Popis runy Lagus, jej význam a použitie v mágii

Runa Laguz je pomerne zložitá a veľmi mnohostranná.Je zodpovedná za intuitívne schopnosti šťastia a tiež zlepšuje vzťah s vašim spolubývajúcim, čím neutralizuje rôzne rozdiely v nich.Runa Laguz je naplnená energiou planéty Merkúr.

Fotka ruiny Laguz:

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Význam runy Laguz

Tento runový symbol predstavuje pohyb, ktorý zúri horskú rieku, ktorá podporuje osobu v jej vlastnom kanáli.Runa vám umožní zbaviť sa nadmernej kritiky, pochybností a žiť bez akýchkoľvek hodnotení.

Vďaka rune Laguna máte vynikajúcu príležitosť vychutnať si všetky radosti života, aby ste uspokojili svoje osobné potreby.Pozitívny efekt však môžete dosiahnuť, ak pravidelne využívate svoju intuíciu a prestanete sa kritizovať.

Laguz vám umožňuje vzbudiť intuitívne schopnosti a zaostriť šiesty zmysel.Ak ho skombinujete s runou Perthu, môžete zistiť, či máte nejaké magické sklony a či vás chráni anjel strážny.

Symbol okrem toho označuje predchádzajúcu dôležitú udalosť vo vašom živote a hovorí, že včas získate dôležité informácie v ťažkej situácii.Dôležitý bod - čo najviac vypnite logiku a verte svojej intuícii, svojej vnútornej „ja“.

Laguzzosobňuje ženy.Ak je rozprávanie vedené dievčaťom alebo ženou, objavenie sa Laguz vo vyrovnaní naznačuje, že dokáže ľahko prekonať akékoľvek ťažkosti a prekážky na svojej ceste.Ak je majiteľka šťastného zástupcu silnejšieho pohlavia, Laguz bude naznačovať, že vedľa neho je veľmi silná žena.

Runa predstavuje schopnosť učiť sa.Človek má vynikajúcu pamäť a intuíciu a rozhodnutia sa vždy robia na základe jeho hlbokého potenciálu.

Ak ste teraz v márnici, Laguz predpovedá pozitívne zmeny, ku ktorým dôjde čoskoro.

Keď Laguz zaujme v zarovnaní prioritné postavenie, znamená to, že ste boli schopní porozumieť ľuďom vo vašom okolí.

Nasledujúce video vám poskytne zaujímavejšie informácie o tomto runovom symbole:

Priama pozícia

Runa Laguz radí v priamej pozíciivždy sledujete hlas svojej intuície.Toto je hlavná rada tohto runového symbolu.Nech sa nachádzate v akejkoľvek situácii, vždy dôverujte svojim vnútorným usmerneniam, tej časti vašej podstaty, ktorá nie je kontrolovaná mysľou a logikou, ale dušou.

Odmietajú analyzovať situáciu, premýšľať o nej, nesnažte sa situáciu logicky pochopiť.Spoľahnite sa na svoj tok energie, konajte v sprievode svojich vlastných vnútorných rytmov a ľahko nájdete vnútorný komfort.Ak odoláte, nezabudnite naraziťneustále napätie a vnútorná disharmónia.

 • Runa Laguzmá potenciál na zvýšené vnímanie.
 • Jeho kľúčovými symbolmi súsila tekutiny, rytmický tok a praktické skúsenosti.
 • Jeho použitie v praxiumožňuje človeku objasniť svoje pocity a emócie a dosiahnuť vnútornú harmóniu.
 • Výzva runy:vždy počúvajte iba svoje vlastné pocity, snažte sa poučiť zo všetkého, čo sa deje vo vašom živote.

Magické použitie ruiny Laguz vám poskytne nasledujúcu pomoc:

 • bude pre vás ľahšie prispôsobiť sa tomu, čo sa deje;
 • Vaša citlivosť sa výrazne zhorší;
 • môžete naladiť príliv a odtok energie;
 • Naučiť sa dôverovať životu, neukazovať odpor a jednoducho plávať pozdĺž životného toku udalostí;
 • zostrujú vaše intuitívne schopnosti;
 • môžete ovládať okultné znalosti;
 • budete podliehať pochopeniu rôznych zákonov vesmíru a tajomstiev vesmíru;
 • Ak hovoríme o osobných vzťahoch, potom runa Laguna pomôže uzavrieť manželstvo, úplné oddelenie, urovnať rôzne nezhody a nedorozumenia;
 • , pre vedcov, runa Laguz prispeje k úspešnému ukončeniu štúdie, k riešeniu problému.
 • ​​

Obrátená poloha Laguzu

Stojí za to byť opatrný - naznačuje možné nebezpečenstvo, znamená vnútorné zastavenie a ďalšiu stratu vašej osobnej energie, ktorá zmizne v dôsledku neustáleho nervózneho stavu.napätia.
Laguzvyvoláva pauzu, naznačuje túžbu po sebadeštrukcii, ku ktorej dochádza, keď sú prekročené limity vašich schopností a snažíte sa „skočiť cez seba“.

Keď Laguz vypadne zo zarovnania v prevrátenej polohe, pokúsi sa vás upozorniť, že vo vašom vnútornom navigátore sa vyskytli poruchy a vaša intuícia vás často sklopí.Teraz môžete ľahko podľahnúť dobrodružným udalostiam, pre ktoré nemáte žiadne sklony.Tiež zosobňuje túžbu spáchať nejaký zlý skutok.

V situáciách, keď je Laguna obklopená očakávanými runami, je pre vás teraz rada: pauza, spomalenie.Snažte sa byť opatrnejší, nie ponáhľať.Vďaka tomu sa ušetríte od prípadných strát.

Ďalším významom runy Laguz je žena, ktorá vás negatívne ovplyvňuje.A ak sa Laguz kombinuje s runou Perth, teraz nedokážete správne rozoznať správy od vášho vnútorného „Ja“, takže buďte opatrní.

Ak sa ocitnete v ťažkej životnej situácii, z ktorej nemôžete nájsť cestu von sami, vyhľadajte pomoc od ruiny Laguz.Tento runový symbol aktivuje vaše podvedomie, od ktorého začnú prichádzať správne odpovede a riešenie problému príde samo.