Pozrime sa do knihy snov: aký je sen o špine, ako interpretovať

V živote máme dosť špiny, tak prečo je to tiež sen?Možno len preto, že sa s ňou stretávame takmer na každom kroku.Zvyčajne bývala niekde v okolí.A ak je všetko s bahnom v skutočnosti jasné - na čistenie, umývanie v koši, potom bahno vo sne nie je predmetom nás.Musím sa pýtať, čo by to znamenalo a čo mám robiť, aby sa tento odporný sen znova nestal.

Čo keď sa uzdraví!

Najspoľahlivejšou vecou je obrátiť sa na knihu snov, ako ju vysvetlí.Ale knihy snov na internete sú ako ulica na ulici a každý má svoj vlastný názor.Pokúste sa starostlivo pamätať, o ktorej špine ste snívali, čo ste s ňou urobili.Zobrali ste odpadky alebo zrazili nádobu na odpadky?Posypali ste autom alebo rozliali kávu na suseda?Trochu sa nabrali dlaňou a hodili ju kuchárovi ... Alebo sa možno uzdravuje?

„Zhora je vlhká, zdola je špinavá, v strede je škaredá ...“

Len špina bez nuansy takmer vždy sníva o chorobe.Čo je logické, pretože vírusy, baktérie, dusičnany, plaky sa môžu nazývať odpadky.A teraz pre situácie.

 • Videla si, že si špinavá.Anglická kniha snov, ako skutočný pán, varuje, že čoskoro budete musieť brániť svoju česť a dôstojnosť.Bohužiaľ, v ktorom mlčíarea.Možno vás zavraždia, alebo budete musieť umyť zlého ohovárania kolegu, ktorý sa chce ujať stoličky.
 • Vo vašom okolí je veľa nečistôt.Kniha snov Kataríny Veľkej nepochybuje o tom, že za vami klebetá niekto, kto je vám blízky.V dôsledku toho stratíte dôveru príbuzných aj partnerov.Kniha židovských snov zaručuje, že blato sníva o problémoch.Ak ste radi chodia bahnom, potom márne urazíte jedného z priateľov.Ak sa však v bahne potápate, pripravte sa na poníženie.Ruská kniha snov má sklon považovať osobu znečistenú vo sne za potenciálneho hriešnika.Aj keď ste sa nedopustili ničoho trestuhodného, ​​vaše myšlienky zjavne nie sú čisté.
 • Padol do bahna.Kúzelná kniha snov je presvedčená, že sa budete podieľať na peňažných podvodoch.Pokúste sa prebudiť veľké peniaze.

Špina sa nemazala, neumývala a nezaostávala

V skutočnosti nie je až také strašidelné byť zašpinená vo sne.

 • Znečistili ste, ale rýchlo ste ich zo špiny odstránili.Takýto sen varuje, že ochoriete, ale budete chorý ľahko a nie dlho.Ak zostali špinavé, potom sa vás v živote budú snažiť oklamať.Prichytené v daždi alebo umývané v sprche - starali sa o zdravie.Niekoľko miest na oblečení naznačuje, že v skutočnosti ste urobili niekoľko drobných chýb.Pozrime sa znova na situáciu, stále je čas napraviť ju.
 • Nečistoty na vašej obuvi, podobne ako okovy, bránia vášmu postupu v kariére.Preto aj vo sne vstup do miestnosti vyskúšajteutrite si chodidlá.
 • Podľa Millera je nečistota vo vašej domácnosti z nejakého dôvodu považovaná za úspešnú.Kniha Universal Dream Book s ním však nesúhlasí.Nečistoty sú vždy problémom, aj keď malými, dočasnými problémami v práci, niektorými nevýznamnými stratami, ktoré ľutujete, ale nebude to mať vážny vplyv na vaše blaho ani na menšie spory v rodine.
 • Mali by sa obávať špinavé riady - taký sen varuje pred vážnymi problémami.
 • Nesnažte sa prekonať bahenný prúd, ak dosiahne horizont.Zobudiť sa vo vašom živote má čierne pruhy.Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je čo najviac pozastaviť všetky dôležité záležitosti a mlčky čakať navždy.

Takýto výskyt bahna tiež spôsobuje prírodné katastrofy.Pravdepodobne ste na úrovni intuície, cítili ste prístup nepriaznivého počasia.

 • Kým ste sledovali sen, blato sa podarilo vyschnúť.Ak sa zašpiníte dobrovoľne, nesnažte sa ho utrieť, je to určite terapeutické.Stáva sa, že sa vám hneď stane šťastie, bohatstvo a veľa šťastia.

Nikto nemá ani náhubok v sadze

 • Vo sne vidíte, ako sa vaši priatelia a /alebo kolegovia bahnú v blate.Kniha Millerových snov tvrdí, že v skutočnosti jedna z nich šíri falošné zvesti o vás.Keď sa zobudíte, skúste si spomenúť na to, koho ste vo sne videli.Tým sa zúži okruh vašich chorých.
 • Ak sa však váš priateľ chystá hodiť na vás hromadu špiny, prerušte svoj vzťah s touto osobou.V blízkej budúcnosti s ním však nebudete schopní nadviazať kontakt.

 • Hádzate na seba špinuznámi.Venujte pozornosť tomu, kde a kde presne.Ak v práci - čakáte na výrobný konflikt, ktorý budete vyprovokovať, ak ste doma medzi svojimi blízkymi - hádka bude s jedným z nich, dobre a od cudzinca, ktorého ste urazili, môžete očakávať akýkoľvek problém.Takže v skutočnosti pozorne sledujte všetkých, ktorí sú vo vašom okolí.V tomto prípade peňaženka nedostane vašu peňaženku a tyran nebude prepichnúť kolesá svojho auta.
 • Dámska kniha snov predpovedá prestávku s priateľmi, ak ste potulovali blato vo sne.Muži môžu toto varovanie samozrejme ignorovať.
 • Náš starý priateľ Freud tiež hovoril o nečistotách.Oh, nie je o ničom, o čom o tom snívame.V osobných vzťahoch nezabudnite na ochranné opatrenia, ktoré vás môžu ochrániť pred akýmikoľvek problémami.

Iba Číňania sa pozerajú šikmo na život

Ak Európania nečistoty hodnotia jednoducho vizuálne, Číňania kopajú hlbšie do svojej vysnívanej knihy, dokonca ju skúmajú čuchom.Možno preto sa ich interpretácie líšia od všeobecne akceptovaných.

 • Nechutný zápach špiny sľubuje bohatstvo.Ak ste to dokázali rozmazať.Koniec koncov, veľkosť údajného bohatstva priamo závisí od nečistôt, ktoré sa na vás usadili.
 • Nezabúdajte však, že ak špina necíti, nič nesvieti, nemali by ste sa ani obťažovať.

- Mami, toto je kamufláž!

Vezmite si tento sen vážne.Toto je varovanie, a to v osobnom aj planetárnom meradle.

 • Mal som špinavé dieťa.Pravdepodobne najsprávnejšia interpretácia takéhoto sna znamenánedostatočná starostlivosť o neho z vašej strany.Najmä ak ste nevideli žiadne abstraktné dieťa, ale svoje vlastné.
 • Velesovská kniha snov považuje špinavé dieťa za symbol choroby.Existuje možnosť, že sa čoskoro budete cítiť vážne nevoľne.
 • Na druhej strane Nostradamus vyzerá oveľa širšie - špinavé dieťa vo sne je nezdravá atmosféra a planéta Zem, ktorá trpí zlým prístupom.V tomto prípade je nepravdepodobné, že budete schopní zachrániť planétu samu, ale nezabudnite na malého princa: „Existuje také pevné pravidlo.Vstal som ráno, umyl som si tvár, postavil som sa do poriadku - a okamžite som uklizol vašu planétu. “

Nakoniec si pripomíname slová spisovateľa a kazateľa Theodora Parkera: „Nikdy nehádžte blato;môžete vynechať cieľ, ale vaše ruky zostanú špinavé. ““