O čom mŕtvy muž sníva - interpretácia podľa kníh snov

Keď zomrie veľmi blízky človek, chce sa s ním znova stretnúť.Vezmite si ruku, pozrite sa do rodných očí a rozprávajte sa.Prichádza vo sne, ale z nejakého dôvodu mlčí.A v súčasnosti nie je vôbec zaujímavé vedieť, o čom mŕtvy muž sníva.Interpretácia spánku v knihách snov môže byť trochu, ale nikto sa ani nesnaží interpretovať sny v prvých štyridsiatich dňoch po smrti.Pretože je to len bolesť zo straty.

Ale prečo k nám prichádzajú nezvaní hostia v snoch?Bojíte sa týchto vízií alebo nestojíte za to?Na tieto otázky nie sú žiadne konkrétne odpovede.Ak napríklad zosnulý sníval a sťažoval sa, že je chladný alebo vlhký, choďte na cintorín k svojmu hrobu.Určite klesla po daždi.Opravte ju a zosnulý už nepríde do vašich snov.

Ak zosnulý otec alebo matka požiada o malú vec alebo povedie, že chôdza v topánkach, ktoré darovali, je nepohodlná, kúpte to, o čom sa diskutuje, a dajte to niekomu.Potom vložte do kostola bielu alebo žltú sviečku na odpočinok.Alebo si objednajte strieborné dielo, ktoré čítajú štyridsať dní v chráme, na pamiatku zosnulého.

Často je to mŕtvy sen o zmene počasia.Niekoľko dní po spánku môžete očakávať dážď alebo sneh v závislosti od ročného obdobia.Alebo zobrazujú ďalšie prírodné javy: zemetrasenia, povodne, povodne.

Existujú aj optimistické interpretácie vzhľadu zosnulého v snoch.To je veril, že to je pre dlhovekosť a bezmračný život.

K čomu naše sny vedú

Toto sú všeobecné a dobre známe interpretácie snov.Existujú však knihy snov, ktoré interpretujú sny o mŕtvych vlastným spôsobom a dokonca aj trochurôznymi spôsobmi.

V snovej knihe čínskeho astrológa a liečiteľa Jou-gongu možno nájsť nasledujúce vysvetlenie vzhľadu zosnulého:

  • akýkoľvek dodatočný zisk .Môže to byť výhra v lotérii alebo neočakávané zvýšenie nájomného alebo dokonca vôľa vášho neznámeho príbuzného;
  • sa hádať aj s cudzincom , ak má mŕtvy v očiach slzy;
  • ak sa zosnulý objavil v rakve, z ktorej sa snaží dostať von,- pripravte sa na stretnutie.Mali by ste očakávať hostí.

David Loffinterpretuje vzhľad zosnulého v snoch trochu inak.Snažiť sa hovoriť s zosnulým je priamym znakom toho, že veľmi skoro budete musieť zistiť vzťah s niekým.Pripravte sa na nepríjemný spor v skutočnom živote.

V Millerovej snovej knihevidieť mŕtveho otca vo sne znamená neúspešnú udalosť alebo nejaký triumf.Plánované by sa preto malo odložiť na neskorší dátum.Ak matka sní, mala by sa očakávať choroba medzi príbuznými.

Snívanie o Wangi , tlmočenie snov o mŕtvych, varovanie pred hroziacimi problémami, katastrofami a kataklyzmami v prírode.Ak sníva neskoro priateľ, potom chce varovať pred hroziacimi problémami.

Freudinterpretuje vzhľad mŕtvych vo snoch ako varovanie pred niečím zlým.Je potrebné počúvať slová zosnulého, porozumieť tomu, o čom hovorí a splniť jeho želanie, akoby išlo o radu skutočného milovaného.

Prečo sa mŕtvi dostávajú do snov?

Čierna,mŕtvi, ktorí sa snažia hovoriť a hovoriť o niečom, nie sú vôbec zlovestným snom, predpovedajú strašné choroby alebo dokonca smrť.Mali by ste sa však pozrieť na podrobnosti spánku, pretože ich možno interpretovať úplne rôznymi spôsobmi:

  • slzy, horkosťporážky sa môžu vyskytnúť v skutočnom živote, ak sa sníva s zosnulým.rakva;
  • snívanie o blízkych príbuzných na niekoľko nocí v rade- varovanie.Možno aj o blížiacej sa chorobe;
  • vidieť zosnulého v rakve- neplánujú nič dôležité pre blízku budúcnosť;
  • rozhovor s veľmi dlhou mŕtvou osobou- vážne varovanie pred zmenami v živote;
  • sa stretli vo sne so zosnulým otcom- čo znamená, že k určitej transakcii nedôjde;
  • sa nenechajú oklamať hovorom zosnulého, aby šli s ním .Neužívajte natiahnutú ruku.Toto je pravdepodobne dlhodobá choroba.

Naše sny sú varovania.O dobrom a zlom.Je potrebné ich správne interpretovať.

Ak ste sa ráno zobudili a pamätáte si sen, že je čas kričať hrôzou, nehovorte s nikým, pozerajte sa z okna a zašepkajte trikrát: „Kde je noc - je sen.Amen. “Zlý sen sa nenaplní.

Ak sa snívali veľmi blízko mŕtvych ľudí, pravdepodobne stojí za to ísť do najbližšieho kostola a vložiť do sviečky ľahké sviečky.Potom si urobte čas a choďte na cintorín a odstráňte hrob.Možno sú to naši mŕtvi, ktorí prichádzajú do našich snov len preto, aby sme si ich pamätali a nezabudli na ne?