O čom snívajú uhorky

Ak chcete zistiť, o čo uhorky snívajú, prečítajte si pozorne tento článok.Vrhne svetlo na udalosti, ktoré sa vám v budúcnosti stanú, a pomôže pripraviť sa na všetko.

Ukrajinská vysnívaná kniha

Predpovede tejto vysnívanej knihy sú založené na viere ukrajinského ľudu a jeho folklóru.Autor zhromažďuje interpretácie už mnoho rokov a teraz ich môžete používať.

Tu sú:

 1. Vidieť uhorku vo sne je zlé znamenie, ktoré hovorí, že čoskoro budete maťveľa problémov sa objaví v dôsledku zavinenia osoby z vášho blízkeho kruhu.Nepriaznivé obdobie však netrvá dlho.Čoskoro ho nahradí pruh šťastia a šťastia vo všetkom.
 2. Jasne zelená uhorka sníva o návšteve vzdialených príbuzných.Rozhodnú sa, že vás povedú a prinesú s nimi dary.Pripravte sa na prejavenie pohostinnosti a na hostí radi privítajte.
 3. Mnoho skleníkových uhoriek - k úspechu v podnikaní.Výsledky vášho minulého úsilia prinesú v súčasnosti obrovské výsledky.Pripravte sa na príjem úctyhodných čiastok na svoje účty.
 4. Horké a chutné uhorky - k problémom, ktoré na vás v blízkej budúcnosti padnú, akoby z ničoho nič.Vyriešenie všetkých problémov bude vyžadovať čas, aby sa nepoškodila práca a osobný život.
 5. Dievčatá uhorky snívajú o stretnutí s mužom, s ktorým sa budú navzájom milovať.Začne sa závratný román s množstvom emócií a živých pocitov.Je možné, že s touto osobou môžete vytvoriť rodinu.
 6. Nakladané uhorky naznačujú, že snílek často vykazuje slabosť vo vzťahu k milovaným.Z tohto dôvodu často porušujú jeho hranice, využívajú svoju spoľahlivosť a urážajú.

Dreamwalker Tsvetkova

Výklad je založený na astrologických a okultných učeniach.

Tu sú:

 1. Čím viac uhoriek dievča sníva, tým viac bude mať priateľov v reálnom živote.Stane sa veľmi príťažlivou pre opačné pohlavie a dokáže veľmi rýchlo nájsť svojho spriazneného duše.
 2. Uhorky ležiace v snehu sú znakom klebiet a klebiet, ktoré obklopujú vašu osobnosť v spoločnosti.Máte veľa závistlivých a chorých priaznivcov.Nerobte to však k srdcu a pokračujte v robení toho, čo považujete za potrebné.
 3. U mužov sa uhorky snívajú výlučne o peniazoch, bohatstve a sláve.Tento sen naznačuje, že rojko má veľmi silný charakter, má jasnú pozíciu a silné vnútorné jadro.Stále dosahuje svoje ciele, napriek ťažkostiam.

Výklad snu Hasse

Vypočujte si interpretácie tejto knihy snov, ak máte radi moderné predpovede, ktoré zodpovedajú realite moderného života.

Tu sú:

 1. Existujú chamtivé uhorky pre šťastné a dlho očakávané udalosti.To, o čom ste už dávno snívali, sa splní.
 2. ​​
 3. Žlté uhorky sú tiež priaznivým znamením, ktoré sľubuje snílekveľa šťastia v každom úsilí.V živote príde vhodné obdobie na stanovenie cieľov a ich dosiahnutie.Robte si želania a konajte.
 4. Obrovské uhorky, ktoré v skutočnosti neexistujú, svedčia o návšteve nečakaných hostí.A bude to nepríjemné, pretože prídu ľudia, s ktorými máte pomerne napätý vzťah.
 5. Zastaraná a zhnitá zelenina sníva o tom, že sa zotaví z dlhej choroby.Ak je človek zdravý, potom taký sen sľubuje skoré vyslobodenie zo všetkých starých problémov.
 6. U osamelých ľudí hnilé a zhnité uhorky snívajú o šťastí v ich osobnom živote.po dlhom hľadaní sa konečne stretnete s človekom, s ktorým sa chcete podeliť o svoj osud.A bude to skutočná láska, ktorá nie je ani napísaná v knihách - pocity budú také silné.
 7. Mladé dievčatá snívajú o uhorkách po kolapse nádejí.To, o čom ste už dávno snívali, sa nenaplní.A pretože vaše túžby v skutočnosti ukladá niekto iný.Pokúste sa porozumieť sebe a určiť, čo vaša duša naozaj chce.
 8. Zber uhoriek je ťažkým obdobím života, ktoré príde veľmi skoro.Budeme musieť napnúť pás pevnejšie, naučiť sa šetriť a mnohými spôsobmi sa obmedzovať.Tento test je pre vás, ktorého výsledky určia budúcnosť.
 9. Keby mali uhorky sen v predvečer dlhej cesty, cesta by bola neúspešná.Na ceste nájdete veľa ťažkostí, takže dlho očakávaný výlet neprinesie žiadne potešenie.

Indická kniha snov

Interpretácie tejto knihy snovurčené pre ženy.

Tu sú:

 1. Uhorky sú symbolom zbytočných nádejí a nenaplnených túžob.Takýto sen znamená, že ľutujete, že ste nedosiahli to, o čom ste v minulosti snívali.Je však načase opustiť situáciu a pohnúť sa vpred.
 2. Ak sa necítite dobre, takýto sen prorokuje rýchle uzdravenie.Už sa zotavujete, takže ešte chvíľu čakať.
 3. Malé, veľmi „mladé“ uhorky snívajú o úspechu, zisku a prosperite.Všetko, o čom ste snívali, získate veľmi dlho.Možno budete tiež pridaní do platov alebo povýšení.
 4. Pruhované uhorky snívajú o nových mužských priateľoch.Ocitnete sa v neznámej spoločnosti, v ktorej nájdete rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí vás vo všetkom podporujú.
 5. Solené uhorky - k nečakanej radosti.A čím viac soli ste pridali do sna, tým viac šťastných udalostí sa stane vo vašom živote.
 6. Zhromažďovanie zeleniny z postelí - pre hojnosť a prosperitu.Máte obrovský potenciál a vysokú úroveň energie, takže veľmi rýchlo dosiahnete skutočný úspech.
 7. V zime sa uhorky snívajú o tehotenstve.Stojí za to kúpiť si test alebo ísť k lekárovi, aby ste sa dozvedeli o budúcom dieťati.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Vidieť uhorky vo sne je dobrým znamením.Sľubuje vynikajúce zdravie, vysokú úroveň pohody a príchod pásu neuveriteľného šťastia.
 • Takýto sen znamená, že čoskoro budú vaše záležitosti v poriadku a život sa radikálne zmení k lepšiemu.
 • Ale toto je ďalekonie všetky možné interpretácie, takže si prečítajte celé predpovede snov, aby ste vybrali vhodnú a jedinú skutočnú predpoveď pre vás.