Pijavice vo sne - predpoveď slávnych snov

Pijavice sú jedným zo zástupcov červov bezprstého, ktoré dokážu vyliečiť osobu z množstva chorôb.Aký sen o pijavici sa učíme v populárnych knihách snov.

Všeobecná interpretácia

Lekárska pijavice sa považuje za jedinečnúv boji proti mnohým chorobám.Ale pokiaľ ide o naše sny, je tu trochu iná situácia.Mnoho snov predstavuje tohto červa nasávajúceho krv s určitým parazitom, ktorý sa snaží držať snívka za rôznymi výhodami a výhodami.

Pijan, ktorý sa v skutočnosti drží na tele, môže u mužov odrážať podstatu ženy v blízkosti rojko.Táto dáma sa vám zdá veľmi rušivá a nehanebná vo svojich túžbách.Rozhodnete sa zbaviť tejto osoby, ale neviete, ako to urobiť najcitlivejšie.Problém je v tom, že vám v intímnom pláne dobre vyhovuje, ale vyžaduje to príliš veľa pre vašu lásku.

Ženy sledujú odberateľov krvi v banke - sponzorujú veľké množstvo detí alebo sú znevýhodnené.Táto misia je pre vás veľmi vyčerpávajúca, odnáša posledné sily a prostriedky.Pre niektorých ľudí v núdzi je takáto pomoc a sponzorstvo ďalším dôvodom na to, aby si vážili svoju lenivosť, hovorili o zložitom podiele a beznádeje.Buďte selektívnejší u ľudí a venujte pozornosť tým, ktorí to skutočne potrebujúpodporí.

Sníval som o tomto klzkom stvorení v predvečer dohody s vašou zárukou - v skutočnosti táto udalosť nebude v váš prospech.Odložiť okamih podpísania dokumentov, až kým si nebudete úplne istí, že sa nestanete hlavným a jediným dlžníkom úverovej organizácie.

Úspešný podnikateľ vidí veľa klzkých červov nasávajúcich krv na seba - znak hromadenia tých závislých okolo neho, ktorí sa všetkými možnými spôsobmi snažia odtrhnúť kúsok koláča.Tieto osobnosti je ľahké si všimnúť, budú zaspávať komplimenty, nekonečne lichotiť a vyžadujú zvýšenú pozornosť.Neponáhľajte sa zbaviť všetkých, niekedy sú také vzťahy užitočné, ak viete, ako ich presne riadiť a riadiť.

Čo iného očakávať od pijavice

  • , ktoré videli na nohách - niekto sa snaží ovplyvniť váš výber budúcej životnej cesty;
  • sníval o žene - o šťastnom tehotenstve;
  • chyťte sa vo sne - skúste ovládať tých, ktorí upadli do poľa vášho podozrenia;
  • pozorovať ich v rybníku - váš vplyv na situáciu bude zbytočný;
  • cmúľané počas plávania - predstavuje začiatok pokusov, s ktorými sa určite budete vyrovnať;
  • zakúpené v lekárni - očakávať zdravotné problémy;
  • vidieť na priateľa - chamtivosti a mazanosti toho, ktorého považujete za blízkeho;
  • nosia so sebou v sklenenej nádobe - je príliš veľká kontrola nad vašimi vlastnými deťmi, ktoré už dlho musia vyhodiť zo svojho rodičovského hniezda;
  • sa prilepili na jeden zmilovaní - prejavili charakter a prinútili členov domácnosti, aby vás počúvali.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Interpretácia tohto prediktora je veľmiiné ako ostatné.Pijavice sú v tomto prípade spojené s deťmi.Dievča snívalo o pijaviciach v prostredí prírodnej nádrže - to je jej skrytá túžba počať dieťa od sexuálneho partnera.Pre snívača je úplne irelevantné, či bude ich vzťah držaný spolu manželstvom, alebo či zostane pre svojho milenca iba ďalším milencom.Chce porodiť zdravého potomka tohto plodného samca.

Držte tohto zástupcu fauny vo svojich rukách - zistite, že v blízkej budúcnosti sa stanete rodičom.Pre človeka môže také znamenie priblížiť jeho sedavý životný štýl.Ak ste do tohto okamihu viedli slobodný a nezaťažený životný štýl, teraz je obdobie starostlivosti a usporiadania rodinného života.Vaše sexuálne zneužívanie a úspechy budú minulosťou.

Pijavice vložte do banky s vodou a stále ich sledujte - v skutočnosti sa o svoje dieťa príliš starajte a nevenujte náležitú pozornosť manželovi.Toto nesprávne určovanie priorít v rodine môže významne ovplyvniť váš sexuálny život s vaším manželom.Jednoducho bude hľadať intímne spojenie na strane.

​​

Muž, ktorý sa snaží chytiť šmykľavú krvotvorbu - v skutočnosti sníva o vzťahu s dievčaťom, ktoré nedosiahlo plnoletosť.Táto tendencia sa môže prejaviť v neochote mať trvalého sexuálneho partnera vašich rokov.

Takéto závislosti anadmerná sexuálna abstinencia môže ovplyvniť psychiku, náladu a celkové zdravie.Tomu sa môžete vyhnúť, ak zistíte, že veľmi mladistvý spoločník, ktorý šikovne sleduje svoju postavu, tvár, bude v posteli veľmi temperamentný a vášnivý.Budete mať príležitosť zmeniť svoje názory.

Gustov Miller

Pijavice predstavujú nepriateľov alebo tých, ktorí sa chcú v tomto živote realizovať na náklady vás.Videli sme, ako sa na vaše telo prilepilo niekoľko vecí - čo je vážny dôvod premýšľať o tom, či medzi tými ľuďmi, ktorí vás bezradne podvádzajú, vykonávajú rôzne finančné podvody za chrbtom.

Tento stav sa môže vzťahovať na podnikateľov, ako aj na bežných ľudí, páry, skupiny priateľov.Medzi nimi je niekto, kto žije mimo svojich možností, kupuje drahé domáce potreby, oblečenie, prístroje, nehnuteľnosti.Môžete rýchlo priviesť týchto ľudí k čistej vode a venovať väčšiu pozornosť ich pravidelným príjmom a zdrojom príjmu.

Pri aplikácii na telo niekohoho používajte liečivé červy - očakávajte, že bude trpieť zdravie niekoho vo vašom okolí.Toto je znamenie, že budete skutočne potrebovať zástupcu alternatívnej medicíny.

Evgeny Tsvetkov

Títo krvavci vo sne sú jasným náznakom pre snílek, že v jeho živote sú ľudia, ktorí sú na jeho náklady parazitmi.a využite to.Pre niekoho môžu zosobniť závideniahodných ľudí, ktorí sa nevedia vyrovnať so zúfalstvom, ktoré napodobňujete a snažíte sa napredovať.

Títo ľudia nemôžu žiť v mieri, pokiaľ neopustia negatívnu spätnú väzbu k vášmu ďalšiemu úspechu.Sledujú každý váš krok, snažia sa prekážať, odnášajú váš čas a energiu.

Yuri Longo

Tieto červy nasávajúce krv sú znamením zložitého obdobia spojeného s náročnou prácou, prepracovaním, stratou vitality a energie.Počas tohto obdobia je ľahké dostať sa depresie, pretože stratil záujem o život všeobecne.Stav stresu, vyčerpania sa pre vás stáva obvyklým a zdá sa vám, že sa z neho nemôžete dostať v rytme veľkej dynamickej megalopoly.

Po odhodení rôznych faktorov, ktoré obťažujú a bránia slobodnej existencii, budete cítiť slobodu a vyslobodenie z vlastných predsudkov.Analyzujte príčiny sleziny a apatie, aby ste našli a získali silu pre nové víťazstvá.