Povodeň - v predpovedi slávnych kníh snov, presné dekódovanie

V mytologických koncepciách stvorenia sveta hrala povodeň rozhodujúcu úlohu pri dokončovaní predchádzajúceho cyklu a vytváraní nového života.O čom povodeň sníva, sa učíme v populárnych knihách snov.

Obsah
  1. Všeobecná interpretácia
  2. Autorské knihy snov
  3. Sigmund Freud
  4. Gustov Miller
  5. Wang
  6. Yuri Longo
Všeobecná interpretácia

Spontánny tok vody vždy predstavoval globálne zmeny v živote snívateľa, charakterizoval jeho vonkajšiu flexibilitu, jeho tendenciu k zmenám pri súčasnom zachovanívnútorný duchovný obsah.Voda je prítomná všade a označuje zdroj všetkého života.

V kresťanstve bola voda symbolom obnovy, obnovy, čistiaceho prvku pri krste a vyslobodenia z hriechov.Z psychologického hľadiska rýchly prúd vody znamená najhlbšie vrstvy vedomia jednotlivca, niektoré z nich nemožno pochopiť a ešte viac kontrolovať.

Väčšina kníh snov sa domnieva, že povodeň vo sne je nepriaznivým symbolom, ktorý predpovedá množstvo nepríjemných udalostí a zložitých životných situácií.Prichytené v prúdoch špinavej bahnitej vody zmiešanej s odpadom je známkou vážnej choroby.

Zdravotné problémy vás môžu úplne prekvapiť v dôsledku úrazu, úrazu alebo pracovného úrazu.V každom prípade bude obnova trvať veľa času, úsilia a peňazí.

Pri silných povodniach voda prenikla do vášho domu - pripravte sanapätá atmosféra v rodine.Čím viac špinavej vody bola na podlahe bytu, tým vážnejšia bude skúška.Kvôli vašej finančnej nesolventnosti môžu vzniknúť hádky a škandály v dôsledku straty zamestnania, bankrotu spoločnosti alebo všeobecného zdravotného postihnutia.

Prichytené vo vírivke, ale dokázalo sa dostať na breh - budete môcť vytrvalo vydržať všetky skúšky.Ste zvyknutí držať ranu, čo znamená, že môžete bezpečne pokračovať, osud vám žehná vaše najodvážnejšie a nerealizovateľné ciele.

Ak by sa však zdalo, že veľká voda brala ľudské životy - v skutočnosti sa starajte o ľudí blízkych a srdečných ľudí.Nepodporujte ich neodôvodnené riziko, túžbu byť prvý, hrať sa s osudom.Dôverujte svojej vlastnej intuícii, buďte blízko a povedzte, čo robiť v nepredvídaných situáciách.To sa môže týkať fyzickej pomoci aj morálnej podpory.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Všetko spojené s veľkým množstvom vody znamená vnútromaternicový vývoj dieťaťa, tento objemtekutina, v ktorej sa nachádza počas tehotenstva ženy.Pre mladú dámu jej rieka zosobňuje rieka s výhľadom na banky.Dlhý a podrobný pohľad na povodeň z pobrežia - odráža vašu túžbu mať zdravé potomstvo.

Človek má sen, keď ho odnesie prúd vody a nie je schopný kontrolovať situáciu a predpovedať svoje budúce otcovstvo.Aj keď táto udalosť nebola naplánovaná v živote snívateľa, zásadne zmení jeho životný štýl, čo povedie k vytrvalosti,stabilita a láska k rodinnému krbu.Emócie ho premožia a vlna emócií nad ním zametne, pretože šťastie dieťaťa bude veľmi dôležité.

Gustov Miller

Predpovedá pozitívnu interpretáciu, ak vo sne bola veľká plocha vesmíru zaplavená čistou a čistou vodou.To naznačuje, že vaše úsilie v boji o najlepšie nebolo zbytočné.Aj keď si až do poslednej chvíle myslíte, že nemáte šancu zvíťaziť, pokúste sa urobiť všetko, čo je v našich silách, pre dosiahnutie vytýčeného cieľa.Až potom sa váš život stane pokojným, stabilným a bezpečným.

Plachtenie po troskách po strašnej búrke a záplavách - v skutočnosti existuje vysoká pravdepodobnosť, že v okamihu prehráte to, čo ste strávili roky usilovnej práce, neoceniteľné zdravie a všetky svoje peniaze.Projekt, ktorý bol pre vás platformou sebarealizácie, sa stal súčasťou majetku niekoho iného, ​​dedičstva, súdneho konania alebo nehnuteľností, ktoré sa od vás získali podvodným spôsobom.Je potrebné zvážiť, do akej miery dôverujete svojmu blízkemu kruhu, či sa vás snažia zničiť.

Snívalo sa mi, ako sa celá dedina topí v prúde rozliatej rieky, katastrofa, prírodná katastrofa v osade, ktorá sa videla, sa evidentne objavila v skutočnosti.Ak túto oblasť nepoznáte, katastrofy môžu spadnúť do oblasti vášho bydliska.Je lepšie vopred pripravovať malé zásoby potravín a zbierať alarmujúci kufor.

Vlna tsunami vo sne, ktorá bola pokrytá obrovskou vlnou, predstavuje úspešný výsledok, ak bolo možné plávať a ukázať sa akona povrchu.Je to dobrý čas pre podnikateľov, ocitnete sa v prúde udalostí, ktoré významne zvýšia vaše materiálne bohatstvo a pomôžu vám získať počiatočný kapitál.Prípad bude dosť riskantný a komplikovaný, ale môžete sa s určitým úsilím vyrovnať.

Wang

Interpretácia takéhoto grafu hovorí o bezradnom, úzkostnom a ťažkom období.Čím tmavší je prúd nekontrolovanej vody, tým je menej pravdepodobné, že sa vyrovná so sériou problémov, ktoré sa vám dostanú do cesty.V týchto dňoch nepreukazujte nadmernú nezávislosť a nezávislosť, prijmite pomoc a podporu tých, ktorým nie ste ľahostajní.

Byť v arche biblického príbehu Povodne znamená získať Božie požehnanie a spasenie duše.V určitom okamihu sa zdá, že ste na pokraji nervózneho zrútenia sa od ťažkostí a zhonu tohto smrteľného sveta.Ale potom na vás zostúpi milosť a nájdete pokoj, mier a skúsenosti šťastia z bytia.

Morské vlny, vyľakajúce sa z utopenia - v skutočnosti by nemali rojko rušiť.Je predzvesťou prúdu radosti, energie a vitality.Stanú sa z vás znovuzrodením a obnovením po udalostiach, ktoré po dlhú dobu zaťažia vašu pamäť a spôsobia vám smútok a smútok.Všetky problémy však zostanú v minulosti, a preto musíte premýšľať o šťastnej budúcnosti.

Yuri Longo

Objaviť sa uprostred hororu povodne a povodne nesľubuje nič dobré.Keby si tieto elementy podľahli, obklopené panikou a zúfalstvom - v skutočnosti boli pri mociich inštinkty, vypínanie vedomia, zdravý rozum a intuícia.

V tomto stave môžete ľahko prísť o všetko, čo ste získali čestnou a tvrdou prácou.Pokúste sa počas tohto obdobia podpísať všetky druhy záväzkov, zmlúv alebo vôle.Vaša finančná situácia je teraz veľmi nestabilná a zraniteľná. Jedným zlým krokom bude ukončenie vašej ruiny.

Zvážiť zo strany tejto prirodzenej kataklyzmy znamená dôverovať zmenám v živote.Ste pripravení na rýchle zmeny, nemusíte brať flexibilitu a prispôsobivosť.Čo čoskoro zmení váš život hore nohami, beriete pokojne ako skutočnú realitu.