O čom sa sníva a čo znamená strieborný reťaz v knihách snov

Nebude ľahké zistiť, o čom strieborný reťazec sníva, pretože taký amulet používali iba ľudia vážne zapojení do čarodejníctva a mágie.Pre bežných ľudí bolo striebro neprístupné.

Vidieť strieborné predmety vo sne je znakom vznešeného pôvodu.Bojovníci sú chránení pred zlom oceľou a studeným železom, roľníkmi - červenou niťou stočenou z ovčej vlny.Čarodejníci a vysokopostavení ľudia, ktorí nosili reťaze, aby sa chránili pred temnými silami, sa bránili striebornou reťazou.Retiazka striebra je potrebná nielen pre nemožnosť nečistého prístupu k krku.

S pomocou reťaze mohol skúsený čarodejník vytvárať, nútiť a nútiť rôznych zlých duchov slúžiť.Strieborné náramky sa používali na odrazenie útokov, dýky a ostré prstene sa použili na útok.Ak sa vám vo sne stane strieborná retiazka - je pravdepodobné, že sa budete musieť brániť.Výklad snu striebra vo sne je znakom mesiaca, čistoty, ochrany, duše.

Hlavné významy strieborného reťazca vo sne

 • Ak zlato vždy znamená spojenie s materiálnym bohatstvom, striebro sa často spája s chudobou, zrúcaninou, duchovným bohatstvom.
 • Niektorí ľudia si myslia, že strieborný retiazka je nositeľom kríža.To nie je vôbec potrebné.Strieborná retiazka je sama o sebe amulet.Kríž alebo znamenie inej viery je neskorším dodatkom.Prívesok na striebornej retiazke znamená ďalšie povinnosti.Ak je prívesok príliš veľký - prevzali ste nadmerné zaťaženie.Elegantný prívesok - máte radi svoje dobrovoľné ťažkostiužívajte si ich.Získate však od nich skutočné výhody alebo duchovný vývoj?
 • Ak sa prívesok vrátane kríža ukáže byť taký veľký a ťažký, že sa reťaz rozbije, prešli ste s dobrovoľnou záťažou a obeťou.Celkovo s hrdosťou, pretože hlavnou úlohou bolo niesť obrovskú hromadu povinností s pokorným vzhľadom.Vyhoďte všetky nezmysly a prežite svoj život, minimalizujte zodpovednosť.Budete prekvapení, ako sa budete cítiť lepšie.Napodiv, ľudia vás budú viac rešpektovať.
 • Ak sa zlaté odevy ako znak bohatstva zvyčajne nosili na odevoch, ochranné strieborné retiazky sa nosia blízko tela pod oblečením.Z tohto dôvodu vidieť striebornú retiazku niekoho iného vo sne znamená buď vykuknúť alebo prehnanú zvedavosť alebo intímne spojenie.
 • Strieborná retiazka na zápästí alebo členku označuje stuhnutosť myšlienok a pocitov.Možno.Ste v ťažkom vzťahu so závislosťami.
 • Na nájdenie reťazca striebra vo sne - máš šťastie s kruhom priateľov.Alebo sa zrazu stretnete so skutočne blízkymi ľuďmi alebo vytvoríte užitočnú obchodnú komunikáciu.
 • Zlomená reťaz - na problémy pravdepodobne zadávate ohromujúce úlohy a nedokážete sa s nimi vysporiadať.Požiadajte o pomoc a požiadajte o pomoc, pozvite priateľov na nápravu situácie.Varovanie, ktoré ste dostali, potom sú šance.
 • Ak si vytrhnete retiazku okolo krku, máte v pláne vyhnúť sa povinnostiam, vytvoriť škandál a nerobiť nič z toho, čo ste sľúbili.Môže sa stať čokoľvek, ale v skutočnosti škandálvoliteľná.
 • Rozbíjanie a hádzanie reťazí je variantom dospievajúcich nepokojov.Budete ľutovať svoje vyrážky.
 • Ak nájdete roztrhanú reťaz vo sne - zlé signály nebudú fungovať.Tam, kde ste nečakali, dostanete ďalšiu ochranu a podporu.
 • Strata striebornej retiazky znamená stratu ochrany.Veľmi často to znamená rozlúčka so skutočne blízkymi ľuďmi, ťažké skúšky, choroby, smrť blízkych.Podľa prastarých receptov je možné vyhnúť sa perlovej náušnici v uchu, ktorá by sa mala nosiť asi týždeň.
 • Získať reťaz ako darček - k úspechu, uznaniu a zisku.

Interpretácie autoritatívnych zdrojov

 • Kniha snov pre ženy sľubuje manželstvo lásky, šťastné a duchovné bohatstvo.Nevýhodou je neustála potreba riešiť materiálne ťažkosti v manželstve.Ale nikdy sa nebudete nudiť.Ak vám milovaná osoba dá vo sne striebornú retiazku, pevne pochybujete, že spoločný podnik bude úspešný.S najväčšou pravdepodobnosťou máte pravdu.
 • Podľa knihy snov pre ženy, ak vo sne nájdete šperkovnicu, rozmotané reťaze, vyskúšajte, v skutočnom živote nájdete niekoľko fascinujúcich románov s protínajúcimi sa príbehmi.Toto je zaujímavé dobrodružstvo.
 • Tibetská kniha snov varuje, že ak vo sne uvidíte tmavú striebornú retiazku, môžete mať zdravotné problémy.Podľa inej interpretácie sú nepriatelia vo vašom okolí a ich čierne myšlienky striebra stmavnú a strácajú žiarivosť.Mimochodom, je ľahké skontrolovať.v skutočnosti.Vezmite potemnenú striebornú vikuňu a držte ju v pästi asi 20-30 minút.Ak je položka vyčistená - vaše zdravie je v poriadku, problémy s ostatnými.Ak temnota zostane alebo sa zintenzívni - je čas navštíviť lekára a identifikovať skryté problémy.
 • Kniha domácich snov sa domnieva, že čierne striebro znamená povesť, poškodenú povesť.
 • Kniha Millerových snov považuje striebornú retiazku vo sne za dobré znamenie, ktoré sľubuje veľa šťastia a úspechu.Roztrhaná, poškodená dekorácia - do problémov.

Záver

Dobré znamenie vidieť strieborný reťazec vo sne.Váš anjel strážny sa snaží pracovať naplno.Nenechajte ho dole, snaží sa vás varovať.

Ak nemáte reťazec striebra, kúpte si ho pre seba alebo požiadajte svojich príbuzných, aby vám predstavili nejakú dovolenku.Reťaz predstavená s úprimnou láskou a skutočným pocitom je silnejšia ako obvyklý nákup.Ak darca pociťuje negatívne pocity voči vám, neznamenajú nič, pretože striebro úplne neutralizuje negatívne.