Najmocnejšie amulety starých Slovanov

Amulety starých Slovanov boli za starých čias považované za mocnú obranu proti všetkému zlu, ktoré by mohlo postihnúť človeka.Ľudia vyrábali talizmany a amulety, aby chránili pred nepriateľmi, nešťastní priatelia, dali silu v boji proti súperom, pritiahli šťastie a šťastie.

Môžete si tiež vyrobiť a nosiť talizman vhodný pre vás - a porozprávame sa o význame najpopulárnejších slovanských symbolov, ktoré sa používajú na výrobu amuletov.

Najúčinnejšie staroslovanské kúzla

Pri výbere vhodných kúziel je potrebné zohľadniť niekoľko faktorov:

 1. Kto ho bude nosiť? Toto je dôležité - symbol sa vyberá v závislosti od pohlavia, veku osoby.Záleží tiež na tom, či je ženatý, či má deti a vnúčatá.
 2. Sila talismanu. Rôzne amulety majú rôzne sily.Čím viac ľudí obklopuje, tým silnejší spoločník si vyberie.Na zvýšenie ochrany môžete nosiť niekoľko amuletov naraz.
 3. Materiál .Amulet musí byť vyrobený z prírodného materiálu - dreva, kovu, kameňa alebo tkaniny.Ideálnou možnosťou je strieborné šperky.Tento kov má najviac pozitívnu energiu.

Lunnitsa

Toto je ženský slovanský amulet, ktorého činnosť je zameraná na:

 • Láska a ženské šťastie.Priťahuje hodných mužov, pomáha napĺňať osud žien.
 • Ochrana krásy.Zvyšuje atraktivitu ženy, pomáha udržiavať mladosť.
 • Zachovanie zdravia, najmä reprodukčnej.Pomáha rodiť a rodiť zdravé deti.

Lunnitsa je ideálna pre tehotné ženy a nezosobášené dievčatá, ktoré stále hľadajú osobné šťastie.

Yarovik

Yarovik vyzerá takto:

Čo mu pomáha:

 • Zlepšuje finančnú situáciu, pomáha chrániť a zvyšovať kapitál.
 • Chráni pred konkurentmi, súpermi, nepriateľmi a neprispôsobiteľmi.
 • Zvýhodňuje reprodukčné zdravie.

Vhodné pre mužov aj ženy.Ideálne pre ľudí zameraných na kariérny rast.

Nebeský kríž

Takto vyzerá tento starodávny slovanský symbol:

Nebeský kríž- symbol jednoty a spirituality.Pomáha:

 • Úspešne prekonať ťažkosti a dostať sa z nepríjemných situácií.
 • Posilnite osobu silou, znalosťami a múdrosťou svojich predkov.
 • Na ochranu osoby a jej rodiny pred zlými jazykmi, zlým okom, zachová mier a zabráni konfliktom v rodinnom živote.

Toto je ideálny advokát pre tých, ktorí učia ľudí v rámci svojich profesionálnych aktivít - pre učiteľov, trénerov,mentori.

Valkyrie

Veľmi silný amulet vhodný pre mužov aj ženy. Valkyrie pomáha:

 • Chráni používateľa pred akýmikoľvek problémami prichádzajúcimi z vonkajšieho sveta.
 • Fyzicky posilnite osobu, posilnite vytrvalosť.
 • Posilniť ducha, urobiť ho odolnejším voči emočným zážitkom.
 • Nájdite vhodného partnera pre podnikanie alebo rodinu.
 • Prekonajte všetky prekážky a ťažkosti bez ťažkostí.

Tento amulet je vhodný pre ľudí so silným duchom, ktorí chcú ďalej charakterizovať.Je to amulet bojovníkov, ľudí, ktorí nechcú sedieť v pokoji, vychovávateľovi.

Slnečný kríž

Univerzálny amulet, ktorý vyhovuje osobe akéhokoľvek pohlavia.Ideálne pre tých, ktorí sa zaoberajú tvorivosťou, tvorbou a mentorstvom.To je veril, že slnečný kríž dáva osobe skúsenosti predchádzajúcich generácií, prepožičiava šťastie a šťastie v podnikaní, chráni pred všetkými nepriaznivými životnými situáciami.

V dávnych dobách mali slnečníci, učitelia a tiež mladí rodičia, ktorí chceli vychovávať inteligentné a úspešné deti vo svojej kariére, slnečný kríž.

Slnečný kríž poskytuje veľmi silné spojenie s predkami, preto by ho mali nosiť ľudia, ktorí majú predstavu o ich rodokmeni.

Pozrite si video o amuletoch Slovanov a ich význame:

Kolovrat

Kolovrat schematicky znázorňuje pohyb nebeského tela po oblohe.Je obdarený slnečnou energiouenergie a je jedným z najmocnejších slovanských kúziel.

Dáva svojmu majiteľovi neuveriteľnú silu, silu.Pomáha dosiahnuť finančnú prosperitu, chrániť pred konkurenciou a konkurenciou.Poskytuje optimizmus, pozitívny prístup k životu a ľuďom.

Toto je legendárny symbol plodnosti, prosperity a zdravia.Verí sa, že Kolovrat je schopný chrániť sa proti temnej mágii - majiteľ sa nebojí zlých očí, poškodenia, sprisahania a kúziel lásky.

Vseslavety

Vseslavety sú určené pre ľudí, ktorí už majú stabilné a stabilné finančné postavenie.Verí sa, že chráni rodinný život pred hádkami, konfliktami a domom pred požiarmi a prírodnými katastrofami.

Vhodný viac pre mužov ako pre ženy.Je užitočné nosiť amulet ľuďom, ktorí prišli o prácu a hľadajú nové, hodné miesto pre svoju kariéru.Vynikajúci amulet pre novomanželov, ktorí chcú, aby ich láska bola silná a ich vzťah nebol zahmlený konfliktmi.

Fern Flower

Tento tento veľmi silný amulet má liečivé schopnosti.Dá svojmu majiteľovi dobré zdravie a imunitu voči akýmkoľvek chorobám.Mali by ho nosiť deti, ktoré často ochorejú, nachladnú, ľahko zachytia akúkoľvek infekciu.

V staroveku sa verilo, že takýto talisman dokáže uzdraviť aj nevyliečiteľne chorú osobu.Ale, samozrejme, nemali by ste sa spoliehať iba na liečivú silu amuletu - môže to iba posilniť úsilie lekárov, ale nie je to nezávislé.terapeutické činidlo.

Duchovná sila

Tento talizman je vhodný pre osobu, ktorá chce odhaliť hranice svojho vlastného podvedomia a nájsť osvietenie.Verí sa, že duchovná moc dáva svojmu majiteľovi kmeňovú silu a udeľuje múdrosť svojich predkov.

Toto je silný magický symbol, ktorý by sa mal používať s mimoriadnou opatrnosťou.