Požiadajte Boha o úspešný výsledok na súde

Príbuzní ľudí, ktorí sa dostavili na súd, sa na mňa často obracajú.Odporúčam, aby títo ľudia okamžite vyhľadali pomoc Pána.Dnes vám poviem, ako sa modliť za úspešný výsledok na súde.

Pomoc pri modlitbe

Ako sa hovorí, človek by sa nemal vzdaťSumy a z väzenia.Ale len málo z nich si túto pravdu pamätá.Ľudia, ktorí dodržiavajú zákon, veria, že sú v bezpečí.Existuje však mnoho príkladov toho, ako sú brutálni úradníci činní v trestnom konaní niekedy brutálni.Bežní vyšetrovatelia, často pod tlakom vyšších rád, často dokazujú dôkazy.

A zároveň obeťou sa môže stať úplne nevinná osoba.Teraz na internete existuje veľa príbehov o tom, ako boli nevinní ľudia odsúdení za trestný čin, ktorý nespáchali.A iba niekoľkým z nich sa neskôr podarilo dokázať svoju nevinu, oslobodiť sa a vrátiť sa k životu, ktorý nikdy nebude taký istý.

Keď sa osoba dostane do rúk orgánov činných v trestnom konaní a cíti, že sa snaží viniť hrozný zločin, okamžite stráca nádej.Obzvlášť ak nemá peniaze na dobrého právnika alebo vplyvných priateľov.Je však skutočne potrebné v takejto situácii sa vzdať, ak existuje príležitosť požiadaťpríhovor Stvoriteľa.

Je to on, kto môže pomôcť nevinným uniknúť trestu, a hriešnik dostať miernejší trest.Samozrejme, ak hriešnik ľutoval zločin, ktorý spáchal.Preto kňazi odporúčajú pred súdom čítať jednu modlitbu, ktorá môže pomôcť získať Pánovo milosrdenstvo.Takáto modlitba pred súdom môže radikálne zmeniť priebeh vecí.

V duši, potom v živote

Niektorí kresťania naivne veria, že takáto modlitba, ktorú možno prečítať pred súdom, je absolútna.To znamená, že veria, že po prečítaní sa budú môcť vyhnúť utrpeniu.Táto pozícia je však spočiatku nesprávna.Navyše, postavením tohto postavenia sa človek zbavuje Pánovej milosti.

Nemôžete prečítať modlitbu a zároveň si myslieť, že Boh musí splniť žiadosť, ktorá mu bola adresovaná.Nie, to neznamená, že samotná nádej je hriešna.Každý, kto sa modlí, dúfa, že Pán pomôže.A to je celkom bežné.Zároveň je však dôležité nezamieňať nádej a sebavedomie.

Obracajúc sa na Pána by mal byť človek v prvom rade čistý vo svojej duši.Ak sú jeho ruky v krvi, musí sa od toho duša očistiť.Až po pokánii bude kresťan hodný obrátiť sa na Stvoriteľa.Platí to však nielen pre hriešnika, ktorý je skutočne vinný a dopustil sa zločinu.

Nevinný človek by mal tiež pred modlitbou dôkladne premyslieť cestu, ktorú si vybral vo svojom živote.Možno tento zločin nie je jeho vina.To však nezaručuje, že človek je pred Bohom skutočne úplne čistý.

Okrem toho je veľmi dôležité pamätať na dve veci, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri tom, či sa bude modlitba vypočuť alebo nie:

  • viera - hovoria, že v zákopoch nie sú žiadni ateisti.Každý, kto upadol do nepríjemnej životnej situácie, začne, nechtiac, premýšľať o žiadosti o príhovor z neba.V určitých situáciách môže skutočne pomôcť iba Všemohúci.Človek však musí úprimne veriť, že Pán mu bude milosrdný.Človek sa nemôže modliť a zároveň prejavovať nedôveru v dušu moci nebies;
  • Úprimnosť - kresťan, ktorý žiada niečo, si musí byť istý, že si pamätá, že jeho myšlienky sú známe Pánovi.A ak je to skutočne ten, kto by mal byť za mrežami, nemožno to poprieť.Napríklad, ak osoba úmyselne vstúpila do domu, aby spáchala lúpež a zároveň zabila majiteľa, musí sa to priznať.A zároveň sa modlite, aby Pán zmiernil trest.Niektorí sa však modlia, aby tento prípad vyhral na súde, hoci sú vinní.

Je pozoruhodné, že niektorí ľudia, ktorí boli skutočne nútení vyskúšať úlohu obetí, považujú hriešnikov za milosrdného.Na jednej strane týmto ľuďom rozumieme.Keď vidíme, ako trpí matka zavraždeného dieťaťa, len málokto s ňou môže hovoriť o milosrdenstve s vrahom.Na druhej strane, sám sudca je Pán.A len on sa môže rozhodnúť, komu pomôcť a koho nechať v beznádejitma, z ktorej niet spásy.

Trochu o odpustení

Keď sa orgány činné v trestnom konaní snažia manipulovať s dôkazmi, človek sa začne vážne modliť k Pánovi.Pri súdnom konaní, berúc na vedomie, že sudca sa postupne začína brať na stranu obete, cíti táto osoba túžbu po ňom hrať, trestať ho.Modlí sa a žiada Boha, aby potrestal tých, ktorí ho urážajú.A to je hlavná chyba, ktorá môže v budúcnosti stáť veľa.

Treba jasne pochopiť, že pýcha, ktorá sa v tomto prípade prejavuje, nemôže človeku pomôcť nájsť cestu k Pánovi.Niektorí môžu argumentovať, že to vôbec nie je pýcha, ale iba túžba pomôcť spravodlivosti triumfovať.Po premýšľaní je však zrejmé, že modlitba jednoducho sníva o tom, že sa pokúsi o úlohu sudcu a obviňuje tých, ktorí ho urážajú.A to je zle.V tejto situácii musíte požiadať o niečo úplne iné.Napríklad by to nebo poskytlo osvietenie sudcovi a mohol pochopiť, že pred ním je nevinný občan, ktorého sa snažili urážať.

Duchovní sa domnievajú, že iba také správanie môže človeku pomôcť.Nikdy nemôžete kultivovať zášť, hnev vo svojom srdci.Pretože semená týchto pocitov rastú, stávajú sa stelesnením hriešnosti.Koniec koncov, človek, ktorý si tieto pocity vychovával v sebe, nenávidí všetkých okolo seba.Aj myšlienka trestania páchateľov je hriešna.Ale o tommnohí zabudnú.Teraz sa z nejakého dôvodu všeobecne uznáva, že človek môže uraziť niekoho, kto mu ublížil.To je pomsta.

Keď uvažujeme o pomste, nemusíme dúfať v úspešný výsledok.Mali by sme si spomenúť na slová Konfucia.Povedal, že človek, ktorý sa bude pomstiť, musí nevyhnutne vykopať dva hroby: jeden pre seba a druhý pre páchateľa.

A kňazi s týmto výrazom úplne súhlasia.Túžba po pomste je koniec koncov pádom.Skutočný kresťan by nikdy nemal premýšľať o tom, kto sa pomstí za svojho páchateľa.Existuje najvyšší súd.A v deň, ktorý si vyberie Stvoriteľ, sa uskutoční tento rozsudok.Potom každý hriešnik dostane trest, ktorý si zaslúži.Až do tohto okamihu sú myšlienky pomsty hriešne, pretože človek sa pokúša o úlohu sudcu, ktorý môže rozhodnúť o osude.

Kto sa musí modliť?

Moderní ľudia sa stretávajú s náboženstvom veľmi zriedka.To je, samozrejme, zlé.Preto je pre nich také ťažké žiť, ako Pán prikázal ich stvoreniam.A čo je najdôležitejšie, táto okolnosť narúša ich duchovné osvietenie.Keď sa človek ocitne vo vyšetrovaní, začne premýšľať o tom, komu presne modlitbu ponúknuť.Koniec koncov, existuje pomerne veľa svätých, ktorých kresťania uctievajú.A tak táto otázka vyvstáva v mojej hlave.Ktokoľvek môže odpovedať.

Pri kladení otázok sa nemusí hanbiť.Boh povedal, že chrám nie je len budova, za ktorú sa ľudia modlia.Je to odborsprchový kút.A ak človek našiel duchovnú silu, aby sa obrátil na vieru, nikto mu nepovie zlé slovo.Navyše s takou otázkou nie je nič zlé.Práve naopak.Koniec koncov, človek sa začal zaujímať o náboženstvo.A nezáleží na tom, z akého dôvodu to robí.

​​

Ak sa však stalo, že osoba stále nebola schopná zistiť odpoveď na svoju otázku, môže urobiť niečo iné.Zďaleka nie vždy, čo sa týka výberu patróna, je potrebná pomoc zvonka.Keď vstúpi do chrámu, človek môže presne pochopiť, kto sa musí modliť.Napríklad, ak niekto stojí pred ikonou svätého Mikuláša Wonderworker, cíti túžbu modliť sa za neho, to by ste mali urobiť.To znamená, že Pán sám hovorí, od koho má prosiť o príhovor.Kňazi si sami spomínajú, že sa môžete modliť:

  • Panny Márie - modlitby za Pannu Máriu sú nevyhnutné, ak trpí skutočne nevinná osoba;
  • Nicholas potešenie - tento svätý by mal ponúknuť modlitby v prípade obvinenia toho, kto spáchal trestný čin.

Všimnite si, že príbuzní odsúdených sa môžu modliť k Nicholasovi Wonderworkerovi.Preto, ak on sám nemá možnosť navštevovať cirkev, príbuzní ho môžu pred príhovorom zastupovať.To však nevyvracia skutočnosť, že páchateľ musí nezávisle predniesť modlitbu Nicholasovi vo svojej cele.

Záver

  1. Ak osoba, ktorá bola nevinne odsúdená, nemá peniaze na právnika, môže požiadaťpríhovor v nebi.
  2. Dokonca aj bohatí ľudia, ktorí boli schopní najať právnika, je lepšie neodmietnuť Pánovu milosť.
  3. Zločinci, ako aj tí, ktorí boli nespravodlivo odsúdení, môžu požiadať o príhovor.
  4. Môžete sa modliť nielen k Pánovi, ale aj k Teotokosovi alebo Mikulášovi.Je dôležité si uvedomiť, že zločinci by sa mali modliť k Mikulášovi.