Online ikalka v stredu podľa času

Zadajte deň v týždni a čas:
Zistite to!
Opis

Dešifrovanie za každú hodinu

 • 00,00-01,00 - Nastal čas splatiť všetky dlhy, najmä ak ste si vzali peniaze od bánk.Trochu viac meškania a nebudete môcť uspokojiť požiadavky veriteľov bez bolestivých následkov vo forme súdu alebo prerušenia priateľstva.Tento problém je potrebné vyriešiť v nasledujúcich dňoch.
 • 01.00-02.00 - Pravdepodobne vás chce nejaký chorý nechať vystaviť úradom.Vyvarujte sa akýchkoľvek konfliktov a hádok a skúste zostať v tíme.To vás bieli v očiach vášho šéfa a pomôže vám nájsť alibi, ak všetko príde k obvineniam.
 • 02.00-03.00 - Vaša imunita sa nedávno úplne oslabila.Je potrebné zvážiť, ako ho posilniť: vypiť kúsok vitamínov, konzultovať s terapeutom alebo prejsť na správnu výživu.Chráňte sa aj pred stresom, pretože od nich sa vytvárajú všetky choroby bez ohľadu na závažnosť a trvanie.
 • 03.00-04.00 - Aj keď sa vaše finančné záležitosti teraz zhoršujú, v žiadnom prípade si nepožičiavajte.Výsledkom bude čnielen mrhanie nervami, ale aj pokazené vzťahy s priateľmi alebo príbuznými a - čo je horšie - dlhá diera zahŕňajúca zberateľov.Našťastie si hneď nasledujúci deň môžete požičať peniaze alebo si požičať.
 • 04.00-05.00 - Mali by sa prediskutovať všetky konflikty s druhou polovicou.Ikalka navrhuje, že spoločná návšteva reštaurácie po práci, ako aj výlet do najbližšieho susedného mesta alebo prírody, pomôžu pri tom.Harmónia v osobnom živote, ktorá by sa mala obnoviť, pomôže vytvoriť všetky ostatné oblasti.
 • 05.00-06.00 - Niektorý zlý človek sa nedokáže vyrovnať so závisťou voči vám.Máte dva spôsoby: buď sa zmieriť s nepriateľom, alebo ho najprv obťažovať.Ale ak sa rozhodnete pre druhú akciu, buďte pripravení na tvrdú odpoveď.Vo všeobecnosti by ste sa mali vyhnúť konfliktom a negatívnym emóciám.Pokúste sa urovnať váš vzťah.
 • 06.00-07.00 - Akákoľvek konfliktná situácia na pracovisku sa môže ukázať ako smutná: existuje riziko pokarhania, pokuty av najhoršom prípade prepustenia z obľúbeného zamestnania.Váš život pravdepodobne nie je najjednoduchšie obdobie.Preto je najlepšie stretnúť sa s ním triezvo, s jasným akčným plánom.A plný plat.
 • 07.00-08.00 - Ikalka hovorí, že ak ste začali škytavku počas tohto obdobia, niekto v rozhovore práve uviedol vaše meno.S najväčšou pravdepodobnosťou došlo k miernemu negatívnemu kontextu.Premýšľajte o tom, komu ste neuhradili svoj dlh, komu ste omylom urazili a komu ste zabudli zablahoželať k vašej dovolenke.Opravte malú chybu a náhle škytavky prestanú existovaťsa bude obťažovať.
 • 08.00-09.00 - Na vás čaká veľmi únavný a dlhý pracovný deň, budete dokonca musieť prijať úlohy, ktoré nie sú súčasťou vašich priamych výrobných povinností.Ale nezúfajte.Ak spravujete všetky úlohy od vedenia a taktne sa rozprávate so svojimi nadriadenými, môžete dokonca získať malý bonus za výkon.
 • ​​
 • 09.00-10.00 - Zrušiť všetky plány, ak ste predtým naplánovali cestu na druhý koniec mesta alebo, horšie, do inej osady.Akákoľvek interakcia s transportom v tomto prostredí je pre vás smrteľným nebezpečenstvom.Je lepšie relaxovať a stráviť pokojný deň s rodinou.
 • 10.00-11.00 - Nadišiel čas premýšľať o vytvorení nového romantického vzťahu s opačným pohlavím.To vráti túžbu po celý život a tiež pomôže rozveseliť a upratať sa zvonka aj zvnútra.Ak sa na novú lásku vôbec necítite, skúste vrátiť svojho starého partnera.Bude to však mimoriadne ťažké.
 • 11.00-12.00 - Bohužiaľ, vaše srdce sa môže zlomiť.Osoba, ktorú ste už dlho sympatizovali, si všimla niekoho iného.Nezúfajte a ukončite svoj osobný život.Ľudia sú drsní a možno aj časom objekt vašich sympatie ocení vašu oddanosť a čistú lásku.
 • 12.00 - 13.00 - Bez ohľadu na vaše biologické pohlavie budete upútaní pozornosť žien.Všetci budú potrebovať vašu podporu, rady týkajúce sa mentorstva alebo trochu pomoci.Nezamietajte ich: oproti niektorým nájdete vynikajúcich obchodných partnerov alebo dokonca priateľov.
 • 13.00 - 14.00 - Čakajú na vás nepríjemné správy: zatiaľ nie je jasné, či už ide o e-mail, hovor, SMS správu alebo jednoduché ústne vysvetlenie.Najdôležitejšou vecou však nie je tragédia informácií, ale ako na ne budete reagovať.Pokúste sa ovládať svoje emócie.Potom všetko pôjde čo najhladšie.
 • 14.00 - 15.00 - Čoskoro dostanete list od skôr blízkej osoby, pravdepodobne od priateľa.Nevzdávajte sa smutným spomienkam na minulosť, pozrite sa na jeho pokus o obnovenie kontaktu ako príležitosť na získanie nového známeho.A nezabudnite, že vrúcny vzťah s touto osobou vám viac než raz pomôže v ťažkostiach.
 • 15,00 - 16,00 - Ikalka vám vyčíta, že ste dlho nestrávili čas so svojou rodinou.Na večer v stredu neplánujte nič dôležité, len pár hodín pred tým, ako idete spať do bezstarostného chatovania s príbuznými, sa neplánujte.Vďaka takým momentom je v dome zachovaná skutočná atmosféra rodinného komfortu.
 • 16.00-17.00 - Je čas venovať sa sebe.Prihláste sa na masáž, navštívte salón krásy alebo choďte do sauny alebo bazéna.Musíte pravidelne brať čas, aby sa vaše telo uvoľnilo.Potom tieto „dni odpočinku“ podporia vašu energetickú rezervu a uvoľnia nahromadený stres.
 • 17,00 - 18,00 - Čoskoro uvidíte bývalú priateľku alebo mladého muža.S najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o plne informované stretnutie, ktoré ste začali.Pravdepodobne existuje medzi vami podhodnotenie alebo nemáte dostatočnú komunikáciu s touto osobou.Nezabudnite, že vaševzťahy v minulosti a neprechádzajú hranicou.
 • 18,00 - 19,00 - Nedávno ste začali venovať väčšiu pozornosť šatníku, vzhľadu, vlasu ... Na pritiahnutie opačného pohlavia zostáva práca s chovaním.Buďte ohľaduplnejší a láskavejší vo vzťahu k ostatným a potom sa k vám dostanú.
 • 19,00 - 20,00 - Už vo štvrtok alebo v piatok nájdete romantický rande so svojím spolubývajúcim alebo s osobou, ktorá sa chce stať jej.Pripravte sa vopred, pretože ak sa obaja pokúsite, bude to najlepšie a dá nové kolo vášmu vzťahu.
 • 20.00-21.00 - Niečo z vašej pozornosti určite zmizlo.S najväčšou pravdepodobnosťou ste zabudli na dôležitý e-mail, správu alebo hovor.Tiež sa pozrite na kalendár: môžete zabudnúť na dôležitý dátum pre milovaného.Čo najskôr skontrolujte, na čo ste zabudli.V opačnom prípade môžu byť vaše správanie urazené.
 • 21.00-22.00 - Príjemné gesto sa blíži zo strany vášho milenca alebo milenca.S najväčšou pravdepodobnosťou to bude luxusný darček.Čo sa týka vašej strany, skúste urobiť ďalšie roztomilé gesto - pozvi svojho blízkeho na rande do reštaurácie, filmu alebo divadla.Pomôže to posilniť váš postoj a porozumenie medzi vami.
 • 22.00-23.00 - Bohužiaľ sa blíži veľká strata.Tomu sa nedá vyhnúť, ale psychologicky sa na túto udalosť môžete pripraviť včas.Zvyknite si na to, že to nezmení váš život k horšiemu a že každá zmena, aj keď negatívna, vás vedie k lepšej budúcnosti.
 • 23,00 - 00,00 - oplatí sa vyplatiťveľké hotovostné výdavky nasledujúci deň.Malo by sa vyhnúť nakupovaniu, ako aj nakupovanie v obchodoch s potravinami - snažte sa vyhnúť existujúcim výrobkom.Koniec koncov, nákupy v hodnote viac ako 1 000 ruských rubľov môžu viesť k bankrotu do šiestich mesiacov.

Ikalka na iné dni

Sledujte ikal na celý týždeň >>>