Populárne príznaky otehotnenia, ak nemôžete

Snívate o pozitívnom výsledku testu, ale stále znova a znova je negatívny?Lekári pokrčia plecami a ste pripravení uchýliť sa k nekonvenčným metódam?Pokúste sa obrátiť na populárne, storočné znaky.Aké sú príznaky otehotnenia?Skúsme to zistiť.

Populárne príznaky tehotenstva

Zdieľame všetky možné možnosti toho, čo by malo robiť dievča, ktoré chce otehotnieť.Čo to do pekla nie je sranda - náhle populárne príznaky pomôžu:

 1. Existujú už tehotné dievčatá, ktoré poznáte? Je čas ich „použiť“!Predpokladá sa, že ak vyskúšate niečo jedlé pripravené tehotnou ženou, potom vaše tehotenstvo nebude trvať dlho!
 2. Odošlite žiadosť vesmíru! Prvým pravidlom nie je požiadať o to, čo chcete, podľa typu: „Chcem otehotnieť“, ale prajem si to, akoby ste ho už dostali.Prvý krok - napíšte na kúsok papiera: „Som tehotná!“ A položte ju na odľahlé miesto.Druhá - kúpte si pár detských vecí a uložte ich doma.Nie je potrebné rozbíjať sa na niečo veľkého, ako je kočík alebo detská postieľka.Stačí si kúpiť bradavky, topánky alebo fľašu na kŕmenie.
 3. Využíva energiu rastlín. Konkrétne, získajte fikus doma!Podľa ľudových znakov táto rastlina absorbuje negatívnu energiu, ktorá pravdepodobne narúša vzhľad dieťaťa.Dajte do spálne hrniec s kvetinami.
 4. Využíva energiu tehotných žien. Ak má vaša rodina demoláciu, skvelé!Po tom sa posaďtedievčaťa v pozícii, ktorá na ňom sedí.Zdvihnite vydutú brušku a predstavte si to samé.Komunikujte viac s nastávajúcimi matkami.
 5. Urobte fotografiu s tehotnou ženou. Požiadajte priateľa alebo sestru, ak sú na mieste, aby urobili spoločnú fotografiu.Vytlačte obrázok a uschovajte ho doma.
 6. Slon pomôže. Populárne thajské znamenia - dotyk slona zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia.V Rusku pravdepodobne nenájdete skutočného žijúceho slona, ​​ale môžete si kúpiť figúrky zobrazujúce toto silné zviera.Dajte ich domov.
 7. Pamätajte si sny. Populárne znaky hovoria, že najistejším prorockým snom (do tehotenstva) je ten, v ktorom ste videli rybu.
 8. Získajte nejaké ryby. Predpokladá sa, že energia týchto zvierat zvyšuje aj šancu mať dieťa.Ak nie je možné kúpiť akvárium a naplniť ho rybami, aspoň ich nakreslite na papier.
 9. Vyskúšajte materské mlieko. Nie každý bude súhlasiť, že sa o to pokúsi, a nie každá dojčiaca matka dá niekomu dobrovoľne mlieko na skúšku.Ale ak existuje takáto príležitosť - nenechajte si ujsť.
 10. Noste šperky s achátmi. Požiadajte svojho manžela o prsteň, prívesok alebo náušnice s týmito kameňmi ako darček. Achát má silnú energiu, ktorá vám môže pomôcť.
 11. Putujte na sväté miesta. Ak môžete ísť na takúto cestu a dotknúť sa svätyne - v poriadku.V každom meste, v ktorejkoľvek krajine, sú miesta, ktoré podľa všeobecného presvedčenia pomáhajú dievčatám nájsť šťastie matky.Vyhľadajte zoznam dostupných miest na internete a choďte!
 12. Ikony a modlitby. Usporiadajte obrázky svätých doma a čítajte modlitby, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám.Viera často pomáha tým, ktorým nepomáha medicína, čo vás zhoršuje?
 13. Pozitívny prístup. Pracujte na emóciách a správaní.Zastavte konflikty, hádajte sa, použite vo svojom prejave neslušné slová.Staňte sa optimistom, ktorý infikuje každého svojím pozitívnym.
 14. Morský vzduch. Vlhké a teplé morské podnebie dievčatám často pomáha zlepšovať ich zdravie a zvyšovať svoje reprodukčné schopnosti.Kúpte si lístok do horúcej krajiny, vezmite svojho manžela a choďte - relaxujte, relaxujte a skúste počať dieťa.

Toto sú najbežnejšie možnosti, ktoré pomohli mnohým ženám.Ale čo keď všetko ostatné zlyhá?Zdravie je často dokonalé, ale otehotnenie nefunguje.Dôvodom je v takom prípade emocionálny psychický stav dievčaťa.Preto zdieľame odporúčania psychológov.

„Známky“ a rady psychológov

Stáva sa to: dievča je zdravé, jej partnerka je tiež schopná otehotnieť, vynikajúcaa dieťa neuspeje.O čo ide?

Mnoho psychológov verí: ide o emocionálny stres a zameranie sa na váš problém.O tehotenstve sa príliš často zamyslíš, chceš to príliš veľa.Telo sa preto začína brániť a nenastane počatie.

Takže musíte skúsiť zanechať myšlienkuo dieťati, relaxujte, starajte sa o svoj život.K takýmto incidentom často dochádza: pár zúfalý mať svoje vlastné dieťa, adoptoval dieťa z detského domova a o šesť mesiacov neskôr zažil pozitívny tehotenský test.

A niekoľko ďalších populárnych príznakov nájdete vo videu:

Čo sa odporúča robiť:

 • Prestaňte utekať k lekárom a hľadajte špecialistu, ktorý určí príčinu „chronickej“ choroby.bez tehotenstva “
 • Venujte pozornosť svojmu životu, zapojte sa do rozvoja.Je čas hľadať si vysnívanú prácu.Ak existuje, nájdite koníček, ktorý prinesie obrovské potešenie.Choďte na šport, prihláste sa na jogu, na herectvo, na umeleckej alebo hudobnej škole.Užite si život!
 • Prestaňte sa sťažovať, pozrite sa na vinníka a donekonečna sa bavte s priateľmi o: „ach, tak veľmi chceš dieťa!“.Venujte pozornosť tým, ktorí sú vo vašom okolí.Ako im môžete pomôcť, podporiť ich, povzbudiť.Nehovorte o sebe, ale počúvajte a pýtajte sa, čo sa deje v ich živote.

Ak sa vám podarí čo najviac oddýchnuť a prestať byť zavesený na túžbu otehotnieť, ak vôbec zabudnete na svoj problém, možno dva vzácne pruhyobjaviť sa v teste úplne nečakane.