Online ikalka vo štvrtok

Zadajte deň v týždni a čas:
Zistite to!
Opis

Dekódovanie za každú hodinu

 • 00.00-01.00 - Teraz nie je najlepší čas na zdieľanie vašich tajných myšlienok s ostatnýmia tajomstvá.Za zmienku stojí aj to mlčať o úspechoch, pomôže vám to zbaviť sa zbytočne závislých ľudí, neodvrátiť šťastie od seba a neprinášať na seba extra negatívnu energiu.
 • 01.00-02.00 - Po krátkom čase vám všetci členovia opačného pohlavia, s ktorými sa stretávate v každodennom živote, osprchujú komplimenty.A naozaj si ich zaslúžite: v poslednej dobe ste začali vyzerať skvele!Ak chcete zachovať účinok, upravte svoju stravu a premýšľajte o návšteve salónu krásy.
 • 02.00-03.00 - Čoskoro vám bude v plnej miere poďakovať osoba, ktorej ste nedávno poskytli službu.Nezamietajte dary ani iné formy odmien.Ak s touto osobou vytvoríte silný obchodný vzťah, viacnásobné stretnutie vám ušetrí problémy.
 • 03.00-04.00 - Myšlienky o vás žiadnym spôsobom neopúšťajú žiadne hnedovlasé alebo hnedovlasé ženy.Všetko je také vážne, že môžeteDostať návrh na manželstvo.Pred odpoveďou si dôkladne premyslite.Toto manželstvo môže byť buď začiatkom nádherného rodinného života, alebo príčinou vážnej psychologickej traumy.
 • 04.00-05.00 - Ste už unavení z každodennej rutiny - prestaňte ignorovať.Naučte sa relaxovať a meniť prostredie.Prijmite všetky ponuky, ktoré k vám prídu: choďte na večierok, navštívte záujmový klub alebo stretnite hostí na vašom území.Akékoľvek pozitívne emócie, ktoré dostanete za týždeň, vám dodajú silu.
 • 05.00-06.00 - Majiteľ (tvár) svetlých vlasov vás jasne vidí ako objekt romantického záujmu.Pozrite sa na takých ľudí z vášho prostredia, možno si môžete urobiť dobrý pár.Potrebujete len pokojne prevziať iniciatívu a venovať pozornosť.
 • 06.00-07.00 - Čoskoro bude váš najlepší priateľ chcieť zdieľať veľké tajomstvo, ktoré hrá dôležitú úlohu v jeho živote a sebavedomie.Neobviňujte ho ani neobťažujte tajomstvo.Takýto krok zničí vašu povesť v očiach druhých a zničí váš vzťah s dobrým človekom.
 • 07.00-08.00 - V najbližších dňoch sa vám šťastie vráti.Preto sa musíte zdržať zbytočných únikov z domu, veľkých finančných investícií, nákupov a výletov.Z tohto ťažkého psychologického hľadiska nájdete pohodlie v rodine.
 • 08.00-09.00 - Môže vás odradiť a zmiasť stretnutie so starým známym, ktorého ste už mnoho rokov nevideli.Buďte pripravení na skutočnosť, že on a jeho život sa veľa zmenili.Nemá zmysel porovnávaťkaždý človek má svoj vlastný osud a svoj osud, a musí ho nasledovať.
 • ​​
 • 09.00-10.00 - Bohužiaľ, ale blízky priateľ - tu nehrá rolu tvoje pohlavie - čoskoro zradí tvoju dôveru.Možno ste si už dlho všimli, že s vami nie je úprimná.Neverte tejto osobe, bude lepšie pre vás oboch, ak hladko zredukujete vzťah k ničomu.
 • 10.00-11.00 - Ak budete naďalej podľahnúť nárazom pocitov a vášní, ktoré sa vrú vo vnútri, budete vyzerať hlúpo.Neukazujte svojho vtipu, nehrajte si priateľov ani nekritizujte niekoho z prostredia.Pomôže to udržať dobré meno v spoločnosti a dobré vzťahy so všetkými.
 • 11.00-12.00 - Ikalka predpovedá, že v priebehu niekoľkých mesiacov sa stretnete s človekom, ktorý dokáže roztopiť vaše srdce.Aby ste sa však stali skutočnými partnermi, budete musieť podniknúť veľa nezávislých krokov, najmä na samom začiatku známosti.Aby ste nezmeškali dobrého chlapca alebo dievča, preukážte sa iba z tej najlepšej stránky.
 • 12.00 - 13.00 - osoba, ktorá sa vám páči, je v ťažkej etape života.Aby sa nepoškodili jeho pocity, skúste sa zdržať kaustiky, kontroverzných rozsudkov a príliš pretrvávajúcich rád.Namiesto toho ho skúste podporiť skutkom a slovom.
 • 13.00-14.00 - Ak ste v tomto čase začali škytať, mali by ste zvážiť, či sa vám momentálne vaša práca páči.S najväčšou pravdepodobnosťou si hlboko do hĺbky uvedomíte, že to nie je viac, ako dokážete.Preto stojí za toStrávte štvrtok večer hľadaním nových pracovných miest, ako aj grantov na prácu v zahraničí.
 • 14.00 - 15.00 - Pamätajte na svoju minulosť: škytavka v tomto okamihu naznačuje, že osoba, ktorú ste predtým odmietli, nemôže zabudnúť na vašu existenciu.Možno, že takáto pripútanosť z jeho strany naznačuje, že mu musíme dať šancu.Aspoň šanca na silné priateľstvo.
 • 15.00 - 16.00 - Na druhý deň na vás čaká príjemné prekvapenie.Štatistiky ukazujú, že to bude s najväčšou pravdepodobnosťou pozvanie na firemnú oslavu alebo narodeniny, dovolenku alebo bonus za úspech v práci.Užite si každú chvíľu šťastia, pretože, bohužiaľ, vás čoskoro prestane sprevádzať.
 • 16.00 - 17.00 - Je však smutné, že sa s vami blíži vážny konflikt s dôležitou osobou.Použili ste príliš dlho na sťažovanie sa na problémy.To vyčerpáva energetické zdroje človeka a nepriaznivo ovplyvňuje jeho náladu.Mali by ste nechať svojho priateľa odísť alebo zmeniť svoje správanie.
 • 17.00 - 18.00 - Blízka priateľka čoskoro zhromaždí svoje myšlienky a nakoniec vás poverí jedným z jej najhorších tajomstiev.Možno ako človek budete šokovaní.Ale ako priateľ by si ju mal podporovať.Preto majte pri sebe slová odsúdenia a kriku a prijmite jej slová, ako sú dané.
 • 18,00 - 19,00 - Ikalka hovorí, že čakáte na intimitu s osobou, ktorú sa vám už dlho páčilo.Urobí prvý krok.Ale či to ide nad rámec jednoduchých bozkov, je len na vás.Predpoveď však hovorí, že tento milostný vzťah nebude bolieťnikomu z partnerov.
 • 19,00 - 20,00 - Veríme, že ste si už všimli, že váš humor už viac nezábavuje ostatných a stále menej vyhľadáva radu.Je to kvôli tomu, že ste v poslednom čase úplne ignorovali svoj rozvoj.Dajte si pauzu od práce v domácnosti a práce v domácnosti a venujte aspoň hodinu svojho dňa knihe.Toto je malý príspevok k vášmu vzdelaniu a kultúre.
 • 20.00-21.00 - V túto noc budete mať prorocký sen.Preto sa pokúste ísť spať s čistou mysľou: premýšľajte, pite sladký zelený čaj a odložte gadgets dve hodiny pred spaním.To, čo vaše vedomie dnes večer vytvorí, môže vážne ovplyvniť vašu budúcnosť a súčasnosť.
 • 21.00-22.00 - Či už ste radi, alebo nie, na konci týždňa vás hostia prepadnú.S najväčšou pravdepodobnosťou to budú vzdialení príbuzní s deťmi.Musíme sa začať pripravovať na recepciu hneď teraz: vyberajte recepty, kupujte sladkosti pre malých príbuzných a tiež premýšľajte o zábavnom programe.
 • 22.00-23.00 - Náhle správy ovplyvnia bezpečne vyhliadky, ktoré sú pred vami, ako aj vašu náladu v určitom okamihu.Ale nenechajte pocity zahaliť myseľ.Ak chcete situáciu správne využiť, musíte mať na pamäti a počúvajte logiku, nie svoje srdce.
 • 23.00-00.00 - Ikalka predpovedá, že všetky vaše finančné záležitosti budú nadviazané.Je to vynikajúce obdobie na vyrovnanie všetkých dlhov, zabezpečenie dlhodobých pôžičiek alebo hypoték, ako aj na nákup vecí vysokej hodnoty.Svoje šťastie si môžete dokonca vyskúšať v lotérii.Je nepravdepodobné, že by ste vyzdvihli hlavnécena, ale lístok sa určite vyplatí.

Ikalka na iné dni

Sledujte ikal na celý týždeň >>>