Objatie: tlmočenie v populárnych knihách snov

Na svete je veľa zvláštnych sviatkov, jednou z nich je deň obejatia.Tradične si 4. decembra ľudia vymieňajú priateľské dotyky, posielajú si navzájom svoju teplo, dobrú náladu a vitalitu.Niet divu, že sa vaše objatia objavia vo vašich nočných snoch.Prečo taký sen nájdete v knihách snov.

Drž ma pevne

Objatie s blízkymi, priateľmi, príbuznými a domácimi miláčikmi vyvoláva príjemné pocity.Je vedecky dokázané, že takéto hmatové kontakty stimulujú centrálny nervový systém, zvyšujú imunitu a zvyšujú hladiny hemoglobínu.Ale vo všeobecnosti táto príjemná akcia spôsobuje priaznivú dispozíciu iným ľuďom.

Takýto sen možno interpretovať ako blížiace sa zmeny na osobnej fronte, nové pozitívne emócie od starých priateľov a len obdobie bezstarostnej a šťastnej zábavy.

Existuje však negatívna verzia predpovede, pokiaľ ide o objatia potenciálnych konkurentov alebo bývalého šéfa, ktorý vás vyhodil.Dôležitým bodom je tu nálada toho, kto prijíma, a vašu odpoveďovú správu.Ak ste sa po takomto sprisahaní zobudili v studenom pote, pripravte saTestovanie.

Moje šaty sú objatie vašich rúk

Ak niekto veľmi milý a krásny nečakane chytil mladé dievča a dokonca ho zdvihol, očakávajte vášnivú námluvu, ktorása vyvinie v seriózny román.Príjemný okamih na nahliadnutie do svadobných salónov a starostlivosť o šaty, keď ste sa stretli so životným partnerom, budete mať oveľa menej voľného času.

Videl som veľa svedkov vášho stretnutia s neznámym človekom - očakávajte svadobnú zhonu a príjemné problémy.Triumf nie je ďaleko.

Žena pokojne a bohužiaľ položila hlavu na rameno svojho manžela - so sebou prináša rad rodinných problémov a problémov.Spory a sťažnosti sú možné z dôvodu vzájomného nedorozumenia.

Dotýkanie sa a bozkávanie s rodičmi vo sne nesľubuje dobré, pravdepodobne bude nasledovať zhoršenie zdravotného stavu príbuzného.Ak pobozkáte ženícha a pokúsi sa na vás otočiť chrbtom, je to znamenie rozlúčky s ním.Začali ste sa od seba sťahovať, objavili sa rôzne záľuby a skupiny priateľov.Zdá sa, že obdobie vášho rozlúčenia s ostatnými prišlo.

Cudzinci posadene napínajú pery do tváre - to znamená, že za vašimi chrbtom je veľa nepotvrdených klebiet a klebiet.Nebude zbytočné prehodnotiť úzky okruh vašej komunikácie a odhaliť zjavných závistlivých a zlých priaznivcov.

Chlap stlačí na autobusovej zastávke slobodné dievča - čaká na dočasné oddelenie kvôli rýchlej alebo služobnej ceste.

Pes skočí na krk s radostnou a zvučnou kôrou - na príjemné stretnutie so starými adobrí priatelia.

Manželka pritiahne ruky k manželovi, aby sa k nemu pritúlili - jej úsilie a starostlivosť o hlavu rodiny budú v reálnom živote hodnotne odmenené.Drahý dar alebo materiálna odmena jej sľubujú.

O čom hovoria muži

Hádka, ale potom podržte ruku svojho milenca vo sne - to znamená, že v skutočnosti ľutujete skutok šialeného konania.Znepokojuje vás odhalenie skutočností o vlastizrade alebo zrade.Nikto zatiaľ nezrušil poctivosť a slušnosť, váš milovaný by mal mať právo voľby.Dajte jej príležitosť rozhodnúť sa, či bude s vami alebo nie.

Osvojenie ženatého muža s cudzincom znamená rodinný nesúhlas a následný rozvod.Ak ten chlap odmietne námahu cudzinca, rodina sa čoskoro zmieri.

Vášnivý dotyk mladého muža na dievčati - hovorí o jeho nezrušiteľných túžbach po intimite, ale nie o pocitoch a láske k partnerovi v skutočnosti.

Snívalo sa mi, že priateľ položí ruku na rameno - očakávam, že čoskoro požiada o pomoc.Ak ste ho objali - prejavuje to váš pocit osamelosti.Potrebujete podporu a láskavé spojenie spojenca.

Mal som dotykový kontakt s neskoro starou mamou, ktorá ťa veľmi milovala - očakávam dobré správy a rýchle zmeny k lepšiemu vo svojom osude.

A ak vás otec, ktorý zomrel, vás pustí do ramena - je to známkou schválenia vašich úspechov v obchodnej sfére silným patrónom.Takže vaša cesta rozvoja podnikania bola zvolenákorigovať a sľubuje veľké zisky a dividendy.

​​

Potraste si rukami s príbuznými v podozrení zo závažnej choroby.Je čas poradiť sa s lekárom a podrobiť sa vyšetreniu.

A ak tak urobíte so svojím súperom alebo konkurenciou, môžete očakávať tvrdú konfrontáciu v podnikateľskom prostredí.Akékoľvek prostriedky tu budú dobré.Pomoc môžu pochádzať od starých partnerov a investorov.

Z pohľadu zozadu sa vás niekto dotkol - spoľahlivo sa spolieha na váš úzky okruh kolegov a priateľov.Vďaka ich podpore budete mať úspech.

Držať dieťa v náručí a maznať sa svedčí o vašej disharmónii v duši.Prešli ste ťažkým obdobím a nemôžete sa dostať zo stresu.Stojí za to prehodnotiť všetko a porozumieť sebe, až potom sa váš život začne zlepšovať.

Uchovajte útočisko pred nechcenými objatia - v skutočnom živote chcete zostať v tichosti a samote.Váš aktívny životný štýl vám nedovolí zastaviť sa a užiť si pokoj.

Daj mi ruku, kamoš, pre šťastie mi autorské knihy snov

Gustov Miller

Objímanie manželov so zmyslom pre radosť a šťastieprenesie tieto emócie do skutočného života.Vaša rodina sa každý rok stáva silnejšou a drahšou.Ale ak vo sne bolo smútok a horlivosť ľútosti - v skutočnosti musíte veci vyriešiť a brániť svoje pozície.Pokúsite sa urobiť kompromis alebo sa vzdať do druhej polovice.

Cudzinec bol rukami pritlačený k nečakaným hosťom, ktorých budetenie príliš dlho šťastný.Čoskoro budete chcieť pokoj a ticho.

Sigmund Freud

Objatia sú symbolom kontinuity intímnych vzťahov.Takýto sen zosobňuje vaše silné pripútanie k vášmu milovanému.Keď stojíte vedľa tejto osoby v posteli, prichádzate do harmónie a rovnováhy, čím zvyšujete tieto vzťahy v ideálnom rámci.

Týmto dotykom vyjadrujete svoje obavy a strach z rozlúčenia sa s touto osobou.Znepokojuje vás sexuálna túžba a potreby vášho partnera.A myšlienky odlúčenia od nej sú vnímané mimoriadne bolestivo.

Vanga

Mali by ste si dávať pozor na sny, v ktorých sa budete maznať s osobou škaredého alebo zvláštneho vzhľadu, ako aj so starými ľuďmi oblečenými v čiernych a starých handrách.Takéto vízie hovoria o blížiacej sa epidémii, chorobe alebo rozšírenom smútku a túžbe vo vašej rodine.

Ponáhľajú sa do náručí dieťaťa - znamená, že sa k vám budú obrátiť o pomoc, keďže vám budú poskytnuté, budete štedro odmenení prírodou a osudom.