Očistenie aury modlitbami od negatívnej energie

Očistenie aury modlitbami je najjednoduchší spôsob, ako odstrániť energetické blokády.Je potrebné ich odstrániť, aby sa energia mohla voľne pohybovať cez energetické kanály.Stagnácia vedie nielen k zhoršeniu emocionálneho stavu, ale aj k chorobám.Poďme hovoriť o tom, aké sú spôsoby očistenia aury.

Ako očistiť auru od negatívnych modlitbami?

V živote moderného človeka sa konajú rôzne udalosti.Sú vždy neutrálne, ale nie všetci si to uvedomujú a dodávajú incidentu negatívnu alebo pozitívnu farbu.Ak však pozitívne „funguje“ pre dobro vašej energie, potom negatívne myšlienky a emócie môžu vážne ovplyvniť stav aury.

Aké negatívne javy bránia tomu, aby energia voľne prúdila:

 1. Spory a konflikty.Hnev a podráždenie, ktoré pocítite, určite ovplyvnia zdravie jemného tela.Výsledkom je, že energetický stav trpí
 2. .
 3. Neodpustiteľné urážky.Najnebezpečnejšia forma negativity je, že zášť je emócia, ktorá vedie k onkológii.Jedna malá urážka samozrejme nie je hrozná.Ale ak akumulujete dlhotrvajúce emócie podobného plánu, držte ich v sebe celé roky, je to veľmi zlé
 4. Negatívne udalosti, ktoré sa vyskytli v minulosti.Ak vás minulá skúsenosť obťažuje, nemôžete opustiť svoju skúsenosť zo svojich myšlienok, strácate energiu.Je potrebné sa zbaviť takýchto emócií

Čistenie aury modlitbami pomáha vyrovnať sa s bremenom negatívnych emócií, bez vedomia od bremena minulých problémov.Pravidelným čítaním opakujúceho sa textu môžete úplne prežiť negatívne emócie a zbaviť sa ich.

Denná modlitba očisťujúca auru

Táto modlitba sa musí čítať každý deň.Predpokladá sa, že pravidelné čítania posvätných textov fungujú na jemnej úrovni.Pomáhajú uvoľňovať pozitívnu energiu, vylievajú negativitu z nášho vlastného vedomia, nachádzajú kontakt s vyššími svetelnými silami.

Každodenným čítaním modlitieb skondenzujete svoje biofieldové pole a obnovíte svoju auru.Náboženské meditačné stretnutie by sa malo konať trikrát denne.

Aké pravidlá platia pre túto tému:

 1. Vyberte si základnú modlitbu zodpovedajúcu vašej viere.Napríklad pravoslávny kresťan vie čítať vlasť a moslim si musí vybrať vhodný text z Koránu
 2. .
 3. Čítanie textu hlavnej modlitby, ktorá patrí k vášmu náboženstvu, nasleduje sedemkrát.Sedem je magické číslo, ktoré výrazne zvyšuje účinnosť posvätného rituálu
 4. Ak sa nepovažujete za stúpenca konkrétneho náboženstva, musíte nájsť sedem modlitieb rôznych náboženstiev a prečítať ich

„Ja som NajvyššíModlím sa “- očistenie aury moslimskou modlitbou

Toto je veľmi silná a účinná islamská modlitba, ktorá pomáha očistiť auru nielen človeka, ale aj jeho domu.Odporúčame ho používať: atmosféra prevládajúca vo vašej domácnosti ovplyvňuje aj energetický stav všetkých domácností.

Pomocou Vyšších síl chrániš svoj domov, svojich blízkych pred všetkou negativitou, ktorá môže prísť.Samozrejme, musíte plne dôverovať Bohu, čítať modlitbu úprimne a s nádejou.Potom určite odpovie.

Na očistenie aury sa používajú moslimské duy z Koránu.V zriedkavých prípadoch čítajú posvätné texty duchovní vodcovia islamu.

Moslimská modlitba na očistenie aury domu je takáto:

Dôležité: Je prísne zakázané čítať modlitbu z obrazovky počítača alebo telefónu.Je lepšie zapamätať si text vopred.Čítajte to úprimne, odrážajúc každé slovo.Vylaďte pozitívne.

​​

Vyčistenie aury modlitbami od Luciena Shamballaniho

Lucien Shamballani je slávny kúzelník, ktorý vyvinul špeciálne, a ak to môžete nazvať, profesionálne modlitby a sprisahania.Pomáhajú každému, kto trpí, dosiahnuť požadovaný cieľ.

Zvláštnosťou takýchto modlitieb je to, že sa čítajú 27 minút.Počas tejto doby môžete mať spočiatku nepríjemné pocity.Tento pocit sa nemusí báť.Požadovaný výsledok sa dosiahne vďaka výstupu z komfortnej zóny.Na konci zasadnutia osoba zažije neuveriteľnú úľavu.

Pozrite sa na video o tom, ako sa táto modlitba číta:

Dôležité body:

 • Mali by ste byť vďační vyšším mocnostiam za pomoc pri odstraňovaní energetických problémov.Úprimne cítim vďaku, aj keď necítite výsledok prvýkrát
 • Je potrebné, aby ste zasadnutie uskutočnili tri dni v rade - neobmedzte sa iba na jedenkrát
 • Pred zasadnutím si prečítajte modlitbu náboženstva, ktorého sa týkajú
 • .[PDN 58]
 • Vopred si premyslite, čo potrebujete, čo budete žiadať

Úspech zaručí iba úprimná viera v silu náboženských rituálov.Preto neváhajte, nekritizujte.Pokúste sa konať v duchu dobroty.

Na zvýšenie účinku modlitby je možné zapáliť voskové sviečky zakúpené v kostole.

Čo ešte môže pomôcť vyčistiť auru

Modlitby určite pomôžu.Ale upevniť svoje konanie je potrebné so správnymi myšlienkami a činmi.Napríklad:

 • Vyhnite sa kritike, odsúdeniu, hnevu a obťažovaniu.Ak máte pocit, že ste „zakrytí“, najprv sa pokúste obmedziť.A potom uvoľnite negatívnu energiu pomocou metód, ktoré máte k dispozícii - choďte na školenie, získajte kreatívnu prácu, vyčistite dom
 • Urobte dobré skutky.Nájdite niekoho, kto potrebuje vašu pomoc a podporu.Pomôžte mu a nečakajte vďačnosť na oplátku
 • Ďakujem vyšším silám za všetko, čo máte teraz

Je užitočné precvičiť vďačnosť pred spaním.Pamätajte, čo je nové a dobréPriniesol som ti tento deň, úprimne ti ďakujem za všetko.