Odkiaľ pochádza karmický dlh a ako ho vyriešiť

Pojem „ karmická povinnosť “ sa často vyskytuje v astrológii, ezoterike a iných vedách o duši, energii a ľudskej prirodzenosti.Je potrebné si uvedomiť, že pojmy karmická povinnosť a hriech nie sú to isté, sú odlišné a majú rôzne významy.

Zvážte, čo je karmický dlh, ako sa tvorí, čo sa deje a ako sa uzatvára.A tiež budeme analyzovať, ako zistiť, či máte taký dlh v akejkoľvek sfére života.

Dôležité charakteristiky

Pojem karmický dlh zahŕňa tieto zásady:

 • je „dlh“ človeka voči vesmíru a Bohu, veci, ktoré neurobil, udalostiktorí nežili do konca, čo nakoniec vedie k negatívnym následkom;
 • sú to duchovné zákony porušované človekom, ignorujúc princípy a normy morálky, ktoré v dôsledku toho vytvárajú deformácie v energetickom obale, poškodzujú dušu a morálny stav.

Existuje mnoho dôvodov, prečo vznikajú karmické dlhy rôznych druhov.Toto je porušovanie prikázaní a ignorovanie existujúcich duchovných zákonov.Najsvedčivejším zo všetkých je však pojem karmický dlh.Vzniká v týchto prípadoch:

 1. Prijali ste niektoré povinnosti, sľúbili ste niečo a nesplnili ste to.Muž, ktorý dal a potom nedržal svoje slovo, sa stal dlžníkom a jeho osud je pod záťažou karmického zaťaženia.
 2. Váš cieľ ste nezistili, nevšimli ste si.zlestanovte si ciele a ciele života, vyberte si zlé povolanie, nemilovajte podnikanie.V dôsledku toho neprinášajte výhody sebe ani ostatným a exponenciálne zvyšujte karmický dlh.
 3. Vybrali ste si niečo od inej osoby alebo ste si ju vzali.Takéto činy zahŕňajú zabíjanie (berú život zo živého tvora), krádež (berú peniaze), energetický vampírizmus (berúc energiu niekoho iného), zaberajú čas niekoho iného a prispôsobujú si majetok niekoho iného.Všetko, čo si vzal preč, vesmír ti vezme desaťkrát.
 4. Nevieš, ako počúvať svoje duchovné potreby.Ignorujte túžby duše, nerozvíjajte sa, nesnažte sa o osobný a duchovný rast.Výsledkom je vznik karmického dlhu, ktorý je nebezpečný pre vaše zdravie, fyzický aj duševný.
 5. Ste nezodpovedná osoba: zanedbávajte svoju prácu, zodpovednosť za svoju rodinu a nesprávne vychovávajte svoje deti.

Toto sú hlavné dôvody, prečo sa u ľudí formujú karmické dlhy, trpí ich duša a fyzická povaha.

Ako rozpoznať prítomnosť karmického dlhu

Pred začatím vykonávania karmického dlhu musíte určiť, či ho máte.Je to ľahké.Ak je odpoveď na nasledujúce otázky áno, je možné s veľkou pravdepodobnosťou konštatovať, že problém existuje:

 • Pracujete tvrdo, skúste vynaložiť obrovské úsilie, ale v 99% prípadov nedosiahnete výsledok?
 • Snažíte sa zarobiť peniaze, ale niestúpať nad minimálny pruh?
 • Snívanie o šťastnej rodine a deťoch, ale všetky dáta sa skončia zbytočne?
 • Máte pocit, že nemáte dostatok energie na splnenie svojich cieľov?
 • Nepáči sa vám život?Sú emócie ako radosť, vzácni hostia s dobrou náladou?
 • Nič sa nestane a všetko padne z rúk?
 • Cítite sa pripravení na veľké úspechy, stanovte si cieľ.Keď však začnete s implementáciou, niekde zmizne celá poistka, ale vaše nadšenie sa vyčerpá?
 • V živote neprechádzajú čierne pruhy?Sú plány frustrované, neustále dochádza k materiálnym stratám?

Čím viackrát ste povedali „Áno!“, Tým je pravdepodobnejšie, že vo vašom živote sú karmické nevyčerpané dlhy.To však nie je dôvod, aby sa odradilo - problém je vyriešený!

Je dôležité pochopiť, že vo vašom živote nevzniká karmický dlh, ktorý by sa zhoršoval.Vesmír sa nikdy nezameriava na to, aby urobil niekoho nešťastným, zapojil sa do problémov alebo zničil osud konkrétnej osoby.Prostredníctvom karmického dlhu je väčšia pravdepodobnosť, že pomôže určiť ciele, uviesť správne myšlienky a objasniť, že nadišiel čas na vypracovanie.

Vypracovanie karmických dlhov

Vykúpenie karmického dlhu sa musí vykonať podľa osobitného a veľmi jednoduchého algoritmu:

 1. Určenie príčin.Je potrebné zistiť, aký bol podnet na vytvorenie karmického dlhu.Pochopte, ktorý zákon vesmíru bol porušený.
 2. Určenie podmienok splácania dlhu.Potrebujete pochopiť, ktoréčiny povedú k precvičovaniu karmického dlhu, ktorý vznikol vo vašom osude.
 3. Splnenie podmienok.Je potrebné urobiť všetky kroky, zistiť dlh od začiatku do konca.
 4. Vykonávanie ezoterického rituálu oslobodenia.Túto manipuláciu nie je možné vykonať sami - je potrebná pomoc duchovného liečiteľa.

Správne určenie dôvodov vzniku dlhu a podmienok potrebných na jeho spracovanie nie je vždy možné nezávisle.Platí to však pre pokročilé prípady.Karmické dlhy sa najčastejšie spracúvajú automaticky za predpokladu, že človek žije slušným životom, správa sa správne a vo svojich konaniach sa riadi zákonmi a morálnymi zásadami.

Video o tom, ako sa obísť a presmerovať karmické dlhy:

Preto prejdite dôstojným životom, robte dobré skutky, odstráňte negatívne emócie a obmedzte vplyv negatívnych ľudí, potom sa karmické dlhy vypracujú automaticky, bezvaša účasť.