Najsilnejšie modlitby za naplnenie túžob

Každá osoba má, samozrejme, svoje drahocenné túžby a sny.Niekedy čakáme na ich vystúpenie natoľko, že sme pripravení hľadať lampu Aladdin alebo dobrú vílu.

Žiaľ, žijú iba v rozprávkach, a pokiaľ ide o skutočný život, človek sa nemusí spoliehať na mágiu.S hlúpym dychom však každý z nás čaká na okamih, keď sa splní aspoň nejaká túžba.

Modlitby sú schopné mnohých zázrakov.Ľudia sa na ňu obracajú, keď potrebujú ochranu, keď potrebujú prekonať ťažké utrpenia v živote a vyrovnať sa s bolesťou v duši aj v tele.

Za týmto účelom si však musíte najprv uvedomiť, že modlitba je úzky vzťah s Bohom a svätými

Keď čítame modlitbu, naša duša je veľmi blízka nášmu Stvoriteľovi a stáva sa s Ním jednotnou.

Ako si vybrať modlitbu

Samozrejme neexistuje univerzálna modlitba - kúzelná prútik.Áno, a odpovedať na otázku „Aká modlitba, aby som sa obrátil k Bohu“, je mimo moci každého.Existuje veľa modlitieb a mali by ste si vybrať tú, ktorá je bližšie k vášmu srdcu.Koniec koncov, hlavnou vecou v modlitbe je úprimnosť a čistota zámerov.

Túto voľbu ovplyvňuje veľa faktorov.Môžete kontaktovať Spasiteľa a tiež si môžete vybrať Svätého, ktorý je vám bližšieall.Môžete si tiež vybrať medzi svätými patrónmi života a porozprávať sa s ním so žiadosťou o pomoc vo všetkých záležitostiach života, alebo môžete svätých pochváliť, keď sa obrátite na Boha.

„Náš Otec“ je hlavnou modlitbou za všetkých kresťanov.Ale ak jeho text nie je vám známy zo srdca - žiadny veľký problém.Na Spasiteľa sa môžete obrátiť vlastnými slovami, hlavná vec je, že sú úplne úprimní.

Všetci poznáme príbehy a rôzne prípady, keď dokonca neveriaci zavolali na Spasiteľa, ktorí nepoznali ani slová z modlitieb alebo petícií, ani správny postup.Ale Spasiteľ stále prišiel s pomocou a bol po jeho boku.Tento príklad opäť ukazuje, že hlavná vec je, že slová sú čisté a úprimné.

Svätá Martha

Táto modlitba je veľmi mocná.Jej sila pocítila viac ako jedna osoba.Svätá Martha vždy pomáha človeku dosiahnuť jeho ciele, túžby a jednoducho sa šťastne (samozrejme, ak ide o Božiu vôľu).

Nezabudnite, že by ste sa nemali spoliehať na svätých, ak sú vaše úmysly nečisté.Ak je vaša túžba pomstiť sa proti nepriateľovi alebo porušuje niektoré z prikázaní, nemali by ste sa spoliehať na žiadneho zo svätých.

Modlitba by sa však mala čítať správne.O tom my a my povieme nižšie.

 • Najprv je potrebné vziať do úvahy, že na túto modlitbu je vyhradený určitý čas a niekoľkokrát sa hovorí.A aby som bol presnejší - deväťkrát každé utorok (a aká denná doba nie je absolútne dôležitá)
 • Počas čítania modlitby by sa pri stole mala svietiť sviečka.kostol, ktorý navštevujete každú nedeľu.
 • V modlitebni musí byť absolútne ticho, aby ste sa mohli plne sústrediť na slová, ktoré vyslovujete.
 • Najdôležitejšou vecou pre túto modlitbu je nálada.Je veľmi dôležité, aby vás nenavštívili žiadne negatívne, oveľa horšie, ak máte agresívne myšlienky.Je vhodné mať príjemnú náladu.
 • Proces by sa mal začať kúpaním a nosením čistých plášťov.
 • Ak sú vedľa vás kvety a v miestnosti je cítiť slabý bergamot, bude to veľká výhoda.Tento odsek nie je nevyhnutným predpokladom.
 • Text by sa mal pred prečítaním prepísať.Text modlitby nemôžete prečítať, ak je vytlačená alebo je napísaná rukou niekoho iného.
 • Je dôležité jasne si priať prianie, je žiaduce napísať na papier tak, aby sa zabránilo pádu.
 • Sviečka by sa mala nechať na stole, aby vyhorila.Preto, keď skončíte s čítaním modlitby, nikdy by nemala zaniknúť.

Po prečítaní modlitieb sv. Marty si raz prečítajte nášho Otca:

Potom Svätá Panna:

Nakoniec sa obráťte na Boha s týmito slovami:

Petícia adresovaná svätému Mikulášovi Wonderworker

Veľmi užitočnéaby sa obrátil modlitbovými slovami k svätému Mikulášovi, pretože jeho sila je veľmi veľká.Je veľmi dôležité prečítať si nasledujúcu modlitbu, rozsvietené sviečky kľačiace pred ikonou tohtosvätý, a miestnosť by mala byť naplnená tichom.Je najúčinnejšie prečítať túto modlitbu v chráme na kolenách.

Narodeniny sa považujú za deň, keď sa táto výslovnosť číta efektívnejšie, pretože svätí sú vtedy najpriaznivejší pre tých, ktorí o to požiadajú.

Ďalšia petícia adresovaná sv. Mikulášovi Wonderworkerovi

Podobne ako v prípade modlitby sv. Marty má proces podania petície sv.dodržať:

 • Deň pred podaním petície by sa mala zúčastniť bohoslužba.
 • V deň, keď sa služba koná, musíte kúpiť sviečky (v počte troch kusov) a päť ikon, a to: ikonu sv. Mikuláša Wonderworker, blahoslavenej Panny Márie, moskovskej Matrony, Ježiša Krista a sv. Marty.
 • Všetky chodníky by mali byť uzavreté doma.
 • Na začiatku petície by sa malo pred vás umiestniť všetkých päť ikon a zapáliť sviečky.

Iba potom môžete začať s modlitbou:

Rituál by sa mal vykonávať každý deň, ale splnenie vašej túžby.Nezabudnite sa obrátiť na Boha a na svätých slovami vďačnosti za ich pomoc a pozornosť.

Odvolanie sa na Jána Teológa

John Teológ nikoho nenechal bez dozoru, preto venujte pozornosť nasledujúcim slovám modlitby.Najlepší čas na túto modlitbu je ten deň, v ktorom ste sa narodili.Modlitba sa číta pred ikonami tých svätých, ktorí sú uvedení v predchádzajúcom príklade.

Petícia proti Ježišovi Kristovi

A samozrejme, petícia sza najväčšiu moc sa považuje modlitba za nášho Spasiteľa, Ježiša Krista.Pred tým, ako si ju prečítate, musíte sa trikrát prekrížiť a kľačať pred tvárou.