Napĺňajú sa sny od pondelka do utorka?

Odpoveď na túto otázku je na vás: veríte v knihy snov alebo uprednostňujete interpretáciu snov z hľadiska psychológie.Pokúsme sa zistiť, či existujú prorocké sny: čo hovoria tlmočníci a psychoterapeuti.Napĺňajú sa teda sny od pondelka do utorka?

Astrologické hľadisko

Astrológovia veria: utorok je deň v týždni, ktorý Mars chráni.Táto planéta je pomenovaná po bohu vojny, preto zanechala svoje stopy pri interpretácii snov.V pondelok až utorok sú nočné videnie z hľadiska astrológie zriedka prorocké.Takéto sny sú však väčšinou negatívne.

Veľmi často sa v sekundárnych snoch osoba nakreslí s obrazmi konfliktov, búrlivých scén, hádok a atmosféra je mimoriadne napätá.V utorok v noci vedomie vysype všetku nahromadenú negatívnu energiu.Preto neznepokojujte, ak máte zlý sen - myseľ je zbavená agresie, nenávisti, nespokojnosti so spoločenským životom, negatívnej energie.

Astrológovia radia:

  • Ak je sen od pondelka do utorka mimoriadne nepríjemný , dokonca aj nočná mora, je to znamenie - je čas nasmerovať vašu energiu na robenie užitočných vecí.
  • Ak je nočné videnie veľmi jasné , chytľavé, „nepustí“, čakajte na dôležité zmeny v živote zamerané na váš duchovný rast.
  • Ľudia si málokedy pamätajú utorkové sny , ale ak uspejete, ste vodca svojou povahou, pokúste sa odhaliť organizačné vlastnosti vo svojom vnútri.
  • Stáva sa, že ráno sa zobudíšslzy , nepríjemná pachuť zostáva v duši celý deň.Ak si chcete oddýchnuť a odsťahovať sa, dohodnite si deň sebaľústok, ak je to možné - zostaňte doma, vykúpajte sa, pripravte chutnú večeru.
  • Ak ste niekoho porazili vo sne , znamená to, že v skutočnom živote bude čoskoro šanca každého prekonať.Nenechajte si ujsť.

Pripisovanie veľkého významu utečeneckým snom za to nestojí - zriedka sú prorocké.Často však spôsobujú psychologické ťažkosti.Aby ste si nezabudli na zlé nočné videnie, zmeňte čas prebudenia o 30 minút (vstaňte o pol hodiny skôr alebo neskôr).Tým sa zmení fáza spánku, ktorá zazvoní alarm.Ak budete mať šťastie, zobuď sa počas pomalej fázy, v ktorej si sny nepamätáte.

Názor psychoterapeutov

V spisoch slávnych psychoterapeutov sa uvádza: sny sú odrazom skutočných skúseností, dojmov, myšlienok a emócií.To všetko je v ľudskej mysli biznis prepojené a premieňané na obrazy, ktoré sú v snoch.Je známe, že človek vidí každú noc 4-5 snov.Sny sú nevyhnutné, vykladajú mozog a umožňujú mu odpočinok.Počas noci sa fázy spánku niekoľkokrát menia z pomalého na rýchle.Je to v rýchlej fáze, kedy človek vidí sen.Pamätá sa však iba vtedy, ak sa v tejto chvíli prebudíte.

Telo často človeka varuje pred niečím prostredníctvom snov.Preto sen od pondelka do utorka môže byť prorocký.Experimenty vedcov to potvrdzujú.Napríklad:

  • Ak snívate o páde do priepasti,choďte na kardiológa: také sny sú signálom tela o prítomnosti kardiovaskulárnych chorôb.
  • Uskutočnil sa taký experiment: človek mal určitým spôsobom zviazané nohy a sníval o tom, že jazdil na bicykli.
  • Ak je miestnosť studená a prikrývka sa sníva, možno snívate, že sedíte v snehu.
  • Jedno dievča snívalo o tom, že padá do priepasti, ale na poslednú chvíľu k nej ruku natiahla muž, ktorého tvár nevidela.Sen sa opakoval so závideniahodnou pravidelnosťou, až kým sa nevdala.Potom prišiel sen naposledy a muž sa ukázal byť jej manželom.Takýto sen je odrazom strachu z osamelosti, ktorý prešiel, keď sa problém vyriešil v reálnom živote.

Nejde o mystiku, ale iba o psychológiu.Pamätajte si aspoň Mendeleeva, ktorý sníval o jeho slávnom stole!Vedec o tom veľa premýšľal a mozog naznačil náznak.Existujú prípady, keď si telo prostredníctvom spánku zapne ochranné mechanizmy.Napríklad dievča urazené jej nevlastnou matkou môže snívať o zosnulej matke a naučiť ju reagovať na nahnevanú ženu.Sen je niekedy odrazom skutočných potrieb.Mnísi často snívajú o erotických snoch, ktoré náboženstvo jednoducho vysvetľuje: „diablove pokušenia“.Toto je vlastne známka sexuálnej nespokojnosti.

Je dôležité naučiť sa, ako správne rozpoznávať signály, ktoré mozog vysiela cez spánok.A potom knihy snov nebudú potrebné - vy sami sa naučíte pochopiť, ktoré sny sa splnia a ktoré nie.A deň v týždni nezáleží.