O čom môže stôl snívať a čo to znamená v knihách snov

Samotná tabuľka je základom rodinného života.Na stôl položte občerstvenie, sviatočné koláče a každodenné večere, pri stole sú napísané listy a vedie sa rozhovor.Nie je zbytočné, že kuchyňa, v ktorej stojí najdôležitejší stôl, sa právom považuje za srdce domu.Psychoanalytici porovnávajú stôl s domácim oltárom, mystickým centrom rodiny.

To, čo je uvedené v tabuľke, ukazuje úroveň pohody, postoj k súčasnosti a vyhliadky do blízkej budúcnosti.Vo sne sa v tabuľke zobrazuje váš prístup k rodine, príjmu, jedlu.Napríklad kvety znamenajú nádej na najlepšie.Krásne a chutné jedlo - veselosť a potešenie.Zabudnutá soľnička, špina, nečisté omrvinky, špinavé jedlá - najsmutnejšie a najchmurnejšie vyhliadky do budúcnosti.Zvážte, prečo snový stôl sníva.

Hlavné významy

 • Sníval som o tom, že by som sedel pri stole s priateľmi - k mieru a obnoveniu priateľstva.
 • Mnoho rôznych slávnostných jedál - bude tu príležitosť osláviť príjemnú a významnú udalosť.
 • Najpriaznivejšia tabuľka v snoch je masívna, robustná, drevená, absolútne spoľahlivá a stabilná.Takýto sen znamená, že máte niekoho, na koho sa môžete spoľahnúť v dobrých dňoch av ťažkých časoch.Obrus, váza s kvetinami rozdávajú domácnosť.Usporiadané príbory - k správam, nie vždy príjemné.Ale ak je na stole vyprážané mäso, misa s ovocím - očakávajte dobré správy.Šaláty v miskách a vázach na stole - prichádza invázia príbuzných.
 • Snažte sa pamätať, či existujú nejaké známky sviatkov -Vianočné a borovicové konáre, kvetinové vence, farebné vajcia.Ak existuje, znamená to, že si pamätáte sviatok a významnú udalosť.Dort zvyčajne znamená narodeniny, zhonu, zhonu, davu nepokojných detí.Je možné, že vo svojom domovskom kruhu vynecháte nudné rodinné oslavy.Na rozptýlenie melanchólie stačí navštíviť rodinnú dovolenku a nudiť sa pri spoločnom stole.
 • Ak neexistuje obrus, stôl je jednoduchý, lacný, s plastovým poťahom - možno na nepríjemnú chudobu a vôľu zmeniť situáciu.
 • Mäsité jedlo je dlhotrvajúce obdobie chudoby, z ktorého nemôžete vidieť východisko.
 • Záhradný stôl naložený sadenicami - máte radi záhradníctvo a premýšľate o plánoch na budúcu sezónu.Možno plánujete novú techniku ​​alebo chcete vyskúšať nové odrody rastlín.
 • Stôl pre malé veci na chodbe - na niečo ste zabudli.
 • Konferenčný stolík - nuda, odložené podnikanie, možno malá záležitosť.
 • Nočné stolíky - záleží na vašom vzhľade.
 • Prázdny stôl, rozpadajúci sa, rozbité - rodinné problémy, problémy s priateľmi.
 • Ak sedíte na čestnom mieste, nachádzate sa ako kapitán, kapitola.Rozdrvte za chrbtom tých, čo sedia - radi si myslíte, že všetko závisí od vás.Nenašli ste svoje miesto, pozorujte zboku - cítite sa ako cudzinec.
 • Na tvaru stola vo sne je dôležitá.Okrúhly tvar - snívate o priateľstve a pokoji v dome.Obdĺžnikový tvar hovorí o praktickosti.Prítomnosť zásuviek pre spotrebiče alebo na iné účely naznačuje možnéprítomnosť tajomstiev.Ďalšie police dávajú nepraktickosť.Predpokladá sa, že opak, ale zvyčajne na ďalších policiach, ako v komore, sa zbytočne hromadí.Skladacie lietadlá, ktoré sa extrémne zriedkavo rozkladajú, zradia optimizmus majiteľov a všeobecný nedostatok myslenia doma.Sklenené povrchy dosiek dávajú celkovú chladnosť domácej atmosféry.
 • Samotný stav tabuľky ukazuje, ako opatrne zaobchádzajú ľudia žijúci v dome so svojou rodinou.Drobky a nečistoty vydávajú nedbanlivosť a nezákonnosť.Militantná čistota - utajenie a chamtivosť.
 • Ak sa priblížite k stolovému stolu a utečie, odíde od vás - znamená to chamtivosť majiteľov domu, ktorá bude potrestaná chudobou.

Výklady orgánov

 • Anglická kniha snov zaručuje, že stôl snov so zásuvkami znamená zvedavosť a túžbu naučiť sa tajomstvá iných ľudí.Možno sa obávate zachovania svojich vlastných tajomstiev.V takom prípade nie je uchovávanie dokumentov v dohľade alebo na miestach, kde môže ktokoľvek získať bezplatný prístup.
 • Kniha snov pre ženy hovorí, že tabuľka, najmä dobre vyčistená, sníva o dôležitej udalosti.Biele obrusy - na svadbu.Kvety vyšívané na obrus - pri narodení dieťaťa, krstiny.Možno, že farba šperkov bude schopná uhádnuť pohlavie dieťaťa.Ruže alebo pivonky - dievča.Chrpy, kosatce - chlapec.
 • Výklad snu Hasseových tiel je dlhá a nie príliš príjemná cesta, ak ste vo sne videli prázdny stôl s plastovým krytom.
 • Tvrdí kniha Dream Book of Velesže stôl sníva o radosti.Ak sú nohy stola silné a silné - ste spokojní so životom, všetko pôjde dobre.Tenké a nespoľahlivé nohy - na problémy a problémy.
 • Freudova kniha snov hovorí, že tabuľka ukazuje váš postoj k rodinnému životu všeobecne.Ak snívate o krásnom prikrývanom stole s kvetinami, dúfate v to najlepšie a snívate o dobrej rodine, útulnom dome, v ktorom sa budete cítiť dobre a pohodlne.Holá tabuľka ukazuje averziu k rodinnému životu alebo ochotu opustiť rodinu.Ak chcete veci opraviť, skúste sa začať starať o stôl vo vašej domácnosti.Naučte sa variť krásne a chutné, starajte sa o kvety.V prvom rade to platí pre mužov, pretože rodina si o pár desaťročí predlžuje život.

Záver

Vidieť tabuľku vo sne znamená obávať sa o rodinný život, váš stav v dome.Možno si nemyslíte, koľko závisí od vás, vášho úsilia a úsilia.Samozrejme, ak nemáte dovolené záhady varenia, plnenia chladničky, domácich prác - na to máte svojich vlastných kňažiek krbu, môžete sa cítiť pustý, dokonca aj pri plnom stole.Premýšľajte o tom, čo môžete zmeniť a či to stojí za vaše úsilie.