Najsilnejšia modlitba Panny Márie Sedem-Shot

Sestra sa dlho sťažovala na svojho okamžitého šéfa.Táto žena, hoci slobodná matka, sa ukázala byť mužom so zlým srdcom.Och, a jej podriadení to trpeli!Hovory v 9:00 alebo cez víkendy, práca na sviatkoch a len hrubé zaobchádzanie v tejto spoločnosti sa stali samozrejmosťou.Len čo sa sestra chválila: „To je všetko, naša tvrdá práca skončila!“

Rozhodol som sa, že bol prepustený laskavý vodca.Ukázalo sa, že do tejto veci zasiahla Matka Božia.Ženy v spoločnosti, vedené správaním šéfa prepustiť, sa rozhodli spoliehať sa na svoju poslednú nádej, ikonu.A ak nepomôže, napíšte spolu vyhlásenia svojej vlastnej slobodnej vôle.Ale nebeská matka nezlyhala ...

Najmocnejšia modlitba Panny Márie siedmich záberov

Nazýva sa to „Zmäkčenie zlých srdce“.Modlitba pomáha nielen budovať vzťahy s človekom, ktorý nás škodí zlomyseľnosťou, ale tiež upokojiť naše srdce, pretože zášť nie je ani kresťanským citom.

Ako sa ešte modlí táto ikona?

Ikona siedmich strelcov sa dá osloviť kratšou modlitbou.jehoľahké sa naučiť.Takúto modlitbu možno rýchlo povedať, ísť na nahnevaného šéfa, ktorý stojí pred električkou, hovoriť s nahnevaným susedom a tak ďalej.

A v kostole je možné túto ikonu osloviť pomocou kondaku - krátkeho pochvalného chorálu.

K dispozícii sú tiež troparia - dlhší chrámový kostolík.Je adresovaná ikonou počas modlitby v dome Božom.Dá sa počuť aj na chrámovom festivale, počas ktorého si ctia Pannu Sedem-shot.

A ak máte talent a hlas, môžete Pannu osláviť piesňou.A nemusí to byť kostol kondak alebo troparia.Mohla by to byť svetská gitarová pieseň.Napríklad:

V ktorých prípadoch sa oplatí kontaktovať?

 • Ako som už uviedol, hlavnou žiadosťou pre sedem strelcov jezmieriť nahnevané srdce niekoho, skrotiť neľútostnú dispozíciu(možno dokonca aj naše vlastné, pretože ho často ľutujeme)čo urobili alebo povedali „ochotní“).
 • Od Matky Božej sa žiada, abyposkytla zdravie asebe a svojim príbuzným.Samozrejme by ste!Koniec koncov, kto nevie, že takmer všetky choroby sú z našich nervov?
 • Môžete tiež požiadať túto ikonu, aby vám vyslalašťastie .
 • ​​
 • Nakoniec jej možno adresovať modlitbyza spásu duše .Obzvlášť na ňu žiarlia príbuzní zlých ateistov, ktorí nielenže odmietajú Pána, ale aj zhoršujú ich schizmatické postavenie mnohými demonštračnými hriechmi.Príbuzní a priatelia sa tiež modlia k Panne Márii siedmichalkoholici, narkomani, dokonca aj hráči.

Ako sa modliť?

V ideálnom prípade by sa človek mal obrátiť na svojho príhovorníka v chráme - existuje modlitebné miesto a okrem toho, ak tak urobíte počas služby, každý vie, že kolektívna modlitba vystúpi do neba rýchlejšie ako súkromná.Ale ak z nejakého dôvodu nemôžete chodiť do kostola, môžete sa modliť doma.Je žiaduce:

 • zostať sám, aby sa nikto neodvádzal od modlitby (aj keď príbuzní začnú vstupovať do miestnosti s najčistejšími úmyslami, bude to veľmi odvádzať pozornosť);
 • pred obrázkom zapáliť zasvätenú sviečku;
 • sa pri čítaní modlitby obracajú na ikonu, a to buď z pamäte alebo z hárka (okrem toho je dôležité slová netlačiť, ale ručne ich prepisovať).

Význam tejto kresťanskej svätyne

Ikona sa považuje za jedno z najmocnejších pravoslávnych kúziel.

Zobrazuje Božiu matku bez jej Syna.Srdce jej prepichne sedem šípok - niekedy 4 na jednej strane a 3 na druhej, niekedy 3 na ľavej a pravej a 1 na spodnej strane.Menej často sa namiesto šípov zobrazujú meče.

Táto ikona je pre kresťanov upomienkou na uvedenie Ježiša do chrámu.Podľa zvykov tej doby bolo dieťa dovŕšené do kostola, keď mal 40 dní.To isté urobil Mária a Jozef.Starší Simeon, ktorý ho videl, videl na verejnosti, že to bol Syn Boží.A starší prorokoval svojej matke:„Tvoja zbraň prejde na tvoju dušu a zjavia sa ti myšlienky mnohých sŕdc“ .To znamená, že už predpovedal matku, aby videla utrpenie jej Syna.Ale vďaka skúsenýmzármutky jej srdca sa otvoria nešťastiu iných ľudí.Preto sa modlíme najčastejšie práve vtedy, keď máme problémy.

Tiež sa verí, žesedem šípok je sedem smrteľných hriechov .Skrývame ich pred inými ľuďmi, ale nemôžeme skrývať naše hriechy pred blahoslavenou Pannou, pretože hlboko poškodzujú jej dobrú dušu.

Vieš?V ikonografii je obraz Panny Márie, ktorej hrudník je prepichnutý šípkami, znázornený niekoľkými spôsobmi.Áno, je tu ikona siedmich strelcov a zmäkčenie zlých sŕdc.V skutočnosti sa oba obrázky týkajú proroctva, ktoré dostala Panna Mária v chráme, a preto mnohí ľudia považujú jednu ikonu za iba zoznam ostatných.Stále však existuje malý rozdiel.

Kde sa môžem ukloniť najsilnejšiemu obrazu?

Najzázračnejšia ikona sa nachádzav moskevskom kostole archanjela Michala(nachádza sa na Maidenovom poli).

Staroveký obraz je tiež uložený v kostole svätého Jána Teologického Semistrela, postaveného špeciálne na počesť tejto ikony.Nachádza sa neďaleko Toshni, v regióne Vologda.

V iných zboroch sú však zázračné snímky siedmich záberov.Tento film vám napríklad ukáže ikonu, ktorá sa šíri na Kryme (okres Bakhchisaray, Kholmovka):

Zázraky obrazu Vologda

 • Nebeská kráľovná prišla na roľníka vo sneProvincia Vologda.Muž už dlho trpí krívaním.Na liečbu utratil veľa peňazí, ale nepriniesol výsledky.Nebeská Panna mu prikázala, aby prišiel k zvonici a našiel tam svoju ikonu.Ukázalo sa, že skutočne existuje ikona(vyzváňač to nenašiel, považoval to za jednoduchú dosku).Ikona bola prenesená do kostola.Roľník jej padol na dlhú dobu a nakoniec získal opäť dlho očakávané zdravie.
 • V polovici 19. storočia sa vo Vologde vyskytla cholera.Náboženský sprievod s touto ikonou (ako aj Semigradskaya) dokázal zastaviť šírenie choroby.

Deň cirkvi za uctievanie ikony

Vo všetkých pravoslávnych kostoloch sa Theotokos 13. augusta nazýva Panna Mária.Ale to je v novom štýle.A podľa starých -26. augusta .

Zhrnutie

 • Ikona Panny Márie Sedem-shot je pripomienkou pre veriacich mučenia Matky Spasiteľa Ježiša Krista, keď vidíutrpenie a smrť jeho syna.
 • Tento obrázok je najčastejšie adresovaný a žiada, aby ste upokojili svoje vlastné zúri srdce, trpiace hnevom, nenávisťou a silným odporom.Verí sa tiež, že modlitba ikony pomôže zjemniť dušu osoby, ktorá vás urazí.
 • Najčastejšie pred Sedem-shot Matkou Božou, hovoria modlitba s názvom "Zmäkčenie zlých srdce."
 • V našej krajine existuje veľa zázračných zoznamov takéhoto obrazu.Najsilnejšie sú v Moskve a okolí mesta Vologda.

A ak máte trochu voľného času, nezabudnite si pozrieť tento krátky dokument (iba 26 minút).Z toho sa dozviete o histórii stvorenia a zázrakoch tohto obrazu a tiež sa zoznámite so skutočnými ľuďmi, našimi súčasníkmi, ktorých urážlivé a zlé srdce dokázali zmäkčiť Pannu: