Pachistachis - krásna rastlina starých bohyní, znamenia a povery

Keď je Pazistachis držaný v dome, má svoje vlastné znaky a povery.Jedná sa o nízko tmavo zelený ker, ktorý si vyžaduje starostlivú starostlivosť a vytvorenie koruny.V Južnej Amerike rastie ker na otvorenom priestranstve a často sa vyskytuje pri navrhovaní kvetinových záhonov, záhrad, parkov a používa sa v dekoratívnom a krajinnom dizajne.

Dobre upravený pachistachis je najcitlivejšia kráľovská rastlina, kvitnúca s jasne žltými kvetmi.Nachádzajú sa aj červené kvety, ale majú menej výrazné vlastnosti.Má sa za to, že žltý pachistachis je čarovný kvet, ktorý priťahuje pravú lásku a dáva osobitnú ľahkosť šarmu a kráse.Táto kvetina miluje bohatstvo a priťahuje zlato v neobmedzenom množstve.Červený kvet nedáva pôvab ani lásku, ale prispieva k obrovskému výbuchu tvorivej energie.

Listy akantu, ktoré zahŕňajú pachistachy, sú súčasťou posvätných ozdôb mnohých národov - od starovekom Grécku po mayské pyramídy .Ak sa pozriete na klasické stĺpce korintského štýlu, uvidíte, že hlavné mesto je korunované listami lemovania.Tieto stĺpce podporovali klenby starodávnych bohyní - od Astarte po Athermidu.Pachistachis je ženský kvet, ktorý vykazuje maximálnu silu výlučne v ženských rukách.Keby človek chcel využiť silu pachistachov, musel by s ním urobiť hrozné veci.

Hlavné znaky spojené s pachistachami

 • Čerstvo zakúpená zdravá rastlina poskytne nebývalú explóziu pocitov vo vašej rodine, novú svadobnú cestu.Kvetinu treba vrátiť, ak v reakcii na ňu nedostane energiu lásky, ak napríklad pocítili záblesk vášne, pár sa ponáhľal navštíviť svojich milencov - rastlina stratí určitú silu.Ale ak je všetko v poriadku, rastlina sa ukáže sama.Začnete generovať nové a pracovné nápady s neuveriteľnou intenzitou, napríklad pracovný tím géniov.
 • V prípade cholerických rastlín je táto rastlina obzvlášť užitočná, zmierňuje náhle zmeny nálady a kladne zapadá.
 • Na rozdiel od mnohých tradičných izbových kvetov nie je pachistacha schopná chrániť pred zlým vplyvom alebo poskytnúť ochranu.Rastlina poskytuje iba podporu, ale prekvapivo silnú.
 • Ak zdravá kvetina, ktorá dostáva dobrú starostlivosť, začne strácať kvety, listy odpadnú a vyschnú, zlé správy od príbuzných sú celkom možné.
 • Živé kvety sa stávajú poslami nezvyčajne šťastnej udalosti.Stane sa niečo neuveriteľné, ktoré váš život naplní šťastím.
 • Krútené listy rastliny spôsobujú chudobu.Sušenie listov nastáva sušením vzduchu, prievanu, nepriaznivej energie.Nezabudnite chrániť rastlinu pred škodcami.Vedľa neho umiestnite pelargónie, ktoré vystraší časť hmyzu.

Charakteristiky starostlivosti o rastliny

 • Priemerná výška rastliny je asi 100pozri, či je správne tvarovaný.Pre dobrý rast je nevyhnutná správna tvorba a zovretie obličiek.Čím viac sa tvoria vrcholy - tým viac bude kvitnúť.Ak chcete dosiahnuť správnu formáciu, vykonajte prvé prerezávanie, keď dosiahnete výšku 20 - 30 cm. Na bočných výhonkoch pritlačte tretí alebo štvrtý pár listov v závislosti od požadovanej výšky rastliny.
 • Vetvy odrežte výhradne pred kvitnutím a po ukončení kvitnutia ich pritlačte.Na množenie kvetov sa môžu použiť odrezky dlhé 10-15 cm.
 • Polievajte kvetinu pravidelne, voda by nemala v hrnci stagnovať.
 • Pri opätovnej výsadbe dbajte na hrubú drenážnu vrstvu.
 • Na hojné kvitnutie zasadte rastlinu do mierne stiesnenej vázy.Minimálny objem kvetináča je 2 - 3 litre.
 • Po celý čas kvitnutia rastlina potrebuje intenzívne kŕmenie.Kŕmiť každé 2 týždne.Kvetinárstva zaručujú, že tekutý divulín je najlepšie hnojivo.
 • Paradoxne sa skúsení záhradníci domnievajú, že pri zalievaní musíte hovoriť s kvetinou.Psychici požiadajú o radu, požiadajú o pomoc, špeciálne znamenie a sú pripravení nosiť v rukách kvetinu pre zvláštne šťastie.Hovorí sa, že ak nebudete hovoriť nahlas s kvetinou, nebude schopný ukázať svoje vlastnosti.Nebuďte, hovorte pokojne a jemne, uistite sa, že máte pozitívny výsledok.
 • Predpokladá sa, že kvet má osobitnú citlivosť.Bude uschnúť v atmosfére hádky a nenávisti.Každé hrubé slovo, ktoré sa hovorí v blízkosti rastliny, ho bolí aobmedzuje magickú moc.Pokúste sa chrániť rastlinu pred hrubosťou, tvrdosťou a zlými úmyslami.
 • Rastline sa nepáči tma, vyžaduje sa mäkké rozptýlené svetlo.
 • Uistite sa, že ste odstránili sušené alebo choré listy, nastriekajte rastlinu, aby sa zabezpečila dostatočná vlhkosť.
 • Ak rastlina dlho kvitne, skúste zvýšiť teplotu v miestnosti.

Kedy očakávať kvitnutie

Pachistachis kvitne kvitnúce od začiatku leta do neskorej jesene.Kvitnutie je ovplyvnené správnym tvorením koruny, zalievaním, intenzitou svetla, dennými hodinami.Magické vlastnosti sa počas kvitnutia aktívne prejavujú.Podľa náznakov, v nešťastný dom, rozmarná rastlina nebude kvitnúť.

Záver

V súčasnosti je nepravdepodobné, že by sme mohli obnoviť rituály, ktoré vykonávajú kňažky Astarte, zloženie lektvarov, ktoré zahŕňalo listy a kvety pachistachis.Možno je to najlepšie.Starodávne bohyne, súdené podľa informácií, ktoré sa k nám dostali, vždy vyžadovali prehnanú cenu za akýkoľvek zásah do osudu.

V starodávnej mágii je bežné odmietnutie pôžitkov, zdĺhavý pôst, hodinové rituálne tance a nočné vigílie.Je nepravdepodobné, že by moderné ženy mali radi starodávne tajomstvá, jednoducho na to nemajú čas.Môžu však jemne hovoriť s kvetinou, akoby náhodou požiadali o šťastie pre seba a svojich blízkych.