O čom líška líška vo svojej knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom líška sníva, prečítajte si tento článok.Zdieľal som v ňom interpretácie populárnych kníh snov, ktoré sám používam.Vypočujte si ich a vás, aby ste boli pripravení na budúce udalosti.

Kniha rodinných snov

Líška pri interpretácii tejto knihy snov je stelesnením obrazu nepriateľa alebo chorého.Áno, nie obyčajný, ale veľmi silný, mazaný, obratný a drzý.Niekto, kto vám dokáže spôsobiť veľkú škodu, ktorú stojí za to sa obávať a ktorej sa treba vyhnúť.

Interpretácie:

 1. Ak ste bojovali s líška vo sne, potom v skutočnosti budete mať spor alebo studenú vojnu so svojímprotivník.V boji bude používať všetky metódy bez premýšľania o cti alebo dôstojnosti.Pripravte sa odraziť útoky.
 2. Chytanie prešmyknutého perníkového zvieraťa vo sne - v skutočnosti si budete môcť vymyslieť mazaný plán svojho nepriateľa skôr, ako tento plán uskutoční.Vďaka tomu sa vyhnete veľkému nebezpečenstvu a súperovi necháte nos.
 3. Chytanie líšky a jej ťahanie domov - zamilovanie sa do mazanej a zlej osoby, ktorá vám zničí život, ju bude otravovať všetkými možnými spôsobmi.Spočiatku sa môže starostlivo zamaskovaný zdať ideálny, ale časom prevládne jeho zlovestná povaha.
 4. Ak sa líška vkradla do vášho domu, v skutočnosti musíte obzvlášť dobre chrániť svoju povesť.V dôsledku útokov vašich nepriateľov alebo klebiet, ktoré sa vaši nepriatelia rozpustia, to môže vážne utrpieť.
 5. Hranie sa so zvieraťom, hladenie jeho srsti, je nepriaznivým znakom.Toto je varovný sen, ktorý naznačuje, že vaši nepriatelia začnú v blízkej budúcnosti prejavovať bezprecedentnú aktivitu.Musíte ušetriť silu, aby ste im mohli odolávať.
 6. Zabite líšku vo nepriateľoch alebo konkurentoch snov.Navyše na to nemusíte vynaložiť osobitné úsilie.
 7. Vo sne sa nachádza líškové mäso - vstúpite do vážneho konfliktu s vplyvnou osobou, ktorá dokáže váš život skvelým spôsobom pokaziť.Snažte sa v blízkej budúcnosti s nikým nehádať, aby ste sa vyhli veľkým problémom.

Miller Dream Book

Psychológ Gustav Miller veril, že líška v snoch symbolizuje obraz milostného dobrodružstva snívateľa, a nie jeho nepriateľov.

Prečítajte si jeho výklady, aby ste im lepšie porozumeli:

 1. Poľovníctvo - váš osobný život sa začne variť, pretožeZačnete sa aktívne oboznamovať s opačným pohlavím.Počet fanúšikov sa výrazne zvýši.Ale buďte viac diskriminační vo vzťahoch, aby ste nepoškodili povesť.Teraz ste v dohľade nad názormi iných ľudí, ktoré na vás čakajú.
 2. Ak sa líška pokúsila tajne vstúpiť do vášho domu, potom v skutočnom živote máte veľa chorých, ktorí závidia vášmu úspechu.Budú sa snažiť poškodiť vašu povesť, ale ich pokusy nezískajú výsledok, pretože vášautorita je neotrasiteľná.
 3. Zabíjanie zvierat - v reálnom živote porazte svojich nepriateľov alebo konkurentov.Máte všetky výhody na to, aby ste sa s nimi vysporiadali a objavili sa v priaznivom svetle.

Interpretácia snu o Loffovi

David Loff je psychológ, ktorý veril, že k interpretácii snov by sa malo pristupovať individuálne.Myslel si, že neexistujú žiadne univerzálne predpovede, ale predpovedal svoje prognózy.

A môžete si ich prečítať:

 1. Líšku často spájame s mazanou a riskantnou šelmou.Preto, ak sa toto zviera objavilo vo vašom sne, možno vo vašej postave sú podobné vlastnosti.Alebo vlastnosti sú úplne opačné.
 2. Premýšľajte o tom, ako sa cítite na obraz líšky - obávate sa toho alebo cítite príjemné emócie?Pomôže to zistiť.ktoré vás chce podvedomie sprostredkovať prostredníctvom snov.
 3. Ak sa vám líška vo sne nepáčila, cítili ste z nej nebezpečenstvo, ktoré sa z nej vynára, potom sa v skutočnosti bojíte chytľavých, obratných a inteligentných ľudí.A vy sami ste krištáľovo úprimní a priami, preto často trpíte správaním tých, ktorí sú obdarení protichodnými kvalitami.
 4. Pamätáte si, ako sa líška chovala vo vašom sne?Bude to hádať.Alebo sa v skutočnosti správate podobným spôsobom, ale nepoznáte to.Alebo trpíte podobným správaním ostatných.
 5. Ako vidíte, Loff nedáva jednoznačné predpovede.Hovorí, aby analyzoval sen, vaše pocity a emócie, aby sa spoznala porozumieť svojmu správaniu.

Iné interpretácie

Vo väčšine snových kníh sa lídrovému obrazu vo snoch podáva niekoľko riadkov.Takmer nikto neposkytuje podrobné interpretácie.

Tu je všeobecný výber predpovedí:

 1. Chyťte líšku - stretnete osobu, ktorá sa stane vaším ochrancom, patrónom, priateľom a podobne zmýšľajúcou osobou.Záchrana príde v ťažkej situácii, bude schopný vyriešiť väčšinu vašich problémov.
 2. Zachytila ​​líšku, ale podarilo sa jej utiecť - k odlúčeniu od priateľa alebo k úplnému oddeleniu od neho po hádke.Medzi vami dôjde k vážnemu konfliktu, po ktorom pravdepodobne už nebudete chcieť pokračovať v komunikácii.
 3. Stádo kuriat - máte asi tucet nepriateľov alebo konkurentov, o ktorých nemáte podozrenie, pretože dodnes sa ešte nepreukázali.Ale to je dočasné.Získajú silu a zaútočia na útok v ťažkej chvíli vo vašom živote.
 4. Bojovať alebo bojovať proti ďumbierovi - máte nebezpečných oponentov, ktorých rešpektujete a bojíte sa.Ale veľmi skoro prestanú byť pre vás problémom.Získajú silu a začnú hľadať väčších súperov, stratíte o nich záujem.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Líška sa už dlho považuje za mazané zviera.Pri interpretácii snov často symbolizuje šikovného, ​​záludného, ​​nebezpečného a pokryteckého človeka, nepriateľa alebo chorého, ktorý hrá dvojitú hru.
 • Sny však nie všetci interpretujúz tohto hľadiska sa dá stretnúť s inými názormi.Prečítajte si všetky predpovede a zistite, ktorá je pre vás najlepšia.
 • Na nájdenie správnej predpovede si pamätajte svoj sen do najmenších detailov, analyzujte všetko, čo sa stalo s obrázkami, a potom vyberte interpretáciu, pričom sa spoliehajte na intuíciu.