Opitý vo sne - predstavuje interpretáciu populárnych kníh snov

Sviatok je vždy príležitosťou stretnúť sa s rodinou alebo priateľmi, piť lahodné víno na príjemný rozhovor s príbuznými.Ak sa však pri tejto oslave zneužívajú alkoholické nápoje, strana môže skončiť hádkou alebo bojom medzi hosťami.Čo sníva o pití, poznáme v slávnych knihách snov.

Obsah
  1. Všeobecná interpretácia
  2. Autorské knihy snov
  3. Wang
  4. Gustow Miller
  5. Sigmund Freud
  6. David Loff
Všeobecná interpretácia

Pitie vo sne je symbolom pokojného a bezstarostného života.Existuje veľa dôvodov pre radosť a zábavu.Ale za týmto účelom by vás mal sen potešiť bohatosťou a dekoráciou stola, chutnými a chutnými jedlami.Ak hostia zároveň vyzerajú veľmi úctyhodne a bohato - očakávajú stabilitu vysokého príjmu a stálu prosperitu.

Sen, v ktorom bolo potrebné pozorovať alkoholikov a hlučných ľudí, oddeľovať ich a upokojovať - ​​v budúcnosti dokončiť destabilizáciu.Dni prídu, keď bude pre vás ťažké kontrolovať, ovplyvniť neočakávané a ťažké situácie.

Autorské knihy snov

Vanga

Úžasňákovi venuje pozornosť hojnosti stola vo sne.banda ako chlast.Ak vidíte obrázok plný jedál, množstvo jedál, nakladaných uhoriek, ovocia a zámorských lahôdok, potom by sa spiaci človek nemal obávať o budúcnosť.Jeho ďalší osud bude plný radosti, zábavy, hojnosti a prosperity.

Ale ak ste snívali o sledovaní hostípremeniť udalosť na jednoduchú pitnú párty, začať sa nadávať a nekultúrne sa vyjadrovať na adrese susedov, ktorí sedia v blízkosti - takáto vízia nesľubuje príjemné udalosti.Naopak, môže to znamenať, že vaša prosperita k vám čoskoro nepríde.Venujte pozornosť zdraviu starých rodičov alebo správaniu detí.Našťastie úplnej neposlušnosti potomkom môže zabrániť ich ľahostajnosť a ľahostajnosť k požiadavkám rodičov.

Mladá dáma, ktorá pije vo sne, je varovným signálom.Ak sa ľudia v zhromaždení správajú nevhodne a nemôžete s tým nič urobiť - vyskytnú sa udalosti, ktoré nebudete môcť ovládať.Ak počas tohto obdobia zažijete jasné pocity lásky k niekomu, potom vás táto osoba ľahko sklamá svojím správaním.Ukáže vám pravú tvár.

Videl som svoju vlastnú svadbu, ktorá sa zmenila na pitnú párty - sen vás varuje, aby ste nesúhlasili s ponukou ruky a srdca od niekoho, kto vo vás nevzbudzuje dôveru.Pre podnikateľov takýto scenár naznačuje stratu budúcej transakcie.Aby ste sa vyhli zničeniu, nemali by ste podpísať dlhodobé zmluvy, ktoré si vyžadujú splnenie peňažných záväzkov.

Prázdny prázdninový stôl je symbolom hroziacej chudoby.Najmä teraz musíte venovať pozornosť svojej finančnej situácii.Nákladné nákupy počas tohto obdobia neprinesú úžitok, ale iba zhoršia situáciu v budúcnosti.

Gustov Miller

Pripraviť pamiatky pre hostí, pripraviť stôl na dovolenku znamená udržať všetko pod kontrolou.Stabilita a pohodliev týchto dňoch poteší.Ak chcete kúpiť veľa alkoholu na hostine - mať túžbu potešiť niekoho, poďakovať alebo rešpektovať.

Posaďte sa s príbuznými a máte obavy, že sa opijú - ste zvyknutí udržiavať všetko pod prísnym vedením, nemôžete relaxovať ani v chvíľach odpočinku a zábavy.Máte veľmi rozvinutý dar predvídavosti a nepríjemným situáciám sa môžete ľahko vyhnúť tým, že vopred zistíte nebezpečenstvo.

Mentálne sedieť v spoločnosti, kde sa cítite dobre a dobre pri pohári vodky - sen naznačuje príjemné chvíle v blízkej budúcnosti.Nemusíte niekomu niečo dokázať, ale môžete byť sami sebou.Dobrá príležitosť padne na úprimné rozhovory a priznania.

Spontánne pitie bez obrusu a tried - s cieľom získať nezávislosť a nezávislosť od starších súdruhov, rodičov alebo vedenia.Cesta k sebestačnosti však nebude ľahká a trnitá.Špinavý obrus vo sne je znakom neposlušnosti, ktorá potvrdzuje jeho názor.Ste jedným z tých, ktorí bojujú za univerzálnu rovnosť, spravodlivosť a nie sú podriadení autokratickým autoritám.

Sigmund Freud

Žena pozerá muža poter na budúcu hostinu - k jej zvýšenej vzrušenosti a túžbe mať sex s blízkym.Takéto sprisahanie naznačuje človeku jeho temperament a aktívne sexuálne postavenie.Zaobchádzať s domácim jedlom s niekoľkými ženami pri stole - v skutočnosti majú chuť zdieľať svoju sexuálnu energiu s mnohými krásnymi dievčatami.Nesnažíte sa o monogamiu achcú získať čo najviac skúseností v tejto oblasti života.

Sníval som o sledovaní obrázka po pití: prázdne fľaše a špinavé taniere na stole - nastal čas prehodnotiť náš sexuálny život.Častým sexuálnym stykom s neznámymi ľuďmi môže zneužívanie alkoholu zničiť vaše právo na šťastie, zdravie a úspech.

Muž videl, ako ho mladá dáma pozvala na prázdny stôl - neočakávajú od tejto osoby reciprocitu a ľahký prístup.Bude s vami veľmi zdržanlivá a chladná, kým nebude presvedčená o úprimnosti vašich dobrých úmyslov.

Tí, ktorí snívajú o tom, že si sadnú na lahodne položený stôl, budú chcieť vylepšiť svoje intímne pocity.Cítili chutné jedlo - zažívate sexuálny hlad.Možno, že dlhá abstinencia, neprítomnosť stáleho sexuálneho partnera vás priviedla k bodu, že ste pripravení milovať sa s prvou osobou, s ktorou sa stretnete.Vynechajte pocity, ale uistite sa, že vaše pripojenie je bezpečné.

David Loff

Uvidíte sa medzi pozvanými na nóbl banket, ktorý bol zaplatený na úkor ostatných - na ľahký a bezstarostný život, kde nemusíte premýšľať o každodennom chlebe.Takáto pozícia však nemusí trvať dlho, ak sa od vás vo sne očakáva dobrý prípitok a darček.To znamená, že za všetko musíte platiť účty, ale tento okamih príde neskôr.

Sledovanie iných ľudí, ktorí sa bavia a opili, odsudzujú ich zvonku, znamená, že sa ich kolegovia, príbuzní cítia nedocenení.Nesnažíte sa upútať ich pozornosť, pretože ste im cudzíspoločnosť.Vo chvíli, keď si život bude vyžadovať nejaké hľadanie seba, svojho osudu.Je vysoká pravdepodobnosť zmeny zamestnania, presťahovania sa z rodiny, príbuzných.

Neskoro na dovolenku vo sne - táto vízia môže varovať pred nadmerným zhone v podnikaní, prázdnym rozruchom alebo neopatrným prístupom k vlastným povinnostiam.Môže to ovplyvniť zhoršenie vašej autority medzi partnermi.Získate dôveru v podnikanie a nebudete brať svoju firmu vážne.

Pozvaní na zúženie v drahej reštaurácii - očakávajte nádejnú ponuku.Pre slobodné ženy je to šanca nájsť dôstojného životného partnera.Podľa tohto scenára by podnikatelia mali myslieť na budúce úspešné kapitálové investície.