O čom sníva zelená cibuľa?

V skutočnosti je luk užitočný a prináša slzy.Čo však môžeme očakávať od zelenej cibule, ak ju uvidíme vo sne?O čom sníva zelená cibuľa?

Zelenina nie vždy prináša slzy a smútok.Je dôležité správne interpretovať víziu a venovať osobitnú pozornosť detailom a nuanciám.

Podrobnosti o spánku

 • Infield osiaty cibuľousymbolizuje samotného snívateľa a jeho neochotu prijať výsledok situácie alebo straty.Ak sa chcete pomstiť, nezabudnite, že nebudete dostávať radosť a úľavu, ale skôr zhoršujete svoj mentálny problém.
 • Balíky zelenej cibule s hlávkaminaznačujú zásadné zmeny v osobnej a profesionálnej oblasti.Úspech a prosperita získajú v týchto oblastiach nové začiatky.Okrem toho je vhodný čas na zvýšenie vášho kapitálu.
 • Ak sa hlavy so zeleným perím začali hniť , potom sen predpovedá hroziace zdravotné problémy.Buďte opatrní.
 • V záhrade sme videli zelenú cibuľu.Ak sa pestuje , môžete stratiť osobné veci alebo majetok.Čím viac cibule ste videli, tým väčšia je strata.Okrem toho vás podvodníci alebo zlodeji budú môcť oklamať do veľkého množstva peňazí.Sen vás varuje pred prílišnou úprimnosťou s cudzími ľuďmi aneznáme osoby.
 • Ak boli postele videné so zelenou cibuľou, ale neurobili nič , budete bojovať proti závislým a chorým.V opozícii budú všetky metódy dobré.
 • Zozbierali sa zelené cibule .Znamenie je dobré pre každého.Stanovené ciele sa dosiahnu, ale budete musieť prejsť náročnou cestou naplnenou slzami a sklamaním.Niekedy je sen a zrada.Milovaný alebo milovaný prinesie slzy.
 • Ak ste kopali zelenú cibuľu s lopatou , musíte čakať na neočakávané bohatstvo.Peniaze na vás padnú vo veľkom množstve a nečakane.Okrem toho prídu zaujímavé a dobré správy.
 • Ak muž kopal lúk pomocou lopaty , mal by si dávať pozor na súpera.
 • Nasekané zelené cibuleprinášajú potápačské nepochopenie a škandály s ostatnými.Blízki ľudia sú tak zarastení vlastným záujmom a sebectvom, že sa s tým už nemôžete vyrovnať.
 • Kúpili ste zelenú cibuľu ?Čoskoro budete vlastníkom cenných papierov alebo majetku.Ak je niekto v okolí chorý, potom sa objaví správa o jeho uzdravení.
 • Zhodli ste sa s predajcom o cene cibule ?Problémy sa dostanú k vám, buďte opatrní, aby ste nepodľahli prosbám skrytých nepriateľov.
 • ​​
 • Ak ste nakrájali cibuľu , potom čoskoro zaplatte priestupky.
 • Na stole sme videli cibuľu a kôpr .Po trpkých slzách príde úľava.Tvrdá cesta a práca budú odmenené.
 • Ak ste videli na posteliach vedľa seba rastúcu cibuľu a kôpr , môžete odolať svojimkritici.
 • Perie z luku, ktoré je vidieť na stole , hovorí o ťažkostiach a smútkoch.Nepriatelia sú vykresľovanie.Sen vás varuje pred podvodom kvôli svojmu záujmu a závisťou, takže buďte pripravení.

Interpretácia sna

Miller's Dream Book

Zelená cibuľapredstavuje čiernu závisť a hnev.,Negatívne emócie sú tak posadnuté závistlivými ľuďmi, že sú pripravení na najhoršie skutky.Bude ťažké odolať odporom nepriateľov, ale budete mať úspech.

Ak ste videli veľa zelenej cibule , môžete po chvíli uspieť. Jedli ste cibuľu ?Zbavte sa chorých.

Ak ste videli, ako rástla cibuľa , potom vedzte, že v ceste bude veľa závistlivých ľudí a nepriateľov.Boj proti nim nebude ľahký.

Zníženie zelenej cibulesníva o úspechu vo finančnom sektore. Ak vám luk spôsobil slzy , potom bez súperov nebudete schopní dosiahnuť svoje ciele.Ak si nakrájate zelené perie, vychutnajte si ostré a živé emócie.

asýrska kniha snov

perie z periasníva o tvrdej a dlhej práci.Po ukončení podnikania dostanete zaslúženú odmenu.

Zhromaždite cibuľu? Čoskoro dostanete odmenu, ktorú ste nevedeli alebo nečakali. Jesť zelenú cibuľu vo sne- na problémy s ostatnými.

Interpretácia sna Freuda Dream

Bow perie na lôžkachsľubuje novému partnerovi.Bude mladší ako ty.

Výklad snov 21. storočia

Zelené cibulezobrazujú slzy alebo pokazenú náladu. Jesť perie cibule-Odhalenie tvojho tajomstva niekým .Ak ste vysadili cibuľu , stratíte zdravie alebo peniaze.

Moderná kniha snov

Zelená cibuľa odrážazávisť nepriateľov. Jedli cibuľu? Stretnete dobrých a dobrých ľudí, ktorí vám pomôžu dosiahnuť veľa.

Varenie alebo rezanie zelenej cibule- za účelom zisku. Ak ste v kvetináčoch videli žiarovky so zeleným perím , očakávajte veľké výdavky.

Cikánska kniha snov

Videli ste zelenú cibuľu ?Počkajte na radosť.Na vaše plecia padne veľké bohatstvo.