Najmocnejšie modlitby Moskvy Matrony za pomoc pri riešení finančných problémov

Keď peniaze veľmi chýbajú (bez ohľadu na dôvod a na čo), do duše sa vplížia diabolské pokušenia: Masha sa háda na tarotových kartách a Oksana finančnépostavený amulet a obidve sú už v nových kožuchoch.Odvádzajte myšlienky čarodejníctva a iných mystických nezmyslov!

Ortodoxným nevadí duša - choďte do mágie?Radšej sa opýtajte Pána, pomôže.A sú svätci, ktorí majú slávu obhajcov v jednom alebo druhom poli.Napríklad, ak ma nedostatok peňazí začne škodiť, modlím sa k Matronovi a nikdy predtým nebol taký čas, aby som po takejto modlitbe našiel cestu z tejto ťažkosti.

Čo sa pýtajú matky Matrony

 • O uzdravení pacienta.
 • O vzájomnej láske, manželstve, starostlivosti o rodinu (takéto modlitby je možné čítať nielen za seba, ale aj za vaše deti a dokonca aj vnúčatá).
 • Z opitosti chlapa, ženícha, manžela.
 • Nástup tehotenstva.
 • O šťastí v obchode a iných záležitostiach.
 • Pomoc pri hľadaní práce, ako aj v službách.
 • Dobre a nakoniec o peniazoch.

Všetky tieto moderné modlitby vznikli z nejakého dôvodu.Dokonca aj počas života starej ženy k nej ľudia chodili s takýmito prosbami, Matrona sa modlila za Pánov ľud a mnohí boliprepožičaný ich vierou.

Najsilnejšie modlitby za prácu a peniaze

Ak ste uchádzačom o zamestnanie, choďte na pohovory, ale vždy vám odpovieme „zavoláme vám späť“, začnite čítať modlitbu „hľadanie zamestnania. “

Ak ste zamestnaní, ale nie ste spokojní s platom alebo ste neustále zadržiavaní, vaša modlitba je „O peniazoch“.A nebojte sa ju kontaktovať s Matronom, pretože nepožadujete nebeskú mannu, ale úprimný zárobok za svoju vlastnú prácu.Ale aj Pán povedal: „Odplatím ti podľa svojich prác.“

Ak má vaša práca iné ťažkosti (nemôžete nájsť spoločný jazyk so svojimi kolegami alebo nadriadenými, kariérny rast sa zastavil, nemôžete si splniť svoje povinnosti, bojíte sa prepustenia), prečítajte si modlitbu “O pomoci pri riešení všetkých problémov. “

Ako sa správne modliť

 • Dá sa to urobiť v cirkvi aj doma.
 • Ak nepoznáte osobitnú modlitbu (povedzme, stratili sme leták), hovorte svojimi vlastnými slovami.Hlavná vec v modlitbe nie sú také harmonické vyhlásenia, teda úprimnosť.
 • ​​
 • V chráme Božom choďte na obraz svätca, prekrížte sa dvakrát, uctievajte, zapaľujte sviečku.Nie je potrebné si myslieť, že čím silnejšia a neprístupnejšia je túžba, tým drahšia by mala byť sviečka - kúpiť cent, matka sama požiadala tých, aby to uviedli.Potom si môžete prečítať modlitbu (z pamäte alebo napísanú), znova sa skrížiť.
 • Aby cirkevná modlitba mohla pomôcť, treba pred vstupom do chrámu dať almužnu.V súčasnosti je to zriedka možnévidieť žobrákov pri dverách kostola.Mnohí z nás však poznajú ľudí, ktorí potrebujú viac ako tých našich - môžete vstúpiť do ich domu s balíkom produktov, dokonca aj tých základných.Ďalšou dobrou vecou, ​​ktorá sa tiež bude počítať, je ísť na webovú stránku charitatívneho fondu a previesť malú sumu na ošetrenie určitého dieťaťa.
 • Pri domácich modlitbách si v chráme kúpte posvätenú ikonu Matrona (je lepšie použiť obrázok z obrazovky počítača alebo telefónu ako poslednú možnosť).V domácej ikonostáze je takáto ikona zavesená tesne pod obrázkami Spasiteľa a Panny.
 • Postavte sa pred domácu ikonu, prekrížte sa, pokloňte sa, zapálte sviečku, modlite sa, prekrížte sa znova.Sviečku nerozhaste, nechajte ju vyhorieť.V tomto okamihu je dôležité zostať sám, aby nikto nezasahoval do modlitby (je lepšie zatvoriť mačku v inej miestnosti).Je dôležité, aby bola žena v šatke.

Nemôžete požiadať o požehnanie pre seba, čo by malo skončiť niečím zlým pre vášho suseda.Chceš zvýšiť?Opýtajte sa ho nielen na neho, ale aj na povýšenie na nadriadeného, ​​na ktorého miesto sa vám sníva.

Tiež nepožadujú ľahké peniaze.Stará žena vám neodošle výhru v kasíne ani v lotérii, nedostanete správu o veľkom dedičstve.Všetko, čo svätý pomáha, dá príležitosť zarobiť.A koľko to záleží na vás.

Prečo si ctíme Matrona

V živote táto žena oslavovala svoje meno mnohými zázrakmi (a to je v protináboženskej krajine Sovietov!),a po Matronovej smrti ľudia, ktorímodlia sa k nej, viackrát hovorili o zázračných uzdraveniach a iných úžasných radostiach.

Matron sa narodil v predchádzajúcom storočí, konkrétne v roku 1881.Jej rodičia boli Dmitrij a Natalya, chudobní roľníci z dediny Serbino.Rodina potrebovala, aby sa Natalia po zistení tehotenstva okamžite rozhodla: hneď ako sa dieťa narodí, dá ho do útulku.Stále - a tak v dome sú tri ústa (rodina už mala dvoch chlapcov a dievča)!

Ale Pán bol potešený niečím iným a krátko pred pôrodom mala žena sen: jej dcéra k nej lietala ako biela holubica, iba s ľudskou tvárou a bez očí.Žena pochopila, že to bol dôvod pre sen: Boh chce, aby sa dieťa nebývalo medzi cudzími ľuďmi, ale zostalo v rodine.

Dieťa sa skutočne narodilo slepé.Keď bola pokrstená, nad jej hlavou sa vytvoril nimbus a všetci pochopili, že z dieťaťa vyrastie veľký svätý.

Dievčatko vyrástlo a začalo ľudí utrácať modlitbou.Vďační návštevníci jej priniesli jednoduché vidiecke dary - výrobky.Matron sa tak stal zdravotnou sestrou rodiny.A hoci v 17 rokoch prestala kráčať (nohy boli odložené), dievča zostalo stále nevinné a čisté.

Postupom času sa presťahovala do Moskvy.Začali „červené dni“, prenasledovanie pravoslávnych, takže sa žena stále schovávala v nových bytoch.Ľudia však zistili, kde je, a kráčali - niektorí kvôli podpore, iní pre radu a iní pre požehnanie.

Po smrti bola stará žena kanonizovaná a oficiálne ju vyhlásila za svätého.Jej nezničiteľné relikvie sa prenášajú po celej krajine, aby ľudiamohla sa jej ukloniť.

Legenda o stretnutí moskevského vešte a Jozefa Stalina

Hovorí sa, že v roku 1941, keď sovietske jednotky utrpeli porážku po porážke, „vodca národov“ samotný Jozef Stalin sa obrátil na Matrona o radu.A predpovedala, že hoci vojna bude ťažká, víťazí sovietsky ľud - „červený kohút bude klovávať čierny“.

Je pravda, že historici sú voči tejto legende skeptickí - napokon je zvláštne očakávať takúto zbožnosť od osoby, ktorá vydáva rozkazy na popravy kňazov a ničenie cirkví.

Dozviete sa viac o Svätej blahoslavenej Matronushke zo štyridsaťminútového dokumentu.V nej môžete počúvať nielen život tejto hodnej ženy, ale tiež vidieť jej hrob, davy pútnikov, ktorí sa k nej ponáhľajú, ako aj mnohé pravoslávne ikony tejto starej ženy.Ale hlavná vec je, že všetky informácie pochádzajú od kňazov, ktorí úprimne uctievajú nášho ruského svätca:

Aby som to zhrnul ...

 • Blahoslavená stará žena Matrona je ruskou svätou novinkou.Žila len pred sto rokmi, počas obdobia ZSSR, keď chytila ​​druhú svetovú vojnu.
 • Svätému je veľa modlitieb.Ľudia sa jej pýtajú na šťastie v podnikaní, na lásku, ako sa zbaviť prehnanej choroby.Najčastejšie však žiadajú o pomoc s nedostatkom peňazí, hľadaním práce a inými finančnými problémami.
 • Matron sa môže modliť v kostole aj doma.
 • Môžete požiadať o zvýšenie, hľadanie zamestnania alebo zvýšenie platu.Nepýtajte sa na vysnívanú prácu vyhodením inej osoby ani na ľahké hazardné hry, ktoré vyhrávajú peniaze,dedičnosť.