O čom je sen: prognózy snov

Ak chcete zistiť, o čom sú hodinky, pamätajte si svoj sen veľmi podrobne.A potom si prečítajte výklad snových kníh pripravených v tomto článku.Vybral som pre vás tie najpravdepodobnejšie predpovede, aby ste lepšie porozumeli nadchádzajúcim udalostiam.

Výklad snu Wangi

Wang správne veril, že sny majú veľký význam pre ľudský osud.A jej predpovede sa často splnili, takže by mali venovať pozornosť.

Tu sú predpovede najzáhadnejšieho tajomníka všetkých čias:

 1. Staré, starožitné hodiny sú znamením, žečlovek musí spomaliť hektické tempo života a premýšľať.Premýšľať o tom, ako sa v minulosti hodil, odpustiť páchateľom a požiadať o odpustenie tých, ktorým je vinný.Za zmienku tiež stojí, či napĺňate svoj osud, či ste na správnej ceste, či zbytočne strácate čas.
 2. Nástenné hodiny naznačujú, že snílek odpisuje svoj život.Často riskuje a ničí sa.Je na čase, aby zmenil svoje správanie, životný štýl a myšlienky, ak si neželá, aby pre seba bol smutným koncom.
 3. Hodinky sú symbolom rýchlo sa meniaceho času.Čoskoro sa tiež stane veľmi významná udalosť, ktorá sa môže v živote človeka veľmi zmeniť.
 4. Hodinky bez číselníka prorokujú vážnu tragédiu, ktorá sa dlho varila, ale človek nezaplatil.pozornosť na príznaky osudu.Tomu sa môže vyhnúť, ak v minulosti prehodnotí svoje myšlienky a konanie.
 5. Pozitívne znamenie nie je vidieť hodiny, ale počuť iba ich klepanie.Váš život sa čoskoro zlepší, budete môcť splniť to, o čom ste už dávno snívali, a stať sa absolútne šťastným človekom.
 6. Keď vidíte takéto sny, určite si vypočujte proroctvá Wangy.Pomôže to správať sa správne, aby sa predišlo problémom a zaujalo správne miesto v živote.

Kniha Millerových snov

Toto je moja obľúbená kniha snov, predpovede, z ktorých sa takmer vždy splnia.Vypočujte si ich a vy.

Interpretácie:

 1. Pozerať sa na čas vo sne je dobré znamenie.Sľubuje výhry v lotérii, na burze alebo v stávkach.Veľa šťastia sa obráti tvárou v tvár a môžete ľahko získať veľké množstvo peňazí, aj keď máte šancu.
 2. Hodinky sú nepriaznivým znakom.Vaše úsilie sa ukáže ako zbytočné kvôli machináciám chorých.Pokúste sa byť naštvaný, ak z tohto dôvodu nedosiahnete svoj cieľ, buďte trpezliví a vytrvalí.
 3. Zlomené hodiny snívajú o finančných stratách a ťažkostiach v láske.Môže sa zdať, že vo vašom živote prišlo čierne pruhovanie.Nezabudnite však, že všetky problémy sú riešiteľné a zlyhania sú dočasné.Ste schopní vyriešiť všetko.
 4. Rozbité sklenené hodinky hovoria o šialenom správaní sníva v spoločnosti ľudí.Často sa rozhoduje v zhone, kvôli čomu môže byť jeho povesť vážne poškodená.Vyskúšajte opatrnezvážiť každé slovo, aby sa úplne nekazili vzťahy s nikým.
 5. Ak žena snívala o tom, ako elegantné hodinky vytĺkajú z jej rúk, začne mať v rodine problémy so svojimi deťmi a manželom.Tiež sa musí postarať, aby nekazila jej povesť.
 6. Ak ste dali niekomu hodinky vo sne, potom v skutočnom živote budete čeliť veľkým problémom.Vzniknú z dôvodov, ktoré sú mimo vašu kontrolu, takže sa môžete podrobiť iba okolnostiam.
 7. Hlasitá hodinová bitka - k smutnej správe, kvôli ktorej bude snílek veľmi znepokojený a rozrušený.

Interpretácia snu o Nostradamovi

Alchymista, lekár a diviner, Nostradamus urobil predpovede, ktoré sa týkajú nielen bezprostredných udalostí, ale aj vzdialenej budúcnosti.Preto sú jeho predpovede vhodné pre tých, ktorí sú zvyknutí plánovať svoje životy na mnoho ďalších rokov.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Hlasitá hodinová bitka je alarmujúcim znamením.Niekto z vašich blízkych má problémy a potrebuje vašu podporu.Čoskoro prizná, čo sa stalo, a vy budete musieť čo najskôr prísť na pomoc a opustiť svoje vlastné záležitosti.
 2. Neexistencia číselníka je nepriaznivým znakom.Stane sa vám niečo veľmi neobvyklé.Musia sa rýchlo prispôsobiť novým okolnostiam.Z tohto dôvodu budete v neustálom stresovom režime, zažijete všetku možnú úzkosť.
 3. O snoch sa snívajú ľudia, ktorí majú akútny nedostatok času.Majú tendenciu sa veľa zaujímaťciele, ale nemajú čas ich dosiahnuť.Z tohto dôvodu rastie pocit nespokojnosti.musia mierne znížiť latku a rozumne zhodnotiť svoje schopnosti.
 4. Nástenné hodiny - na zásadné zmeny v živote.Budú priaznivé, ak v minulosti dreamer položil solídny základ pre jeho budúci finančný blahobyt.V opačnom prípade budú zmeny prekvapené a rozrušené.
 5. Z veľmi starobylého strojčeka vyplýva, že čoskoro budete musieť vážne činiť pokánie za činy spáchané v dávnej minulosti.Možno sa bude búrlivá mládež cítiť.Pokúste sa pustiť ľútosť a žiť v súčasnosti - to všetko nie je možné napraviť.
 6. Miniatúrne vreckové hodinky sľubujú zlepšenie vzťahov s manželom.Vaše pocity sa rozžiari s obnovenou energiou a opäť zažijete romantické obdobie cukroviniek.Je možné, že sa ukáže nielen zachrániť lásku, ale aj mnohonásobne ju znásobiť.
 7. Služba „Find-watch“ je pripomienkou podvedomia, že ste príliš neskoro, čím porušujete plány iných ľudí.Musíte sa naučiť dochvíľnosť, inak bude osud potrestaný za zanedbávanie a predstaví vážnu lekciu.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Vysnené hodiny sú veľmi nejednoznačným znakom.Obaja môžu byť symbolom strateného času a svedčia o vzniku niektorých dôležitých udalostí v živote snívateľa.
 • Ak chcete presne určiť, čo pre vás osud pripravil, nezabudnite na všetky snypodrobnosti a potom ich analyzovať pomocou predpovedí kníh snov.
 • A nezabudnite si vypočuť intuíciu - dá vám najpresnejšiu odpoveď.