iných prípadoch (napríklad ak je niekto v rodine chorý a je potrebné urgentne nájsť peniaze na liečbu).Neprestávajte sa modliť každý deň, kým sa splní vaše želanie.Ale, samozrejme, nebuďte nečinne pri -Namiesto toho, aby vám dával iba to, čo chcete, môže nebeský patrón začať od diaľky, takže ak ste vyslaní na kurzy ďalšieho vzdelávania alebo sa začína konštruktívna kritika vašej práce, neodstraňujte to, ale začnite sa zlepšovať.

Tento text je prečítaný , v ktorom sa žiada o pomoc s cieľom získať lepšiu prácu na existujúcom pracovnom mieste, ako sa zbaviť problémov .Modlitba je veľmi jasná, v tom vyzývajú sv. Mikuláša, aby chránil pred závisťou, hnevom a intrígami láskavých kolegov.Môžete si ho tiež prečítať, s úmyslom zmeniť smer činnosti alebo jednoducho hľadať nové zamestnanie v starej špecialite.

Tento text jemodlitbou od chudoby .Čítali to, keď hľadali prácu a žiadali zvýšenie.

Tiež,hľadajú prácu , prečítali text takejto modlitby.

Tento text predstavujeskupinu .Číta ju celá rodina aj v práci, ak s vami pracuje veľa veriacich.

A tento krátky text je ľahké sa naučiť a vysloviť pre sebav každom vzrušujúcom okamihu- povedzme, že ste blízko dverí šéfkuchára, ktorý vás povolal „na koberec“alebo stojaci na prahu novej kancelárie, kde ste prišli na pohovor.

Populárne ortodoxné rituály

Ak je váš problém naliehavý, obávate sa, že ho obyčajná (aj skutočne silná) modlitba nevyrieši,štyrikrát za sebou čítal „Ach, všetci-svätý Mikuláš“ .V takom prípade budete pravdepodobne ihneď počutý, takže budete mať väčšiu šancu získať to, čo chcete.Modlitebný text bol uverejnenývyššie.Prečítajte si túto modlitbu presne štyridsať krát a nevystúpte z tohto modlitebného klipu, ktorý vám pomôže.Ale nezabudnite: celý rituál trvá trochu viac ako štyridsať minút!

Ak máte dostatok trpezlivosti na to, aby stekaždý deň čítali tú istú modlitbu štyridsať dní , budete mať šancu zmeniť svoj osud.Napríklad stať sa vodcom, uniknúť nedostatku peňazí alebo nepríjemnému porazenému, aby sa stal najlepším zamestnancom mesiaca.

Text takejto modlitby k otcovi Nicholasovi sa nachádza v tomto videu:

Kto a kedy môže osloviť svätca?

Akákoľvekpokrstená osoba , pravoslávna aj katolícka, sa môže odvolať na Nicholasa Wonderworkera (katolíci slávia Nicholasov pamätný deň nie 19. decembra, ale trochu skôr 6. decembra).

Môžete sa modliť v ťažkých časoch, aj keď vidíte, že váš sused (príbuzný, priateľ) má problémy.A ak vám bolo dané, čo ste požadovali, nezabudnite poďakovať!

Modlíme sa k Nicholasovi Wonderworkerovi a žiadame ho, aby adresoval naše slová Bohu, pretože my sami (z väčšej časti) nie sme hodní osobne sa k nemu obracať.Ak si myslíte, že žijete takmer bez hriechu, často chodíte do kostola, na pôst, môžete sa obrátiť priamo k Pánovi.

Ako správne ponúknuť modlitbu?

Je ideálne kontaktovať patróna na modlitebnom mieste - v chráme a nájsť jeho ikonu.Je pravda, že sa musíte modliť viac ako jeden deň a nie každý je pohodlný každý deň navštevovať Boží dom.Cirkev preto nezakazuje modliť sa doma ani v práci, keď na chvíľuv miestnosti zostaneš sám.

Pripravte si fotku sv. Mikuláša.Pred každou modlitbou bude ľahké pred ním zapáliť tenkú sviečku.Nakoniec ho nemusíte vyfukovať - ​​nechajte ho vyhorieť až do konca.

Hovorte každé slovo s citom.Nie je potrebné klábosiť modlitby, napríklad Vovaho siedme zrovnávacie verše pri stole.

Pred rituálom očistite dušu všetkého negatívneho.Ak pociťujete trpkosť, hnev, hnev v dôsledku komunikácie s niekým z domu alebo priniesli tieto emócie z práce, najskôr pre seba urobte niečo príjemné (vykúpajte sa, pijete lat, pozerajte ľahký film) a iba sa upokojte, začnitespoločenstvo so svätým.

Nepožiadajte od svojho suseda nič zlé."Swung" na vzostupe?Nie je potrebné dúfať, že ho dostanete prepustením nadriadeného.Tiež nežiadajte, aby ste vyhrávali peniaze v hazardných hrách (cirkev s tým nesúhlasí), nájdite peňaženku (koniec koncov, niekto to stratí skôr) a dostanete vôľu (pretože v tomto prípade niekto zomrie).

Ale dobré „zisky“ v obchode môžete požiadať o vynikajúce príjmy.Ale samozrejme, ak nepredávate niečo zlé - zjavne chybný tovar, výrobky, ktorým vypršala platnosť.Pre úspech pri predaji alkoholu alebo v oblasti kasín a iných lotérií je tiež lepšie nepožiadať.

Aby som to zhrnul

 • Nikolai Ugodnik, svätý, ktorý sa nemusí hanbiť modliť sa za to najaktuálnejšie veci, žiadať o novú prácu, povýšenie a zbaviť sa problémov na pracovisku.Pravidelné modlitby vám pomôžu nájsť spoločný jazyk s tímom a zbožniť vašu prácu.
 • Za najmocnejšiu modlitbu takéhoto plánu sa považuje „Ach, všetci-svätý Mikuláš“.Možno to čítať rovnako, až kým sa vaše želanie nesplní, alebo vo forme rituálu, ktorý opakuje modlitbu štyridsaťkrát za sebou.
 • Môžete sa modliť v kostole aj doma, dokonca aj v práci.Odporúča sa to urobiť sám, nastaviť ikonu Miracle Worker pred vami a ak je to možné, pred obrázkom zapáliť zasvätenú sviečku.

Chcete sa dozvedieť viac o svätcovi, ktorého spomienka na všetky pravoslávne bohoslužby 19. decembra?Navrhujem krátky film, v ktorom kňaz rozpráva nielen o zázračnom pracovníkovi, ale aj o oblasti, v ktorej žil a pracoval zázraky: