Pentagram Šalamúnove: ako zmení váš život k lepšiemu

Existuje veľké množstvo rôznych talismanov: niektoré sú určené na ochranu človeka pred negatívnou energiou, iné mu pomáhajú nájsť jeho spriazneného duše, iné zlepšujú jeho zdravie a štvrté majú priaznivý vplyv na materiálnu sféru života.Do kategórie posledne menovaných patrí maskot Šalamúna Pentacle.

Historické pozadie Šalamúnovho pentagramu

Slovo„Pentagram“ (v gréckom pentagrame) v preklade znamená „malú kresbu“.Vzhľad je pentagram geometricky správny päťuholník, na ktorého každej strane je umiestnený rovnoramenný trojuholník (všetky trojuholníky majú rovnakú výšku).V skutočnosti sa javí ako obyčajná päťcípa hviezda.

Dnes je ťažké jednoznačne hovoriť o symbolike tohto znaku.Každá kultúra to vníma vlastným spôsobom:

 1. Napríklad obyvatelia starovekého Babylonu verili, že tento symbol šíri kráľovskú moc do štyroch smerov sveta.
 2. Medzi židovským ľudom je pentagram spojený s piatimi knihami, ktoré Boh dal prorokovi Mojžišovi.
 3. V starovekom Grécku je takáto postava známa ako Pentalfa, čo v preklade znamená „5 písmen alfa“.
 4. Kresťanský pentagramv porovnaní s piatimi ranami Ježiša Krista.
 5. A alchymisti s Pythagorejcami verili, že päť koncov symbolu je spojené s piatimi primárnymi prvkami: ohňom, vodou, zemou, vzduchom a éterom.

Nech už je to akokoľvek, podľa toho, čo znamená pentagram, priťahuje pozornosť od staroveku vďaka svojej obrovskej sile, ktorú všetci túžili po ovládnutí.Vo veľmi starých časoch sa objavil záhadný symbol.Hovorí sa, že prvou osobou, ktorá dostala znamenie, je David, ktorý bol otcom kráľa Šalamúna.Je pravda, že David nemohol objaviť mystickú silu talismanu, udržal ju vo viere, že dostáva ochranu pred znakom.

Neskôr David dáva artefakt svojmu synovi, ktorý sa už učí, ako používať pentagram.Ako sa to stalo, nie je isté.Podľa záznamov samotného Šalamúna sa mu zjavila anjelská esencia, ktorá odhalila tajomstvá používania amuletu.

Charakteristika talismanu

Mystický pentagram má veľký význam pre ľudí praktizujúcich okultné znalosti.S jeho pomocou nadviazajú kontakt s duchmi a dostávajú informácie o minulosti a budúcnosti.Pomáha tiež pochopiť všetky tajomstvá vesmíru a tiež zvyšuje mystickú silu.Ak na nejaký objekt dáte znamenie - iní mystici ho nebudú môcť použiť.

Pokiaľ ide o bežných ľudí, význam symbolu je pre nich trochu odlišný, a to:

 • Pentagram Šalamún chráni pred zlou mimozemskou energiou(zlé oko, kazenie, kliatba)., kúzlo lásky).Vytvára silnú energetickú stenu,cez ktoré nepreniknú zlé kúzla.A akákoľvek negatívna správa „odskočí“ a vracia sa späť odosielateľovi.
 • Pomáha v boji proti závislostiam .Preto sa odporúča používať ho pre všetkých, ktorí sa chcú zbaviť svojej túžby po alkohole a drogách.
 • Získava materiálne bohatstvo .Pomocou talizmanu sa naozaj zbavte problémov s peniazmi.Môžete splatiť všetky dlhy a dosiahnuť finančnú nezávislosť a prilákať nové zdroje príjmu.Navyše sa verí, že pentagram Šalamúna nielenže pomáha zlepšovať finančnú situáciu, ale je schopný zbohatnúť aj na veľmi bohatého.
 • Dopĺňa osobu životne dôležitou energiou , ktorá uľahčuje zvládnutie akýchkoľvek problémov.
 • Pomáha vám spoznať váš skutočný osud. A tiež nedovolí osobe ísť zlým smerom.
 • Poskytuje dôveryhodný a úctivý postoj. S podporou maskota je možné získať moc nad ľuďmi.Ľudia v okolí si vypočujú názor Šalamúna, ktorý vlastní pentagram.
 • ​​
 • Priaznivo ovplyvňuje blaho človeka,bráni rozvoju akýchkoľvek chorôb a zabezpečuje dlhý a zdravý život.
 • Zlepšuje pamäť a rýchlosť uzávierky .

Legenda tvrdí, že práve vďaka moci mystického pentagramu mohol kráľ Šalamún získať všetky svoje nekonečné bohatstvo.

Vytvorenie posvätného symbolu

Ezoterika radí, chce vytvoriť talismansami, vyhľadajte pomoc od mystikov.Robiť to sami je tiež realistické, ale potom musíte mať 100% istotu vo svoje schopnosti.Vytvorenie magického amuletu nie je ľahkou úlohou.

A Pentacle Solomon je amulet veľmi individuálny.Musíte premýšľať cez všetko do najmenších detailov.Je dôležité nielen vykonať kvalitného talizmana, ale aj správny výber materiálu pre neho.Šiesty zmysel v tomto procese veľa pomáha, takže dôverujte tomu, čo hovorí srdce.

A samozrejme by sa človek nemal zaoberať takou vecou, ​​ktorá má zlú náladu.Zbavte sa negativity z vašich myšlienok vopred, aby bol mozog naplnený výlučne pozitívnymi emóciami.

V skutočnosti to nie je také ľahké, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad.Môže byť potrebná vonkajšia pomoc.Je známe, že rôzne rituály zlepšujú konečný výsledok.Postupujte podľa nich, kým nedosiahnete úplné vyčistenie.A potom môžete pristúpiť k vytvoreniu Pentacle.

Ktorý kov si vybrať pre talismana?

Majte na pamäti, že ľudské telo niekedy neakceptuje určitý kov.Niekto je alergický na zlato a niekto alergický na striebro a iné kovy.

Na výrobu Šalamúnovho pentagramu si nemôžete vziať lacnú základňu.A je na to veľa dôvodov:

 1. Po prvé, lacný kov nemá mystickú silu potrebnú na aktiváciu amuletu.
 2. Po druhé, jej energia je oveľa nižšia ako energia vzácnych kovov.

Všetky kovyspojené s konkrétnym dňom v týždni.A ak chcete zvýšiť magický efekt - nezabudnite vziať do úvahy tento parameter:

 • v pondelok a stredu - použite striebro;
 • v utorok železo;
 • vo štvrtok - cín;
 • Nedeľa je zlato.

V tejto veci je samozrejme potrebné vziať do úvahy vlastné preferencie.Nezabudnite však na hlavné pravidlá tvorby pentagramu.

Kto môže používať tento symbol?

Na získanie ochrany pred Šalamúnovým pentagramom, na prilákanie šťastia, bohatstva a iných požehnaní by sa mal amulet správne používať.Zvyčajne to nosia ako šperky.

Okrem toho sa striebro a zlato považujú za najpriaznivejšie - práve ich energia najviac priťahuje bohatstvo.Okrem toho veria, že taký talisman splní aj tie najdivokejšie sny.

Symbol sa môže vzťahovať aj na rôzne veci každodenného použitia.Značka potom ochráni okolitý priestor pred negatívnou energiou, krádežou a ohňom.

Ďalšou možnosťou je získať tetovanie znázorňujúce Šalamúnovu pentagram.Tetovanie má najväčšiu moc, pretože sa aplikuje priamo na ľudskú pokožku.V takom prípade posvätné znamenie bude človeka chrániť až do konca jeho dní a pomôže pri všetkých podnikoch.

Talisman je zvlášť vhodný pre predstaviteľov nebezpečných povolaní (polícia, hasiči a kaskadéri).Chráni ich zdravie a život.

Upozornenie!Zďaleka nevyužíva silu amuletuvšetci ľudia, ale iba tí, ktorí majú stabilnú psychiku.Slabí jedinci s citlivým nervovým systémom jednoducho nedokážu zvládnuť svoju silnú energiu.Ich myseľ predstavuje riziko utrpenia.

Ako vyčistiť a nabiť značku

Nezáleží na tom, odkiaľ ste dostali amulet - kúpili ste ho v obchode alebovyrobené vlastnými rukami, nebude to nič viac ako ozdoba, v ktorej nebude žiadna magická sila.Na to, aby sa prejavil, si bude vyžadovať riadnu aktiváciu.Pred tým sa musí nevyhnutne vykonať čistenie.Existuje niekoľko spôsobov, ako vyčistiť Pentacle:

 1. Na deň ho položte na okno, aby bolo počas dňa osvetlené slnečným svetlom a nočné svetlo v noci.Po 24 hodinách aktivujte symbol.
 2. Držte tri minúty pod tečúcou vodou (ideálne by to malo byť prírodné vodné toky - rieka, potok alebo more).Ak však takúto príležitosť nemáte, je možné použiť obyčajnú vodu z vodovodu.
 3. Amulet vložte do slanej vody alebo jednoducho do slanej vody na niekoľko hodín.Soľ čerpá akúkoľvek negatívnu energiu čistením amuletu.Po uplynutí stanoveného času musí byť symbol odstránený a voda naliata do kanalizácie.
 4. Pentakl položte na pol hodiny na zem.
 5. Kadidlo ho fumiguje.
 6. Vložte mrazničku na jeden deň.

Môžete si vybrať ktorúkoľvek z možností čistenia podľa vlastného výberu.A keď ho dokončíte, pokračujte v aktivácii amuletu.Vykonáva sa takto: talisman je vzatý, musí sa chrániťmajiteľ zlej energie nasmerovanej zvonka.Vizualizujte súčasne všetko, čo by ste chceli získať.Ak máte pocit, že ste s amuletom „dostatočne hovorili“, môžete ho použiť na určený účel.

Ale môžete myslieť iba na to dobré!Je neprijateľné žiadať od Pentakla, aby ublížil inej osobe, pretože nakoniec sa vám všetko vráti podľa zákona o bumerangoch.

Okrem toho hrá dôležitú úlohu deň v týždni, v ktorom ste symbol vyrobili alebo kúpili:

 • Pondelok - taký pentagram pomôže získať moc nad inými ľuďmi a tiež zlepší vzťahy.s nimi;
 • Utorok je ten pravý deň na výrobu alebo kúpu amuletu, ak tiahnete smerom k lekárstvu;
 • Streda - tento deň pomôže rozvíjať a zlepšovať intelektuálne schopnosti;
 • Štvrtok je pentagramom Šalamúnovho bohatstva;
 • Piatok - Vhodné na výrobu a nákup symbolu pre tvorivé osobnosti;
 • Sobota - vzdajte sa tohto podniku siedmy deň v týždni, nie je naň vhodný;
 • Nedeľa - takéto označenie pomôže získať moc nad ostatnými a navyše zabezpečí kariérny rast.

Šalamúnova pentagram je jedným z najmocnejších amuletov.Aby mohol ukázať svoju prácu, nezabudnite ju najprv vyčistiť a aktivovať.Dôležitou podmienkou je samozrejme aj úprimná viera v magický účinok talismanu.Koniec koncov, ona robí akúkoľvek mágiu.

Nakoniec si pozrite tematické videozáznamy:

Marissa