Najobľúbenejšie príznaky bocianov

Všeobecne sa uznáva, že príznaky bocianov sú spojené najmä s narodením dieťaťa a rodinnou pohodu.Ukazuje sa však, že od pohanských čias tento vták znamenal pre jednoduchých ľudí veľa .Vidieť bociana, skrotiť ho, žiť s ním v susedstve sa považovalo za zázrak.

Bocian v ľudových tradíciách a presvedčeniach

V prastarých legendách bol bocian obdarený ľudskými kvalitami charakteru.Postavili pre svoje deti priestranné hniezda a starali sa o ne dlho a starostlivo.Verný a žiarlivý na svojich milovaných.Naši predkovia ich nikdy nelovili a uctievali tohto vtáka ako svätého.Verili, že bola schopná chrániť obyčajných ľudí pred všetkými nešťastiami, temnými silami a zlými duchmi.A urobila to, pretože ona sama bola kedysi mužom.

Jeden z mýtov o bocianoch hovorí, že keď Boh prikázal človeku, aby hodil vrece hadov a žiab do rybníka, neuposlúchol a prepustil zvieratá kvôli zvedavosti.Boh sa rozhneval a potrestal, premenil ho na bociana.Od tej doby sa bociany živia žabami a hadmi na brehoch rybníkov.

Za najznámejšiu šťastnú značku sa považuje bocian, ktorý sa usadil na streche domu.Rodina, ktorá v ňom žije, môže bezpečne očakávať harmóniu a prosperitu.Dobré vzťahy medzi milovanými nebudú budované na materiálnom zisku, ale na vzájomnom rešpekte a láske.Finančná situácia bude veľmi stabilná a vysoko výnosná.

Bocian bocian sľubuje produktívnu prácu a úplnú realizáciu toho, čo sa počalo.Je to dobré znamenie pre cieľavedomých ľudí, ktorí snívajú.organizovať a organizovať prácu svojho vlastného podniku.Všetky riziká počas tohto obdobia budú opodstatnené a nebudú zavádzať vaše očakávania.Dôvera sa prejaví spolu so šťastím a úspechom.

Ak bocian preletel okolo konkrétneho domu, očakáva sa, že jeden z jeho obyvateľov čoskoro doplní rodinu.Toto dieťa bude veľmi šťastné, pretože pre rodičov je to dlho očakávané šťastie.

Videli sme posvätného vtáka letiaceho okolo poľa - očakávame veľkú úrodu.A ak ste sa usadili v stodole, kde žijú vaši miláčikovia - pripravte sa na potomstvo.Hospodárske zvieratá a hydina sa budú počas celého roka aktívne rozmnožovať.Kravy začnú produkovať vysoký výnos mlieka a kurčatá prinesú veľa vajíčok.

Mladý pár, ktorý sníva o tom, že sa stane rodičom, aby videl lietajúceho bociana, znamená stať sa milujúcim otcom a mamou pre zdravé a krásne dieťa.A pre niekoho, kto trpel vážnou chorobou, takýto plán prinesie vieru v jeho vlastné uzdravenie.Niektoré ženy, považované za neúrodné, dobrovoľne žili v dome, na ktorého streche bol bocian.Táto posledná nádej na šťastie z matky sa často stala skutočnosťou a priniesla do domu radosť a smiech detí.

Pre dievča, ktoré sedelo so svojou nevestou, aby pozorovalo vtáka, ktorý sa vznáša nad hlavou, aby sa v nadchádzajúcom roku stretla s dlho očakávaným ženíchom.Ženích bude veľmi hodný a bohatý.Ale ak sa vám podarilo zdvihnúť hlavu v okamihu, keď bocian odletel, ukazoval len chvost - čakajte na jeho manželstvo dlhšie ako jeden rok.

V deň vlastnej svadby je pozorovanie bocianov znamením pohody, súhlasua láska v páre.Za týmto účelom sa mnohí novomanželia ponáhľali na miesta, kde boli vtáky preplnené, aby sa splnilo šťastné znamenie.Kŕmenie vtáka v tento deň sa nepovažovalo za hanebné, ale naopak priťahovalo vyhliadky na šťastnejší a bezpečnejší život.

Výstražné značky

Nie všetky príznaky spojené s týmto posvätným vtákom prinášajú radosť a šťastie.Niektoré z nich poukazujú na ťažkosti a problémy, ktorým treba čeliť, ktorým možno predísť počúvaním vlastnej intuície a dôverou označení okolo seba.

Ak vták náhle odletí z hniezda skrúteného na streche svojho domu, predstavuje to bezprostredný problém súvisiaci s požiarom.Bociany po dlhú dobu cítia blížiaci sa plameň a opúšťajú nebezpečnú oblasť.Aby ste sa nedostali medzi obete požiaru, je lepšie pripraviť protipožiarne bezpečnostné vybavenie vopred: hasiace prístroje, vedrá, piesok.Možno budete potrebovať pomoc záchranárov a hasičov.Je lepšie poznať ich polohu vopred a zapamätať si telefónne číslo.

Zvýšený zmysel pre sebazáchovu bocianov sa rozvíja nielen v súvislosti s ohňom.Môže ísť o povodeň alebo o zemetrasenie, všetko závisí od terénu a od tých prírodných objektov, z ktorých môže vzniknúť nebezpečenstvo.

Je veľkým hriechom zničiť bocianove hniezdo a vyhnať ho z vlastného domu.Môže to naznačovať nielen problémy, ale aj smutný smútok, ktorý ovplyvní celú rodinu.Vidieť niekoho ako zraneného vtáka, ktorý ťahá krídlo, je znamením, že vaše nadšenie pre prácu dôjde.To sa stane potomnepredvídané okolnosti, s ktorými bude pre vás ťažké vyrovnať sa.

Našťastie môžem vtákovi pomôcť a dostať sa z neho - dobrá príležitosť založiť si vlastný život.Obzvlášť šťastie pre tých, ktorí stratili svoje predchádzajúce postavenie, vplyv, finančné zabezpečenie.stability.Všetko sa zlepší a nadobudne nový význam.

Moderné znaky o bocianoch

Tetovanie zobrazujúce bocianov je nový spôsob, ako pritiahnuť šťastie, šťastie a bohatstvo.Ľudia veria, že aplikáciou obrazu bociana na telo sa pre seba určite objavia nové príležitosti a ich drahocenné sny sa splnia.Tieto príbehy sú často spojené s rodinnými hodnotami, majú deti alebo amulety proti vonkajším negatívnym vplyvom.V mnohých krajinách sa tetovanie s týmto posvätným vtákom spája s jarnou obnovou, keď život môže byť nasmerovaný na smer, kde nájdete najväčší úspech a veľa šťastia.

Tetovanie s takýmito symbolmi na chrbte môže odvrátiť nešťastie, odmeniť majiteľa vnútornou silou, trpezlivosťou a vôľou vyhrať.Ženy sa domnievajú, že im to dáva zdravie matiek, plodnosť a schopnosť rodiť zdravé potomstvo.

Amulety a figúrky so symbolikou bociana sú tiež schopné pritiahnuť pozitívnu energiu.Existujú náznaky, že ak postavíte takú figúrku na hlavu svojej vlastnej postele, určite nájdete harmóniu rodiny, duchovne a fyzicky sa priblížite k vášmu milovanému, narodenie dieťaťa v tomto prípade iba doplní a obohatí vašu jednotu.

Tí, ktorí chcú získaťkrásny a pohodlný domov, výšivky môžu pomôcť.Nakreslite si hniezdo bocianov vlastnými rukami, krížom alebo hladkým povrchom.Tento dom pre vtákov by mal byť úplne viditeľný, spoľahlivý a krásny.Mali by ste obrázok radi, ak sa tam chcete usadiť.Nezabudnite umiestniť svoju kreativitu do spálne.Tým sa skráti čas dlho očakávaného nákupu bývania a presťahovania sa do nového, pohodlného domu.