O čom snívame o myšiach: šedá a čierna, jedna alebo viac

Keď som prvýkrát povedala svojej babičke, že som videla myš vo sne (a vtedy som mala už 20 rokov), bola veľmi rozrušená a vysvetlila: „Vo svojom živote máš skrytého nepriateľa, ktorý sa snaží otráviť svoj život.Buďte opatrní s novými priateľmi. “Vždy úplne dôverujem svojej babičke, ale časom som premýšľal - nemá zápletka alebo podrobnosti sna naozaj vplyv na interpretáciu?Začala kupovať knihy snov, porovnávala ich vysvetlenia a zistila mnoho zaujímavých faktov.

Ako vyzeral váš nočný návštevník?

Veľkosť a množstvo

 • Malá myš .Sníva o problémoch, otravných problémoch, ktoré nebudú otráviť život, ale sťažia to.A tieto problémy sa budú hromadiť doslova odkiaľkoľvek.
 • Veľké .Tak veľký?Čím väčšia je myš, o ktorej ste snívali, tým viac sa bojíte konkurenta alebo súpera.
 • Ak myš nebola gigantická dĺžka alebo veľkosť, ale zároveň vyzeralatučná (tučná) , ste príliš sebavedomí a neustále sa snažíte svoje problémy riešiť sami.Takže to nebude fungovať ani raz, ani násilímdôjdu alebo vedomosti /múdrosť nestačí.Nezabudnite sa spoliehať na osobu, ktorej dôverujete, nie je strašná.

Ak bolo vo sne veľa myší, sen sľubuje mnoho problémov, ktoré čoskoro zaplavia váš život.Hoci budú malé, ale kvôli veľkému množstvu, ich riešenie nebude také ľahké.

Ak boli všetky myši malé, náznaky snov: nikdy nestrácajú zo zreteľa podrobnosti a maličkosti, niekedy pomáhajú vyrovnať sa aj s veľkými problémami.

Farba vlasov

 • Šedá , hladká.Možno máte depresiu.Ste v depresii, neustále hľadáte pocit zbytočnosti.V skutočnosti vás môžu obklopiť blízki, ktorí sú pripravení pomôcť.Rozhliadnite sa, a ak je to potrebné, pite upokojujúce a nakoniec spánok.
 • Čierna .Budete mať problémy.Nie je nevyriešiteľné (budete s nimi v priebehu času rokovať), ale stále musíte bežať.
 • Biela .To je skvelé znamenie - všetky vaše plány sa realizujú najlepším možným spôsobom, nič vás nezastaví a ak vám život dá nejaké prekvapenie, určite to bude príjemné.Ak bolo vo sne žien veľa takýchto myší, znamenalo to znamenie lojality manžela.A ak ste chytili biele stvorenie, čoskoro konečne prídete na to, čo je problém alebo úloha.

 • Červená alebo Zlatá .Máte nepriateľa a je ďaleko od hlupáka.Výzor červenej myši vo sne varuje - tento zákerný muž sa chystá zasiahnuť.

Bola mŕtvy?

Mrtvá myš nie je najlepšiadobré znamenie.Takéto sny varujú pred hroziacimi finančnými problémami, ako aj ťažkosťami spojenými s nedostatkom peňazí.

Iná interpretácia má sen, v ktorombola mŕtvych myš znefunkčnená : ste boli jinxovaní alebo sa o ňu pokúšali jinx.Možno vám cudzinec spôsobí škodu.Po takomto sne musíte premýšľať o tom, aké fotografie uverejňujete na sociálnych sieťach a o čom tam hovoríte.To znamená, že sa nemusíte chváliť a nehádať sa.

Ak ste videliveľa mŕtvych myší , znamená to, že v súčasnosti vaša duša pozostáva z nepretržitých urážok.

Ak myš sedela /ležalav pasca na myši , dávajte pozor, aby ste sa nestali rovnakou myšou v pasci na myši od pasca (a čím viac myší bolo v pasci, tým je pravdepodobnejšie, že stedostať sa do nepriateľských „sietí“), zatiaľ čo prázdna pasca na myši iba upozorňuje na nebezpečenstvo.Nastavili ste pas na myši?To je dobré - to znamená, že vďaka svojej vynaliezavosti budete môcť nechať všetkých nepriateľov „nosom“.

Čo toto zviera urobilo?

 • Myš spala .Ak máte deti, je to dobré znamenie: deti neurazia deti, sú šťastné.
 • Utekal som pred tebou : tvoji nepriatelia budú tiež utekať a nebudú schopní ťa bojovať.Ak ste snívali o tom, že ste chytili a prehltli jednu z utečených myší, vaši konkurenti alebo nepriatelia by spravidla zdvihli labky bez boja.
 • Ibaprešlo okolobez toho, aby došlo k emóciám: v skutočnom živote vás problém ohrozuje, ale obíde vás.

Myš ťa kousla

Tento senVaruje: v rodinnom živote sa môžu hádky začať.

Je tiež dôležité, abypresne tam, kde sa zuby hlodavca zasekli :

 • , uhryznutie do ruky varuje pred akýmikoľvek finančnými transakciami a investíciami (dokonca zdanlivo obojstranne výhodnými);
 • sústo na prst bez pocitu bolesti - prekážka sa objaví v ceste, ale nie príliš;
 • hryzenie do prsta a bolesti - niečo vo vašom živote nepôjde tak, ako ste zamýšľali.

Ak je snílekmladé dievča , uštipnutie myšou znamená, že sa správate zle a váš priateľ (ženích) sa mu nepáči.Ak si práve teraz nemyslíte na svoje správanie, v budúcnosti môžete kruto platiť.

Aké sú vaše činy vo sne?

Báli ste sa veľmi: vo vašom živote sa čoskoro začne obdobie zmien.Cítite to a bojíte sa neznámeho.Najčastejšie také sny ľudia vidia pred vlastnou svadbou alebo zasnúbením.

Chytili ste myši

 • Ak ste práveprenasledovali Jerryho , ale nikdy ste ho nechytili, je to skvelý sen.Povedzme, že ak ste snívali, že okolo vašej izby (bytu, domu) prebehlo malé stvorenie a pokúsili ste sa ho chytiť, sen sľubuje posilnenie vašej finančnej situácie.Prijmite akékoľvek podnikanie, bude to „vyhorieť“.A ak dievča snívalo o tom, že chytí myš rukami, bol to návrh na jej ruku a srdce.
 • Bol váš „lov“ úspešný? Prostriedky, pomocou ktorých chytíte myš, sú dôležité.Ak ste ju chytili holými rukami, je to škoda.Môžete byť zneuctení a pred priateľmi alebo príbuznými.A ak ste použili pas na myši alebo pascu, potom práve naopakSpravujte všetko a vyjdite víťaza.Podnik, ktorý chcete začať, skončí veľmi dobre.
 • Zabitie myšiznamená vaše budúce víťazstvo nad nepriateľmi.Pri ceste k víťazstvu by ste mohli niečo stratiť, ale stojí to za to.Aby ste sa však nestretli so skutočne veľkými problémami, nelezte sami na seba a nehľadajte kontakt s laskavými ľuďmi.
 • Ak sistlačilš zviera nohami , znamená to, že máš nepriateľov, ktorých úprimne nenávidíš.Majte kontrolu nad sebou!Ak „zlomíte palivové drevo“, nebudete mať pravdu, ale oni.
 • Otrava myšívo sne - na pozornosť všetkých.Čoskoro budete na koni.A z dobrého dôvodu - povedzme, kvôli ich vlastným úspechom.
 • Splachovanie- na objavenie silného rivala vo vašom živote.Ak sa s tým chcete vyrovnať, musíte zmobilizovať všetky svoje odhodlanie a odhodlanie.
 • No, a ak ste to jedli, v živote ste predurčení „urobiť trik“ a potom si urobiť dlhú prestávku.V nasledujúcich týždňoch nezačínajte nič nové a nevykonávajte zodpovedné úlohy, najmä ak máte nízku sebaúctu.

Ďalšie podrobnosti o spánku

Umiestnenie

Hlodavcevo vašom domevo sne- upozornenie, že čoskoro môžete ochorieť.Nezačínajte sa, nevzdávajte sa zlých návykov, a čo je najdôležitejšie, neutrpite bolesť - akonáhle sa niečo pokazí, okamžite sa vzdajte lekárov a dodržujte ich odporúčania.

Ale sen s myšouv bytemá ešte jednučo znamená: čoskoro budete pozvaní na svadbu.Pripravte sa na kúpu darčeka a pripravte si toast pre milovaného alebo priateľa.

Kto iný sníval s myšou?

Kočka .Čo urobili zvieratá?Ak sa hrá pokojne, sen je o bohatstve, ako aj o vzájomnom porozumení v rodine snívateľa.

Ak mačka chytila ​​myš vo sne, tiež sa radujte: čoskoro získate zisk, ktorý ste dokonca nečakali.

Mačiatka .Vaši nepriatelia budú mať veľa problémov, ktoré budú musieť urýchlene vyriešiť.Z tohto dôvodu budú nútení dočasne zabudnúť na vašu osobu.Relax, ale nie úplne, pretože čoskoro sa znova vrátia do vášho života.

Škrečok .Na jednej strane môžete ľahko obísť všetky „zhrabľovače“.Ale na druhú stranu vás bude útočiť nenásytná chamtivosť a všetko, čo môžete dosiahnuť, vtiahnete do „norky“.

Potkan .To je zlé znamenie: môžete upadnúť zo života a stratiť orientáciu v čase a priestore.Výsledkom bude vznik problémov v rodine aj v práci.

Šváby .Všetko vo vašom živote nepôjde podľa plánu a dočasne oň stratíte kontrolu.Mimochodom, príčinou môže byť vážne ochorenie, preto neignorujte prvé „zvončeky“, ktoré vám telo pošle, a nebuďte leniví pri návšteve lekára.

Myš .Ďalšie zlé znamenie: nepriatelia sa pokúšajú pokaziť vašu povesť šírením zlých povestí o vás.

Zhrnutie

 • Obyčajná šedá domáca myš (alebo tradičná domáca myš)vole) sníva o varovaní pred začiatkom depresie.Je pravda, že to nie je zlý sen, čo naznačuje, že nie ste sami a máte možnosť dostať sa z tohto negatívneho.Ale veľa myší - to nie je dobré znamenie, ktoré sľubuje veľa problémov.Vzhľad mŕtvej myši sa tiež považuje za zlý znamenie.
 • Sny so zvieratami pôvodnej farby majú iný význam.Áno, červená myš je znakom vzhľadu nepriateľa, čierna je varovaním pred budúcimi problémami a biela je prísľub šťastia.
 • Ak ste zabili myš vo sne, naznačuje to predovšetkým budúce víťazstvo nad konkurenciou alebo nepriateľom.Je pravda, že sa vám nedostane do rúk, ale bude sa ju musieť snažiť dostať.
 • Ak ťa vo sne trochu trápi, tvoj život môže byť zničený hádkami, finančnými problémami alebo vecami, ktoré sa náhle pokazili.

Ale myši sa líšia.Čo keby ste snívali o niečom obyčajnom, ale iba onetopierovi ?Interpretáciu takéhoto sna nájdete v tomto videu:

A ak sa najbližší príbuzný myši pozrel do vášho sna -potkan , vysvetlenie tohto znaku je tu: