O čom žena snívala - interpretácia rôznych snov

Ako zistiť, o čom žena sníva?Takýto sen má veľa významov.Pripravil som pre vás výklad rôznych snov, ktoré používam sám.Prečítajte si, analyzujte a hľadajte vhodné predpovede v tomto článku.

Family Dream Book

Autori tejto knihy snov veria, že ak by ste snívali o žene, mohlo by to byť znamením konfliktu a intríg.

Tu sú výklady:

 1. Ak ste mali sen nielen o žene, ale aj o vlasoch na tvári, ide o oddelenie od milovanej osoby.človekom.Ak bol brada malý, potom sa rozlúčil.Ak je to dlho - do vdovstva.
 2. Nahé dievča sníva, že v skutočnom živote musíte zažiť živý pocit hanby.Niektoré z vašich tajomstiev sa stanú známymi verejnosti a ľudia vás môžu začať vysmievať a ponižovať.
 3. Ak muž sníval o nahej žene, sľúbil mu to len problémy.Za problémy však nesie zodpovednosť iba on.To sú následky klamstva, pokúšania sa skryť nevzhľadnú pravdu o sebe.
 4. Spor s dievčaťom vo sne je signálom podvedomia.Nemali by ste všetkým dôverovať a mali by ste byť otvorení voči všetkým.Niekto pred tebou skrýva svoje skutočné úmysly pod zámienkou klamstva.
 5. Krásne a príjemné neznáme sny o nepriaznivom závere, ktorý je pre vás významný.Nezúčastňujte sa ani na riskantných dobrodružstvách, aby ste nestratili všetko, čo máte.A ak ánoboli červené vlasy, potom sa musíte vyhýbať hazardným hrám.
 6. Blondínky a mladé dievčatá snívajú o tom, že sa majú dobre.Možno vás zavolajú na rande, alebo pôjdete na dovolenku, na cestu, o ktorej ste už dávno snívali.Je to sen naznačujúci iba šťastie a pozitívne emócie.
 7. Čím viac sa ti žena páčila, tým viac šťastia a šťastia prinesieš svojmu životu.Ak sa usmiala, čakajte neuveriteľné šťastie.Využite okamih, keď je úspech na vašej strane, skúste splniť svoje plány čo najrýchlejšie.
 8. Bozk s neznámym snom sklamania v milovanej osobe.Nebude plniť vaše očakávania, rozrušený a rozrušený.Ale zostane čestný.
 9. Stará a škaredá žena symbolizuje celú hromadu klebiet a klebiet o vašej osobe.Musíte byť ostražití a neveriť svojim tajomstvám neznámym ľuďom.Snažte sa neuvádzať dôvody, aby na vás nalial bahno.
 10. Smejúce sa dievča tiež sníva o trápení.To, o čom ste už dlho snívali a ktoré ste plánovali realizovať v blízkej budúcnosti, nebude fungovať z dôvodu negatívnych okolností.Snažte sa však nevzdávať a dôsledne riešiť všetky problémy.
 11. Ženy najstaršej profesie snívajú o zdravotných problémoch.Pracovali ste príliš veľa a prepracovali ste si, aby ste sa zotavili a zotavili.Za prevenciu sa oplatí navštíviť lekára.
 12. Tehotná žena sníva o veľkých problémoch spojených s rodinnými záležitosťami.A čím väčšie je jej brucho, tým viac starostípadne na teba.Musíte stráviť veľa času a úsilia na vyriešenie všetkého.

(Miller Dream Book)

Predpovede tejto snovej knihy tiež nie sú veľmi povzbudivé.

Tu sú:

 1. Žena sníva o klebetách a klebách, ktoré vyprovokuje vaša milovaná osoba.Určite ste ho urazili a teraz sa pokúsi týmto spôsobom pomstiť.
 2. Ak mladé dámy bojujú vo sne, znamená to, že v skutočnosti nežijete v súlade so svojimi želaniami a potrebami, snažte sa zdať sa všetkým dobrý a závisieť od verejnej mienky.Je to jasný znak nedostatku harmónie v živote.
 3. Dáma bez vlasov prejavuje pohŕdanie verejnosťou.Stanete sa predmetom diskusie a odsúdenia, vaše činy spôsobia skutočnú rezonanciu, pretože sa nezmestia do všeobecne akceptovaných a morálnych noriem.
 4. Ak nosíte dievča v náručí, dôjde ku konfliktu s milovanou osobou.Niekto mu o vás povie niečo nepríjemné, aj keď to nie je pravda.A bude veriť, nechce počuť vaše argumenty.
 5. Argumentom spravodlivého sexu je sen o porušení vašich plánov.Súťažiaci vás budú môcť prekonať a záležitosť sa neskončí s očakávaným výsledkom.
 6. Blondínka môže snívať o náleze.Môže to byť nejaká vec alebo nový koníček, ktorý vás vezme po hlave.Alebo sa môže stať, že sa zoznámite s veľmi príjemným človekom, ktorý sa v budúcnosti stane vaším priateľom, verným a oddaným.

Dream of Freud

Slávneterapeut tiež študoval sny a ich účinky na ľudský život.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Ak vo sne vidíte iba ženskú siluetu, ale nechápete, kto je za ňouskrývanie, čo znamená, že v reálnom živote sa bojíte konkurencie.Máte podozrenie, že váš milovaný muž podvádza alebo flirtuje na boku, kvôli ktorému si nie ste istí sami sebou.Ale v skutočnosti je súper iba výplodom vašej fantázie, takže sa musíte zbaviť žiarlivosti.
 2. Muž vidí ženy vo sne po dlhej prestávke v sexuálnom živote.Takýto sen hovorí o jeho nenaplnených túžbách a potlačení sexuálnej energie.
 3. Niekoľko nahých dievčat sníva o tom, že v skutočnom živote sa snažíte nájsť sám seba, ale nemôžete to urobiť žiadnym spôsobom.Často zaberáte veľa vecí naraz, ale jednu nedokončíte.

Pozrite si video na túto tému:

Závery

 • Takéto sny sú najčastejšie nepriaznivým znakom.V skutočnosti sa môžete stretnúť s klebetami, finančnými partnermi alebo s okolnosťami, ktoré vám bránia dosiahnuť požadovaný cieľ.
 • Sny so ženami môžu tiež odrážať situáciu vo vzťahu s partnerom, hovoriť o sexuálnej nespokojnosti alebo nájsť podnik, ktorý by ste chceli robiť v živote.
 • Pri výbere najspoľahlivejšej interpretácie sa pokúste spomenúť na svoj sen do najmenších detailov.Každý detail záleží, pretože odráža stav vášho podvedomia.