Pleseň - predpoveď slávnych snov, interpretácia

Pleseň je jav, ktorému musíme v živote čeliť, ale buď si to nevšimneme alebo sa ho snažíme zbaviť.O akej forme sníva, nájdeme v dôveryhodných knihách snov.

Všeobecný výklad

Pleseň - táto odrodahuba, ktorú možno vidieť voľným okom na výrobkoch.Ak ho neodstránite včas, jedlo sa môže považovať za pokazené.Na stenách miestnosti môžu mať plesňové usadeniny významný negatívny vplyv na ľudské orgány: srdce, pľúca.Aktívne vyvoláva výskyt závažných chronických chorôb.

V snoch taký pozemok varuje pred stratou času, odrastaním roja.Môže naznačovať, že strácate život, najmä mladá generácia, ktorá sa snaží dobyť tento svet.

Ak by sa zdalo, že sa tento jav nezbavuje bez vážnych následkov, potom bude v skutočnosti možné ísť pravou cestou, dobiehať tempo rozvoja a priblížiť sa k cieľu.

Pre manželov v dlhom manželstve je to znak stagnácie vo vzťahu.Máte plné zuby komunikácie medzi sebou, nemáte žiadnu minulú vášeň a oheň na to, aby ste sa navzájom spojili.V tomto prípade pleseň predstavuje to, čo je už v minulosti a nie je možné ju charakterizovaťľahostajnosť a neochota snívateľov robiť niečo dobré pre seba.

Čo iné od formy možno očakávať

  • , aby ste videli na vašom tele a pokúsili sa to umyť - dostať sa do absurdnej situácie, keď potrebujete niekoho ospravedlniť, čím preukážete svojesprávnosť, nevinnosť, obhajujúc svoj názor.Ak viete vopred príčinu útokov, oplatí sa pripraviť podstatné argumenty.Konfrontácia sľubuje, že bude tvrdá;
  • na poschodí v spálni - do žiarlivosti a škandálov.Niečo vás vyprovokuje, aby ste sa neobmedzili na pocity a nevzdali sa moci negatívnych emócií.Len partner bude schopný situáciu vyriešiť, ak sa bude veľmi usilovať;
  • na nábytok a domáce potreby - v skutočnosti sú informácie, ktoré očakávate, nespoľahlivé.Neverte všetkému, čo hovoria ostatní, overte správnosť faktov;
  • Snívalo sa mi, že si vezmem plesnivé ovocie do mojich úst - sen naznačuje, že máš prílišnú reč.Niekedy sa v skutočnosti neskrývate slovami a nesledujete reč, ktorá často vedie publikum k zmätku, zatiaľ čo vyzeráte hlúpo a trápne.Hlavnou radou je obmedziť vyjadrenie vášho vlastného názoru a je lepšie mlčať, ak neviete, čo povedať;
  • V kancelárii som uvidel čiernu plesňu - stojí za to byť ostražitý a venovať pozornosť správaniu kolegov.Niekto sa vás snaží dostať do zlého svetla pred vedením, čo naznačuje vašu nekompetentnosť a nedostatok profesionality.Neváhajte, najlepšou obranou je útok.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Pleseň vo sne je pre jednotlivcov odrazomich šedá realita, v ktorej nie je miesto pre sexuálnu energiu, vášeň a lásku.Ak ste o tom snívali, znamená to, že ste veľmi zatvorení, skromní a zdržanliví, aby ste nezmizli v hromade vnútorných pocitov a problémov, mali by ste sa otvoriť a dať svojim pocitom voľnú ruku.Váš nedostatok iniciatívy odpudzuje potenciálnych partnerov a vedie ich k premýšľaniu o vašej frigidite.

Dievčatko umyte pleseň z ovocia a ubezpečte sa o jeho vhodnosti - v skutočnosti dokázajte svoju ženskú životaschopnosť a príťažlivosť zvádzaním niekoho, kto sa vám predtým zdal nedobytným snobom.Začali ste pochopiť, čo skutočne chcete od mužov v intímnej oblasti a ako potešiť svojho partnera.

Spálite pleseň v rohu spálne - zmeňte svoje názory na sexuálny život s druhou polovicou, zbavte sa komplexov a predsudkov.Už nie ste nadšení klasickými, misijnými pózami, chcete rozmanitosť a exotiku.

Gustov Miller

Pleseň na ovocí a zelenine, ktoré už nie sú vhodné na spotrebu, môže predstavovať zmeškané príležitosti a výhody vo vašom živote.Osud vám teda dal šancu splniť najodvážnejšie a najambicióznejšie ciele, ale z nejakého dôvodu ste spomalili, pravdepodobne kvôli svojej vlastnej lenivosti alebo strachu z ďalších rizík, výdavkov.Mali by ste často počúvať svoju intuíciu a hlas mysle, byť aktívnejší, flexibilnejší pri zmene, aby ste nevynechali hlavnú vec.Odvtedy bude takmer nemožné dohnať.

Sníval som o plesni na stenách a stropevlastný domov - varia sa konflikty s domácnosťami.Pracovné zaťaženie, riešenie každodenných problémov vás odvádza od hlavnej veci - od srdca k komunikácii s blízkymi.

Zabudli ste na to, keď ste sa naposledy zaujímali o ich záležitosti, problémy, spolu sa radovali z ich úspechov a úspechov, zo zlyhaní a problémov.Na čistenie a bielenie miestnosti - v skutočnosti to predpovedá dobré zmeny, na ktoré vynaložíte veľké úsilie a čas.

​​

Mladá žena by mala cítiť plesnivý zápach - predvídať nebezpečenstvo a vyhnúť sa vyrážkam.To môže stelesniť smiešne zoznámenie a stretnutie s niekým, kto vám vôbec nevyhovuje, pretože je nepoctivý a nepríjemný človek.

Evgeny Tsvetkov

Pleseň je znakom inhibície snívania, jeho pomalosti a detstva, ktoré môžu spôsobiť problémy, veľké finančné výdavky, straty, zlyhania.Hlavným postulátom po takejto vízii nie je odkladať to, čo sa dá urobiť tu a teraz.Čím včas splníte všetky svoje plány, tým skôr dosiahnete vysoké postavenie, postavenie v spoločnosti a finančnú nezávislosť.

Takýto záznam pre študentov predstavuje problémy a problémy s absolvovaním relácie.To znamená, že ste opustili vedu, vzdelávanie a väčšinu času ste venovali svojim starým koníčkom a koníčkom.Teraz je čas pochopiť, čo chcete dosiahnuť a kto chcete byť.Ignorovanie týchto dní je nielen prestížne, ale aj veľmi nerentabilné.Nemôžete vydržať konkurenčné výhody tohto zariadeniaza dobrú prácu a nezískajte si prácu, o ktorej ste snívali.

(Yuri Longo)

Tlmočník spája spánok s plesnivým chlebom so stratami, finančnými stratami, nepredvídanými výdavkami.Buďte pripravení na výrazný odlev prostriedkov, odložte dosiahnuté úspory, nerobte vyrážky, ktoré len skomplikujú vašu ďalšiu existenciu.

Tento stav vecí môže ovplyvniť vzťahy s tými, ktorí sú na vás závislí.Zvyknutí sa neobmedzovať na materiálne prostriedky, vyjadria svoje nároky a vyprovokujú škandál.Na druhej strane tieto dočasné finančné ťažkosti posunú vašich príbuzných k nezávislosti a práci.