Najsilnejšie modlitby za chudnutie - ktoré si vybrať

Väčšina mojich priateľov trpí rovnakým problémom, pokiaľ ide o ďalšie libry.Ženy majú sklon trpieť nadváhou, najmä po narodení detí.Mnohé kamarátky sa napriek obmedzeniu kondície a výživy nedokázali vrátiť k pôvodnej telesnej hmotnosti.

Čo robiť a čo robiť, ak považujete jedlo za kult, môžu modlitby svätých alebo sprisahania proti obžerstvu pomôcť?Existujú špeciálne modlitebné slová?Skúsme to prísť spolu.

Obžerstvo ako hriech ortodoxie

Vieme, že medzi hriechmi, ktoré existujú v pravoslávnej viere, EÚs hriech obžerstva, to nie je považované za najhoršie, ale Pán odsudzuje ľudí, ktorí nemôžu podrobiť jeho brucho.Mnohí chápu nebezpečenstvo nadmerného jedenia, snažia sa opraviť veci obmedzením a modlitbou.Veľkou pomocou pre veriacich sú pôst.

Pre tých, ktorí radi jedia a venujú veľkú pozornosť tomuto aspektu ľudského života, je ťažšie.Medzi ľuďmiobézni, sú ľudia, ktorí nerozumejú sýtosti a naďalej konzumujú jedlo nesmierne, až kým sa neobjaví nepríjemný pocit.Takéto obludy by mali odrážať ich správanie, vydávať sa na cestu pravdy a využívať mnoho modlitieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby pomohli vysporiadať sa s hriechom.

Z dobrého dôvodu existuje mnoho pracovných miest, ktoré požadujú kulinárske obmedzenia.Počas týchto období spojených s používaním jednoduchých a nízkokalorických potravín ľudské telo odpočíva, čistí, odstraňuje toxíny, škodlivé látky a pomáha vnútorným orgánom vrátiť sa k normálnemu rytmu práce.Najdôležitejším momentom počas pôstu je úvod človeka k duchovnému jedlu.S odstraňovaním škodlivých látok z tela krv začína lepšie vyživovať mozog, takže práve obdobia sa stávajú obdobiami ľudského poznania.

Vyrovnať sa s hriešnym správaním a zbaviť sa ďalších kilogramov pomôže náročným postojom, disciplínou a modlitbou.

Ako sa modliť, aby sme sa vysporiadali s obžerstvom a obžerstvom

Zistili sme, že obidve sú hriešne, ale význam týchto pojmov sa líši:

 • Ak je osoba nemravná v jedle, považuje sa za glutton.
 • Ak osoba nemá vnútorné obmedzenie a nemôže sa na dlhý čas postačiť, naďalej konzumuje veľké množstvo jedla, môže sa bezpečne nazvať glutton.

A tu hovoríme nielen o poškodení zdravia, ale aj o strate spirituality, ktorá človeka veľmi rýchlo vedie knemorálnosť a nedostatok morálky.

Tu je jedna z mnohých modlitieb, ktorá sa týka Boha:

„Pane, modlím sa k tebe, som Božím služobníkom, pomôž mi zbaviť sa obžerstva.,Dovoľte mi upokojiť svoju dušu a potom môžem prijať všetky vaše dary, aby som ich zjedol, posilní sa tak moja sila, duch i telo, aby som ti mohol slúžiť po dlhé alebo krátke roky, ktoré mi boli pridelené.Amen. “

Denná modlitba sa recitovala tak, aby sa nepridávali ďalšie libry

Mnoho ľudí sa snaží udržať svoju váhu normálnu, ale nie každý má dostatok organizácie a charakteru na udržanie telesnej hmotnosti.Odporúča sa, aby ste každý deň hovorili modlitbu bez toho, aby ste boli leniví alebo odchádzali.Potom sa stane účinným aktívnym nástrojom a hmotnosť sa nezvýši.To disciplinuje človeka, pripomína mu hriešny život a vďaka výpovedi dôležitých modlitebných slov rozumie ich významu.

 • Modlitba sa musí čítať zreteľne za každé slovo, aby preniklo do mozgu.Takéto denné auto-tréningy postupne pomáhajú vštepiť dôležitú základnú myšlienku - hlavnou vecou je duchovné jedlo, nie telesné.
 • Text modlitby proti váhe je možné vymyslieť nezávisle, neexistuje tu žiadny rámec, hlavná vec je, aby bol text vyslovovaný úprimne as dušou.

Text modlitby, ktorý je určený na každý deň:

„Pane všemohúci, ste Stvoriteľom všetkého okolo vás, ste stvoriteľmi nás všetkých.My smrteľníci vám dlhujeme ich život, starajte sa o moje telo, aby to tak bolobol mierumilovný, vyživovaný s mierou a bol plný sily.Verím vo vašu silu a dôveru vo vás.Vezmite ma preč od Zhora a dajte mi jedlo s pokorou a obmedzením, aby ma to nepletie.Pomôžte mi odstrániť túto pripútanosť a spôsob, akým pôjdu všetci anjeli a svätí.Amen. “

Pamätajte, že myšlienky vo vašej hlave by sa mali zhromažďovať a sústrediť na modlitbu.Zároveň však nemožno závisť od štíhlych ľudí.Berte ich ako štandard a ideálne pre vaše ašpirácie.Buďte priateľskí a inteligentní s priateľmi, úprimne dávajte komplimenty a verte, že vaše telo môže dosiahnuť také parametre.Modlitba sa najlepšie číta ráno, akoby sa rezervovala na celý deň.

Modlitba na novom mesiaci, ktorá bráni prejedaniu sa

Keď mesiac vstúpi do plnej fázy, človek a všetko, čo žije na Zemi, zažije zhoršenie pocitov, začne túžiť po tom, čo bolo skôrNevšímal som si, pocity a žiadosti sa zreteľnejšie prejavujú.Nový mesiac je špeciálne mesačné obdobie, ktoré ovplyvňuje chuť do jedla.Ľudia, ktorí radi jedia bez miery, by si mali prečítať špeciálnu modlitbu v noci splnu, ktorá súvisí nielen s procesom stravovania, ale aj s výrobkami samotnými.

Ak sú vo vašej chladničke alebo v kuchynských skrinkách výrobky, s ktorými sa nemôžete obísť, ktoré negatívne ovplyvňujú váš život a zdravie a ktoré môžete jesť bez obmedzenia, mali by ste o nich povedať modlitbu.Pripomeňme, že predovšetkým to môževzťahujú sa na takéto jedlo?Sú to zmrzlina, pečivo, dezerty, údené mäso a mastné mäso.

Na odradenie od nezdravého jedla sú potrebné rituálne kroky.Predtým, ako začnete čítať modlitebné slová, mali by ste položiť výrobky na stôl, nastaviť ikonu, nechať to byť svätým patrónom a dať kostolnú sviečku.Odporúča sa to urobiť za zatvorenými dverami v samostatnej miestnosti, aby nikto nemohol zasahovať do vášho tajomstva.

 • Pohodlne sa posaďte pri stole, na ktorom sú položení „nepriatelia“, a zapaľujte sviečku zakúpenú v kostole.
 • Čítajte nášho Otca najmenej trikrát, môžete použiť modlitebnú knihu.
 • Ďalej pozorne sledujte výrobky a predstavte si, že sú rozmaznané.

Začnite hovoriť tieto slová:

„Pane Všemohúci, prosím o pomoc a obraciam sa na vás s nádejou.Pomôžte mi uvedomiť si, že všetko, čo je na stole, je pre mňa škodlivé, a to z toho nemá žiadny prospech.Žiadam vás, aby ste vdýchli do mojej mysle silu Ducha, ktorá mi pomôže, aby som nebral tieto výrobky, aby mi dal duchovný vhľad.Uistite sa, že všetko jedlo, ktoré leží predo mnou, bude kameň, keď vstúpi do môjho tela, aby sa moja obžerstvo stalo vaším trestom.Daj mi, Božej služobníci, porozumenie sýtosti, naplním zdravé jedlo dobrotami a tie, ktoré mi škodia, znechutením.Obráťte ma od telesného jedla a ducha k duchovnému.Nech mesiac rastie, ale duchovné sily vo mne rastú silnejšie.Amen. “

Po prečítaní modlitby zhasnite sviečku a odstráňte jedlo zo stola, niepred modlitbou nejedz nič a potom vypij 200 ml vody.Potom si môžete dať raňajky v obvyklom čase.Ak sa obrad uskutoční správne, po krátkom čase pocítite zníženie chuti do jedla.Budete mať čo robiť, okrem neustáleho lezenia do chladničky.

Modlitba za rýchle chudnutie v priebehu týždňa

Pravoslávne modlitby sú určené na to, aby ľuďom dali ten správny mentálny postoj a silu, ktoré im umožnia bojovať proti svojim nerestiam.Vo svojich konaniach musíte byť úplne verní a potom budete môcť schudnúť aj za sedem krátkych dní.Použite na to obdobie klesajúceho mesiaca.Pred sviatosťou nalejte pohár vody, ktorý budete potrebovať na umývanie po obradoch.Najlepšie je večer hovoriť.

„Pane, pomôž, plačem a odpúšťam!Niekde ďaleko na ďalekom mori a oceáne, na ostrove Buyan, sa nachádza dom av tom dome je posteľ s mäkkými a vädnutými perím. Na nich je veľké prasa a môj tuk je strážený.Táto ošípaná má deväť hláv a deväť úst.Nechajte ju jesť môj tuk deviatimi ústami a nenechajte nič pre mňa.Iba na vás, Pane, dúfam a verím.Amen. “

Požiadavky na rituály

 • Nemá zmysel hovoriť o tom, čo plánujete dosiahnuť, všetka efektívnosť sa stratí, ak sa cudzinci o rituáloch dozvedia.ľudí.
 • Je zakázané používať negatívne myšlienky, túžby a nahlas ich vyslovovať v rituáloch.Napríklad: želania iných ľudí súvisiace so smrťou, choroboumôže obrátiť na vás a vašich blízkych tie najnegatívnejšie dôsledky.
 • Najlepšie je modlitbu v miestnosti bez cudzích ľudí a zvukov, aby vám nič nebránilo sústrediť sa.

Záver

 • Po modlitbe môžu ľudia, ktorých fantázia je veľmi dobre rozvinutá, vykonávať kontrolu pri jedle.
 • Modlitba je dôležitou a účinnou pomocou v boji proti nadváhe a obžerstve.
 • Text modlitby si môžete zostaviť sami, hlavná vec je, že sa v nej odráža hlavná túžba.Slová by mali byť úprimné, nie náročné, ale pýtajúce sa v prírode.
 • Hlavné je, že pravidelnosť čítania modlitby sa nestratí, ak to hovoríte niekoľkokrát za deň, slová postupne získajú silu.