O značkách, rituáloch a pravidlách pri sťahovaní do nového bytu

Pri tejto dôležitej udalosti sa musia brať do úvahy znaky presťahovania do nového bytu.Mnohí si ich nepamätajú.Nebudú potrebovať veľa času, ale ich následky budú mať pozitívny vplyv na váš nový domov.Budete žiť pohodlnejšie a pokojnejšie.Pripomíname vám tieto jednoduché kroky.

Príprava na presťahovanie

 • Je potrebné rozlúčiť sa so starým bývaním.Je dôležité mu poďakovať za posledné roky v jeho múroch a venovať mu náležitú úctu.Predtým, ako ho necháte navždy, dajte veci do poriadku.Umývajte podlahy, okná a všetko, čo je možné.Na škatule a iné obaly na veci, ktoré potrebujete nakresliť kríže.Slúži ako ochrana pred stratou pri pohybe.
 • V novom byte nemusíte robiť veci, o ktorých si myslíte, že budú zbytočné.Musíte sa ich vopred zbaviť.Takto zaistíte začiatok nového života.Staré a nepotrebné veci sú symbolom minulosti, ktorý už pre vás nebude predstavovať záťaž.

Rituál rozlúčky so starým bývaním

V predvečer pohybu musíte urobiť koláč a všetko zjesť spolu s domácnosťou v starom byte.Zostatky nemôžete vziať so sebou.Ak ste žili, nie je to ľahké - urobte tortu brakickou.S dobrým životom - malo by to byť sladké.

Známky a rituály pre domácnosť

 • Existuje pravidlo - keď sa sťahujete do nového bývania, musíte vziať so sebou šotek, ktorý s vami žije už mnoho rokov.
 • Existuje niekoľko možností.Jedným z nich je urobiť akciu s metlou zo starého bytu.Pri pohybe to vezmite so sebou.Teda váš duch doma a on a ochranca sa tiež presťahujú do nového bývania.Ak v domácnosti nebola metla, postupujte nasledovne.Vezmite malú krabicu a vložte do nej nejaké mäkké veci, ktoré môžete napchať kúskami látky.Dajte ju na chvíľu na jej predné dvere a šotek sa „usadí“.Vezmite si so sebou krabicu a môžete si byť istí - sušienka sa tiež pohla.
 • Počas presunu musí byť pri vchode do nového bytu mačka najskôr prepustená.Miesto, ktoré sa rozhodne pre pobyt, je najvhodnejšie miesto pre posteľ.Je potrebné vziať do úvahy, že mačka spĺňa požiadavky tohto národného označenia.Mala by to byť mačka, nie mačka.Faktom však je, že nie každý má mačky.V tomto prípade sa neodporúča používať psa namiesto mačky.Slúži na ochranu bývania a nemal by byť prvým, kto prekročí prahovú hodnotu.Pes by mal vstúpiť do nového bytu ako posledný.Nikto už nemusí predbiehať mačku.Počkajte, kým sa nezbaví a napriek tomu sa odváži vstúpiť.Nasledujú ho všetci ostatní nováčikovia.
 • Potom okamžite nalejte sušienky.Môžete vložiť nádobu na mlieko.Deje sa tak preto, aby vás nenašiel chamtivý a nechodil žiť s ostatnými štedrejšímmajiteľom.Potom môžete začať mokré čistenie a analýzu vecí.
 • Mokré čistenie je pri pohybe dôležitým rituálom.Musí sa to urobiť vo všetkých izbách bytu.Nezávisí to od čistoty domu.Aj keď je dokonale čistý.To šetrí domov pred zlou energiou.Mohla sa do toho zhromaždiť skôr, ako sa pohnete.
 • Pri vstupe do nového domu rozhadzujte mince po podlahe.Bolo by lepšie, keby boli vyrobené z drahých kovov.Tento rituál priťahuje domov blaho.
 • Vopred si kúpte novú metlu, podkovu a ľubovník bodkovaný.Do rohu pri predných dverách vložte metlu a nad ňu spevnite rohy dolu.Trávu vo vreciach je možné zavesiť na niekoľkých odľahlých miestach.Takáto súprava pomôže chrániť byt pred nečistým duchom a zlým priaznivcom.
 • Je dobré vybrať si miesto, kam by ste mohli umiestniť ikony, talismany, amulety.
 • Keď rozložíte krabice a vyčistíte nový domov, pripravte pochúťky.Teraz je čas zavolať priateľom, susedom, na oslavu domácnosti, ktorá sa stará o domácnosť.
 • Položte hotovosť na stôl pod obrus.Je to pre rodinné blaho a pre prilákanie nových čestných priateľov.
 • Ak sa dodržiavajú všetky tieto pravidlá, je možné sa upokojiť.Na novom mieste bydliska vás bude sprevádzať rodinné šťastie, všetky životné ťažkosti vás pominú.

Užitočné tipy od liečiteľky

 1. Ak ste nepriniesli sušienky zo starého domu.Akonáhle príde nový mesiac a keď je mesiac pre vás viditeľný, je potrebné otvoriť okno pootvorenézavolajte mu: „Brownie - brownie, čoskoro prídem domov.Budeš s nami žiť a budeme ťa milovať. “
 2. V novom byte vykonajte obrad zasvätenia.Aby ste to dosiahli, zapálte kostolnú sviečku a choďte okolo všetkých miestností a kútov pri čítaní modlitby „Náš otec“.
 3. Kadidlo dobre zbavuje byt negatívnej energie.Môžete zapáliť vonné tyčinky a usporiadať ich do všetkých miestností.Ich dym pritiahne pozitívnu energiu.
 4. Skvelé znamenie, ak dôjde k pohybu, keď sneží alebo prší.Toto je znamenie zhora, že na vás v novom byte čaká šťastný život.
 5. Pri demontáži vecí v novom byte sa musíte v prítomnosti rozbitých alebo prasknutých jedál okamžite zbaviť.Môže byť zdrojom nešťastia.
 6. V prípade nového bývania sa musia uskutočniť úplne nové nákupy.Môže to byť niečo z riadu, uterákov alebo záclon.Prináša vám veľa šťastia.

Odporúčané dni v týždni na presťahovanie

 1. Podľa všeobecného presvedčenia sú najlepšie dni sobota a utorok.Predstavujú úspešný a pokojný krok.
 2. Štvrtok je neutrálny deň, čo je tiež dobré.
 3. Vzkriesenie sa považuje za Boží deň.Slúži na relaxáciu.
 4. Zvyšok dní bude nepriaznivý na pohyb.