Použitie kameňa yahont: efektívne metódy

Yakhont je staroveké meno pre rubín a zafír, ametyst a hyacint.Jedná sa o prvý minerál medzi drahokamami, s ktorými nemožno porovnávať žiadne kamene.Jachtársky kameň dobýva svojou záhadou a mystickou nádherou, vzrušuje city a plní radosťou.Farebná schéma minerálu sa nelíši v rozmanitosti - existujú odtiene vínovej, krvavočervenej, granátového jablka, modrej a modrej.Farba kameňa sa porovnáva s odtieňom žiariacich uhlia alebo plameňa horiacej sviečky.

Magické vlastnosti jachty

Za hlavnú vlastnosť jachty sa považuje účinok na dušu človeka - zabraňuje srdcu, odstraňuje smútok a úzkosť a dodáva odvahu.a sebavedomie.Majiteľ jachtárskych šperkov sa nikdy nevzdáva, odvážne ide proti osudu.

Kamenná jachta je:

 • víťazstvo v láske;
 • šťastie v živote;
 • šťastie a prosperita;
 • odvaha a vytrvalosť;
 • bohatstvo a moc.

Tento kameň prináša šťastie v láske, úspech v kariére, bohatstvo a slávu.Je to minerál mocných, autoritatívnych a vplyvných ľudí.Prsteň alebo šperky s jachtou zaručujú reciprocitu lásky, ktorá sa používala v staroveku - dávali šperky milovaným.

Yakhont je kúzlo statočných ľudí - bráni zraneniam, úderom blesku a utopeniu.Doteraz boli koňské tímy zdobené kameňmi, takže kôň nespadol a nebol zmrzačený.Avšak iba čestne nadobudnutý minerál má takéto vlastnosti a nie je ukradnutý alebo nájdený.

Príliš temperované aimpulzívnym ľuďom sa neodporúča nosiť yakhontový kameň: zvyšuje prirodzené negatívne charakterové vlastnosti.Nasadením prsta zlého človeka ho môže jachting zmeniť na krvilačnú démonickú entitu.Minerál pomáha vyváženým a upokojujúcim ľuďom dosiahnuť ich ciele.Urobili talizmanov sily a lásky.Kameň tiež pomôže jednotlivcom neistý o svojich schopnostiach, dá im energiu a nadšenie.

Liečivé vlastnosti kamene yahont

Tento minerál predovšetkým lieči dušu.Zmierňuje melanchóliu, túžbu a smútok.Jachting dobre zvláda sezónne poruchy, keď je telo unavené tvrdou zimou.Na tento účel sa odporúča jednoducho premýšľať o klenote na slnku alebo sledovať pretečenie tváre vo svetle sviečok.

Červená farba jachty stimuluje imunitný systém a okrem toho minerál:

 • lieči gastrointestinálne ťažkosti;
 • zlepšuje pamäť;
 • zaostruje videnie;
 • zápasí s poruchami sluchu;
 • zmierňuje únavu z duše a tela;
 • bojujúce s nespavosťou;
 • obnovuje účinnosť.

Yahont má pozitívny vplyv na fungovanie srdca.Aby ste to dosiahli, musíte v oblasti srdca nosiť granát alebo purpurový minerál v zlatom (prívesok).Na veľkosti kameňa nezáleží - môžete nosiť šperky rozptýlené s malými kameňmi.Na posilnenie srdca nosia aj krúžok s rubínom na krúžku prsta na ľavej ruke.

Náušnice s jachtami pomáhajú prekonať bolesti hlavy.Tehotné ženy nosia rubíny dopravatvorba vnútorných orgánov plodu (v prvom trimestri).Neodporúča sa nosiť jachty v poslednom trimestri kvôli riziku tlakových rázov.

Toto je kameň energických a veselých ľudí.V Indii sa používa na liečbu ochrnutia, epilepsie a iných ochorení nervového systému.Ak pripojíte rubín k boľavému miestu, zmierni to bolesť a podráždenie.Jachtu však nemožno nosiť s hypertenziou - zvyšuje to prietok krvi do hlavy.

Je potrebné pripomenúť, že dlhodobé nosenie šperkov akýmkoľvek kameňom sa neodporúča: mali by sa opierať o ľudskú energiu.Ak chcete obnoviť auru kameňa, musí sa udržiavať v tečúcej vode pol hodiny /hodinu.Je lepšie, ak je to prírodný zdroj.Slnečné kamene saturujú slnečnou energiou a lunárne kamene mesačnou energiou.Pretože jachta patrí medzi slnečné kamene, musí byť nabitá slnkom - dajte ju celý deň až do západu slnka.

Pre ktoré je jachta vhodná

Minerál je najvhodnejší pre Strelca a Rakoviny.Strelec yakhont sa obmedzuje na prejav pýchy a priepustnosti a rakovina dáva odvahu a pomáha nájsť partnera duše.

Jachting má priaznivý vplyv aj na Ľvov, čo mu dodáva aristokraciu a šarm.Yachont pomáha škorpiónom prekonať nekonzistentnosť, náhodnosť v myšlienkach: smeruje k zamýšľanému cieľu a zbavuje sa nadmerného rozčúlenia.