O čom husy snívajú - bohatstvo alebo problémy

Chceli by ste vedieť, o čom husy snívajú - čítať môj článok s diskusiou o interpretáciách populárnych snov.Vždy analyzujem svoje sny, aby som pochopil, aké znamenie mi podvedomá myseľ pošle s ich pomocou.

Výklad snov kníh

V rôznych knihách snov je možné čítať tento husi pri úplne iných príležitostiach.Poďme pochopiť, čo znamená taký sen a aké skryté znaky má v sebe.

Millerova kniha snov:

 1. Ak ste vo sne videli pokojných pasúcich sa pokojne pasúcich sa na kvitnúcej lúke, znamená to,že ste do svojho života priniesli veľa šťastia.Šťastie vás bude sprevádzať vo všetkom, chvíľku.
 2. Ak sú husi vo sne veselo zaplavené vodou, je to priaznivý znak.Život pre vás pripravil pozitívne zmeny, takže sa pripravte na najdlhší biely pruh, aký ste kedy mali.
 3. Ak vtáky nahlas hučia a zvuky sú pre vás nepríjemné, nemali by ste očakávať dary osudu.V blízkej budúcnosti dôjde k nejakej udalosti, ktorá spôsobí neuveriteľné podráždenie.
 4. Ani jedna hus, ale celé stádo bielych vtákov sníva o kariérnom úspechu.Je čas požiadať šéfa o zvýšenie alebo zvýšenie miezd.Nezabudnite však preukázať, že ste hodnotným zamestnancom, ktorý je schopný spoločnosti profitovať.

Dream Book of Wangi:

 1. Soothsayer veril, že husi sú symbolom hojnosti a prosperity.Takže snívajú, samozrejme, iba o bohatstve a finančnom úspechu.Ale to platí ibasny, v ktorých je veľké množstvo vtákov.
 2. Ak je veľa husí, toľko, že ste ich neboli schopní spočítať, znamená to, že veľmi ľutujete zmeškané príležitosti.Prestaňte bývať v minulosti a venujte pozornosť súčasnosti.

V Hassahovej knihe snov sa zdôrazňuje, že husi, ktorých ste sa stretli v morfskom kráľovstve, sa neuspokojili dobre.To je znamenie, že na vás v blízkej budúcnosti čaká veľká žaloba.A neskončí to vo váš prospech.

Aesop's Dream Interpretation:

 1. Husa, ktorá vydáva hlasné a nepríjemné zvuky, je signálom podvedomia nebezpečenstva, ktorébudú vystavené čo najskôr.Buďte opatrní a opatrní, potom sa vyhnete problémom.
 2. Ak sa rozhodnete kŕmiť vtáky vo sne, očakávajte dobré správy.Osud vám dá znamenie, ktoré naznačuje, čo je potrebné urobiť pre rýchle splnenie vašej najcennejšej túžby.Choďte na to!
 3. Husacia matka so stádom svojich vtáčích detí sníva o hojnosti a prosperite v rodine.Je možné, že na vás čoskoro padne skutočné bohatstvo.Pokúste sa kúpiť lotériový lístok - šance na výhru sú veľmi vysoké.

Výklad snu Feodorovskaja:

 1. Ak vo svojom sne nielen sledujete husi, ale aj ich rozprávate, znamenie je nepriaznivé.Takýto sen len sľubuje straty, takže v blízkej budúcnosti bude potrebné pás pevnejšie a nemilosrdne utiahnuť.
 2. Ak ste si kúpili hus, v reálnom živote buďte opatrnejší pri výdavkoch.Existuje rizikomrhať všetkými peniazmi na zbytočné veci a zostať s ničím iným ako hromadením.

Kto sníval o husi?

Interpretácia sa môže líšiť v závislosti od toho, kto videl husi vo svojej virtuálnej realite.

Napríklad:

 1. Vydaté ženy môžu snívať o krásnej a elegantnej mladej husi, ktorej perie doslova žiari, a onTo znamená, že v skutočnosti sa do nej zamiluje veľmi bohatý a vplyvný človek.Ak sa myšlienka zrady nebude javiť ako rúhavá, začne sa váš manželský vzťah utajovať.
 2. Pre slobodné mladé dámy takýto sen sľubuje nájsť šťastie v osobnom živote.Čoskoro sa stretnete s vami vybraným, s ktorým budete spájať svoj osud.Môže to byť skutočná láska, tak si nenechajte ujsť túto šancu.
 3. Dámy v husacej polohe snívajú o dobrom.To znamená, že tehotenstvo bude ľahké a dieťa sa narodí zdravé, silné a neuveriteľne šťastné, skutočný prisluhovač osudu.
 4. Bakalári, ktorí majú priateľku, ale ešte nie sú viazaní manželstvom, snívajú o husi ako signál.Venujte pozornosť potenciálnemu životnému partnerovi, premýšľajte o tom, či vám to skutočne vyhovuje.Je veľmi pravdepodobné, že s ňou nebude rodina pracovať, alebo manželstvo bude najväčším nešťastím vo vašom živote.
 5. Pred svadbou snili husi sľúbili úspešné uzavretie sobášneho obradu.Sviatok sa bude konať dobre, novomanželom aj hosťom sa bude páčiť.A rodinný život sľubuje, že bude vášnivý, šťastný,plný lásky, dôvery a porozumenia.
 6. Deti vtáka snívajú o skorom stretnutí so vzdialenými príbuznými, ktorým chýbali.

Dôležité: Nezávisle od predpovede nezabudnite, že ste vždy schopní ju zmeniť.Preto, ak tlmočenie sľubuje niečo nepríjemné, nezúfajte, ale osvojte si svoje ruky a zmeňte okolnosti, potom sa môžete vyhnúť problémom.Vy sami ste tvorcami svojho života, nezabudnite na to.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Husi sú vtáky, ktoré symbolizujú hojnosť a bohatstvo.Preto sa vo sne dajú vidieť v očakávaní prudkého nárastu hmotnej pohody.Ale iba za podmienky, že vtáky boli dobre kŕmené, užívali si života a nikoho neútočili.
 • Ak sa však vtáky vo sne správali agresívne alebo prejavovali voči vám neposlušnosť, mali by ste byť obozretní a v blízkej budúcnosti očakávať problémy.Čím viac útočníkov, tým viac nepriateľov a zlých priaznivcov vo vašom živote.
 • Všimnite si interpretácie, ktoré opisujú, čo sa bude diať vo vašom živote v závislosti od pohlavia a rodinného stavu.Pre ženy, mužov, bakalárov a vydaté sú rôzne interpretácie.
 • ​​
 • Ak si nepamätáte sen, jednoducho sa pripravte na to, že sa splní vaše želanie alebo že sa peniaze zvýšia.