Povery a znamenia spojené so svadbou

Svadobné tabule sú veľmi odolné, majú svoju vlastnú históriu.Nepodceňujte ich vplyv na váš život, pretože boli testované po stáročia praxe.Akékoľvek príznaky a povery určite ovplyvňujú váš život, snažte sa ho vylepšiť a varovať pred nebezpečenstvami spojenými s vaším životom.

Nemôžete byť príliš poverčiví, pretože neustále obavy založené na rôznych predpovediach vás určite k úspechu nepovedú, ale skôr poskytnú tesnosť.Úspešný človek sa nemusí spoliehať na bežné znaky, jednoducho vydláždi cestu ďalej.Rovnakým spôsobom by ste mali ignorovať príliš škodlivé a nepravdepodobné znaky a vy sami by ste mali ísť k úspechu.

V každom prípade nám však znamenia dávajú samotný zdroj informácií o vesmíre, ktorý je mimo naše chápanie.Musíte pochopiť, že každá akcia sa odráža v našom vesmíre, a ona tomu rozumie a spracúva ju.A tak, aby sme my, Boží služobníci, nešli proti systému, ktorý je už ustanovený v nebi, pošle nám zvláštne znamenia, ktoré musíme sprostredkovať nášmu vlastnému vedomiu a prikázať mu, aby urobil správnu vec.Pokiaľ ide o povery, niekoľko ďalších prijme pravidlá.

Symboly sa musia jednoducho dodržiavať.V tomto prípade toľko nevarujú, ako vás učia život, múdrosť a porozumenie.Pomôžu vám zlepšiť váš život.

Aké znaky a povery je potrebné dodržiavať

Samozrejme pre šťastné manželstvo je potrebné dodržiavať mnoho vecí.Spolu stie, ktoré by sa už mali rešpektovať, napríklad výber správneho dátumu svadby.Tiež by ste nemali dávať mená svojim povieram, napríklad „šarlatový svadobný deň“, takéto zanedbanie už zavedenej terminológie môže mať opačný účinok na interpretáciu znakov.

Aby ste mohli vykonávať svadobný rituál podľa všetkých náboženských pravidiel, musíte tvrdo pracovať.Aby sa však dosiahol tento veľmi rituál a aby sa nehneval vesmír, aby hnev prijal a povery neklesli na hlavy novomanželov, je potrebné pozorovať mnoho faktorov.Ako napríklad:

 • Novomanželia by nemali dávať nikomu svoje snubné prstene, pretože ľudia, ktorí už sú zahalení negatívnou energiou, ich môžu novomanželia úplne infikovať.Výnimkou sú iba malé deti, ktoré nepoznali smútok vo svojom živote a môžu byť úspešnými „ochrancami krúžkov“.Mimochodom, toto je dosť všadeprítomná prax.
 • Prstene by mali byť rovnako krásne a dobré, je lepšie, aby boli rovnaké.Mali by byť hladké a dokonale padli na váš prst, potom sa novomanželský pár nebude prisahať a bude žiť v dokonalej harmónii.
 • Nikto by sa okrem svedkov nemal dotýkať vankúša, na ktorom leží snubné prstene.Ak zveríte vankúš do rúk svojim najbližším príbuzným, riskujete úplne prekreslenie priebehu vášho manželstva.
 • Novomanželia by nemali mať v rukách žiadne šperky.podobné zanedbávanie svadobnej histórie, tradícií a samotného procesu rituálu nemôže len odísťúčinok vo vašom každodennom živote spolu, keď prisaháte a bez toho, aby ste si spomenuli na svoje šperky
 • Lonely.nezosobášení svedkovia v čase manželstva, jedno z tých známok, ktoré každý pozná.Tiež, ak svedkovia po svadbe všetko pokazí vo svojom vlastnom vzťahu, potom je to jeden z najsilnejších znakov.čo hovorí, že ak vaše manželstvo bude tlačiť iné mdlé srdcia, aby sa spojili, nikdy sa nerozpadne;
 • Manžel nesmie nevestu vidieť pred uzavretím manželstva.Pravidlo s dlhou dobou platnosti, ale stále platné.Manžel by nikdy nemal napadnúť posteľ nevesty a uvažovať o nej vo svadobných šatách.Princezná by sa mala predstaviť svojim vyvoleným až po ukončení všetkých formalít, po objednaní všetkých svadobných jedál a pozývaní hostí by ju mali vidieť všetci prvýkrát.

„Nie je potrebné vyslovovať prísahy lojality, stačí zvoliť správne číslo,“ tvrdí registrátor našej agentúry.Na uzavretie veľkolepého manželstva musíte skutočne dodržiavať mnohé požiadavky týkajúce sa miesta a času samotného manželstva.Dôležitú úlohu hrá výberový proces:

 • Svadby si nemôžete zvoliť 13.
 • Je zbytočné uzavrieť vaše manželstvo v priestupnom roku, pretože najťažšie udalosti v histórii zvyčajne spadajú do priestupných rokov.Práve v tom čase nastal príklad blokády v Leningrade a kolaps Rímskej ríše;
 • Ceremoniál by sa mal konať pred obedom

Svadobné atribúty, odevy a špeciálne šperky

„Nezáleží na tom, čo sa vziať.Hlavná vec je, že sa navzájom milujú, čo znamená, že budú šťastní. “Je to tak, že láska vždy zohrávala rozhodujúcu úlohu pri príprave dokumentov na manželstvo.Koniec koncov, suché nebeské manželstvo, zbavené vzájomného porozumenia a vášne, už bolo rozpustené v nebi, takže čoskoro môžete dosiahnuť rozvod v našej pozemskej rovine.Bohovia sa smejú a vy zostanete nešťastní.

Preto by ste si mali zvoliť partnera duše pre seba.Ak však napriek tomu chcete dodržať všetky rituály spojené s oblečením našej krásnej svokry, našej bývalej manželky, potom sa pozrite dolu, v závislosti od vašich závislostí budete určite potrebovať v blízkej budúcnosti:

 • šaty (je žiaduce, aby boli šaty šité známym krajčírkou, ktorá je na osobnom fronte pomerne dobre zavedená a dobre. Mala by tiež veriť v poveru a robiť svoju prácu s dušou, pretože vesmír vám nemôže dovoliť prijať takýto dar bez následkov.)
 • závoj (symbol čistoty, nevinný)STI);
 • šatka (viažu ju na hlavu dievčaťa namiesto závoja, aby ukázali, že teraz nie je nevesta, ale manželka);niečo staré (dedičstvo, ktoré sa odovzdáva z generácie na generáciu. Je žiaduce, aby to bola ozdoba);
 • niečo, čo si požičiavalo (vec sa berie iba od šťastného manželského páru. Takže s vami zdieľajú radosť z rodinného života. Požičanie veci od manželského páru je mimoriadne nežiaduce, inak riskujete, že to všetko lákate)obrovská negatívna energia pre vás, určite to nie je vaša úroveň manželských zmlúv, však?);
 • niečo modré (symbolizuje pozitívnu energiu)

Svadba je úžasný proces, ktorý ukazuje čistotu zámerov ľudstva a dve srdcia, ktoré sa rozhodli pre tento statočný čin - zviazať dve srdcia jednou niťou.,