Potápanie vo vode vo sne - dekódovacie funkcie pre rôzne knihy snov

Skákanie z veže na more alebo rieku v lete je jedným z najhlbších potešení nielen detí, ale aj dospelých.Existujú však také subjekty, ktoré sa takejto zábavy boja a považujú ju za veľmi nebezpečnú a riskantnú udalosť.Prečo sa sníva o potápaní do vody, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Všeobecný výklad

Potápanie vo vode vo sne je symbolom mimoriadnych udalostí a významných zmien v živote.Môže to odrážať odvážny, pretrvávajúci a nebojácny charakter snívačky, ktorý vie, čo chce, ale nemá konkrétny plán na dosiahnutie želaného výsledku.

O osude takejto osoby sa veľa neurčilo a je v končatinách.V tejto fáze sa však nesnaží o stabilitu a pohodlie, nepotrebuje teplé a osídlené miesto, kde mu bude vyplatená včas.Túži po slobode od každodenných rutinných povinností, dodržiavaní dennej rutiny a harmonogramu.Takíto jednotlivci majú často nepravidelný rozvrh práce, nie sú zaťažení rodinou a vždy súhlasia s akýmkoľvek dobrodružstvom.

Osoba so stabilným rodinným stavom, ktorá sa potápa do studenej vody v snoch, je znakom toho, že chce samota.To neznamená, že sa chce rozlúčiť s druhou polovicou.Len snílek potrebuje chvíľku ticha, pokoja.Vo chvíli, keď potrebuje premýšľať, zvážte možné riešeniav predvečer dôležitého stretnutia.Je čas zorganizovať krátkodobú služobnú cestu mimo domácnosti s cieľom dať do poriadku myšlienky, pocity a rozhodnúť sa o plánoch do budúcnosti.

Stav a čistota vody sú veľmi dôležité pre pozitívnu hodnotu.Voda značí flexibilitu, variabilitu, môže byť pre spáča veľmi zákerná a úžasná, ale môže tiež prispieť k požehnaným udalostiam pražca.Špinavá a bahnitá rieka je predzvesťou problémových situácií.Takéto vízie vždy varujú pred nebezpečenstvom, ktoré čaká na človeka.

Čisté more premyté teplou vlnou nôh predstavuje obdobie topenia.Nájdete tu veľa príjemných zmien.Pre starších ľudí vyskočiť z veže do takejto vody znamená nájsť oceán zdravia, nárast novej ohromujúcej energie.Pre tých, ktorí utrpeli vážne ochorenie, tento scenár sľubuje, že sa choroba prepustí.Nebudú vás mučiť chronickými exacerbáciami, všeobecnou nevoľnosťou a nedostatkom sily.Je čas urobiť to, na čo ste predtým nemali dostatok energie.

V budhizme voda stelesňuje konštantný tok hmotného sveta.Ponorením do transparentného zdroja vo sne sa snažíte prelomiť obvyklú každodennú rutinu.Nie ste pripravení zmieriť sa so súčasnou situáciou.Zmeny môžu ovplyvniť všetky oblasti činnosti: rodina, práca, osobný život, priatelia, koníčky.

V kresťanstve znamená ponoriť sa alebo ponoriť sa do rieky znamená očistiť, obnoviť silu, získať novú vieru a nádej na najlepšie.To môže snom sľubovať nový zdroj inšpirácie, pozitívne emócie, múzu pre tvorbu majstrovských diel.

Potápanie do vody - čo iné od tohto sna

  • sa skončilo v bahnitom jazierku - závistlivým kolegom alebo nebezpečným oponentom medzi obchodnými konkurentmi;
  • vrhol sa do bazéna z veže - očakávajte vynikajúci výsledok, na ktorý môžete byť hrdí na mnoho ďalších rokov;
  • pošmyknutia a upadnutia do bahnitej močiare - zložité životné podmienky zrušia vaše súčasné plány a spôsobia dodatočné náklady a straty;
  • snaží sa niečo vidieť v bahnitej jari - v skutočnosti sa obávajú zmien, aj keď sľubujú dobré príležitosti;
  • pripraviť sa na skok - vypočítať možnosti účasti na rizikovej udalosti.Druhýkrát nemusí byť šanca.Buďte odvážnejší a odvážnejší;
  • potápať sa a utopiť sa - dostať sa do veľmi zložitej situácie, z ktorej vystúpi verný súdruh a priateľ.Ak sa na nikoho nemôžete spoľahnúť, pripravte sa na vážne následky.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Skoč do vody -symbol ženského alebo mužského orgazmu.Voda zároveň predstavuje plodovú vodu matky, počatie dieťaťa, plodnosť ženského tela a plodnosť muža.

Potápanie vo vodopáde vo sne je známkou rozsiahlej ejakulácie.Pre človeka môže byť takýmto snom priama narážka na blížiaci sa akt kopulácie.Pre ženu to odráža jej horlivú túžbu mať dieťa počaté od konkrétneho mladého muža.Snílek prežíva určitú vnútornú nestabilitu a vzrušenie, nechápem, ako na to milenec zareaguje.

Panenský skok z veže do búrlivého potoka - cítiť nezmieriteľnú túžbu rozlúčiť sa s nevinnosťou.Chcete poznať všetky radosti z pohlavia, experimentovať s pózami a identifikovať svoje preferencie.Pre vás je to druh hry, ktorá sľubuje veľa zábavy.

Ak chcete jedinej dáme zachrániť muža, ktorý spadol z vysokého útesu do zálivu - v skutočnosti ukážte množstvo aktivít a zvádzajte toho, o ktorom ste už dlho snívali.Vaša sexuálna vytrvalosť bude biť a omráčiť cudzinca.Ukazuje sa však, že tento cieľ túžby nespĺňa vaše intímne potreby.

Človek robí salto vo vode a zanecháva veľa postreku - usiluje sa o časté sexuálne styky.Vaša hyperaktivita a temperament môžu odradiť dievča, ktoré hľadá stabilné a nenápadné kontakty.Je na čase, aby ste premýšľali o potomkoch.Dieťa zaberie veľa nevyčerpanej energie a času.

Gustov Miller

Potápanie vo vode je symbolom, ktorý budete môcť úspešne zvládnuť v nadchádzajúcom odbore.Udalosti, ktoré sa uskutočnia v nasledujúcich dňoch, budú veľmi neočakávané a príjemné.Mali by ste byť pripravení na presun súvisiaci s propagáciou.Je tiež pravdepodobné, že dostanú ponuku a zaujmú vedúce postavenie v konkurenčnej spoločnosti.

Prudké potápanie v bahnitej odpadovej vode je znakom vášho znepokojenia a pochybností o nadchádzajúcich rozhodnutiach.Osud môže byť počas tohto obdobia veľmi zákerný.Zdanlivo príjemné príležitosti sa môžu otočiťvážne problémy.Aby sa predišlo problémom, je najlepšie nepokúšať sa robiť náhle pohyby.Postarajte sa o súčasné udalosti, ktoré si nevyžadujú veľké finančné náklady a fyzickú silu.

Aby starší človek skočil do problémových vôd - zhoršil svoje zdravie z dôvodu ich neopatrnosti a ľahkomyseľnosti.Takéto znamenie bude varovaním pre tých, ktorí idú na dlhý výlet alebo výlet.Je lepšie odložiť cestu na lepšie časy, keď vás náhle počasie nebude prekvapením.

Sledovanie ostatných, ktorí sa potápajú, potápajú sa v jazere - aby splnili dlhodobý sen.Ale na to musíte byť odvážnejší, obratnejší a sebadôvernejší.Nedávajte umelé prekážky na cestu k požadovanému.