Pozrite sa na pavúka: interpretácia znakov

V rôznych časoch av rôznych krajinách sveta boli pavúkom pridelené protichodné charakteristiky.Niektorí ich napríklad považovali za krutých a zákerných tvorov, zatiaľ čo iní to tvrdo pracovali a múdri.Artropods sa mohol báť, pretožepovažovali ich za poslov problémov.

Naopak, v niektorých krajinách bol tento hmyz uctievaný a veril, že chráni domy pred zlými duchmi.Čo však znamená znamenie, že dnes vidíme pavúka?V tomto článku budem hovoriť o tom, na čo sľubuje náhodné stretnutie s článkonožcami a na čo by sa mali pripraviť udalosti.

Miesto stretnutia

Pavúky žijú nielen v interiéri, ale aj na ulici.Miesto stretnutia s nimi má veľký význam pri určovaní nadchádzajúcich udalostí as akou oblasťou života budú spojené.

 • Nemali by ste sa báť vidieť pavúka vo svojom byte - je lepšie venovať pozornosť tomu, kde sa pohybuje.Ak sa plazí hore - mali by ste očakávať dobré správy, a ak dôjde k ich zníženiu - potom budú správy pravdepodobne negatívne.Ak hmyz mieri vaším smerom, považuje sa to za dobré znamenie, ale ak utečie, musíte sa pripraviť na problémy.
 • Stretnutie s článkonožcom v práci, ktoré stúpa po stene alebo pavučine nahor, znamená kariérny postup, zvýšenie platu alebo uzavretie dohody.Ak pavúk spadol na podlahu aleboďalší povrch, po ktorom utiekol neznámym smerom - bude musieť orgánom vysvetliť, je však možné aj oneskorenie v odmeňovaní.Záporné je znamenie, keď hmyz náhle spadne na plochu.Znamená to, že v kancelárii je chorý, ktorý vám môže závisťou ublížiť.
 • Pavúk videný vo vozidle, ktoré lezie na susednom sedadle alebo v skle, sľubuje zmeny vo finančnom sektore.Zisky môžete očakávať, ak sa budú pohybovať vo vašom smere, nahor alebo na vás.Ak sa situácia zmení, prichádzajú finančné náklady.Výška peňazí, príjmov aj výdavkov, bude závisieť od veľkosti „cestujúceho“.
 • Dostať sa do pavučiny na ulici je zlým znamením, ktoré vedie k viacerým menším problémom.Ak by však bola „čipka“ pavúka zranená iba nepatrne, potom sa čoskoro uskutoční stretnutie s dobrým priateľom, ktorý sa o stretnutí snil už dávno.Pavučina priliehajúca k oblečeniu naznačuje bezprostredné bohatstvo, ktoré sa dá dosiahnuť pomocou niekoho.

Umiestnenie pavúka

Presnejšie rozlúštiť znaky pavúkov a porozumieť tomu,osud sa pripravil na blízku budúcnosť, je dôležité venovať pozornosť tomu, kde presne bol pavúk v miestnosti videný.

 • Na prahovej hodnote je záporné znamenie, ktoré naznačuje finančné straty.Aj za starých čias znamenalo takéto znamenie rýchlu smrť jedného z obyvateľov domu.Aby sa predišlo negatívnym dôsledkom, je potrebné hmyz zametať za hranicu, ale opatrne, aby nedošlo k neúmyselnému výskyturozdrvte ho a potom ho umyte tečúcou vodou.
 • Pavúk na strope, ktorý sedí na svojom webe, predpovedá prijatie listu s dobrou správou.Ak si počas tkania všimnete hmyzu, v dome bude panovať šťastie a harmónia.Hmyz, ktorý na vás padol, sa považuje za dobrý znak, ktorý prináša priaznivé zmeny v živote.
 • Hostia článkonožcov, ktorí bežia po dlážke, tiež sľubujú zmenu.Ak sa pohybuje vo vašom smere, potom bude dobrý, a ak bude v opačnom smere - negatívny.
 • Hľadanie hmyzu na stene vyvoláva želanie, a ak to pôjde vaším smerom, splní sa to.Pavúk bežiaci pozdĺž vertikálnej trajektórie naznačuje zmeny vo finančnom sektore.Zisk možno očakávať v prípade, že sa bude pohybovať smerom nahor, ale ak klesne - vzniknú neplánované výdavky alebo stratíte nejaké množstvo finančných prostriedkov.To sa považuje za negatívny znak, keď sa u členovcovej bytosti schováva vo vetre - to znamená, že sa mu nepáčila atmosféra v dome.V dávnych dobách toto znamenie naznačovalo, že v dome je negatívna energia a šťastie by sa nemalo v blízkej budúcnosti očakávať.
 • Pavúk usadený medzi okennými rámami alebo mimo okna je vítaným znakom.Pre slobodných ľudí to sľubuje predčasné manželstvo.Ak však hmyz prepletie tkaninu nie v jednom z rohov, ale priamo v strede okna, potom bude osoba chodiť po bakalárskych prácach najmenej ďalší rok.Ak si pár všimol za sklom dva článkonožce sediace vedľa seba - rodina bude v poriadku.hmyzNachádza sa v strede webu - pár si čoskoro získa vlastné bývanie, a ak sa na okraji webu - budete musieť putovať z jedného nájomného bytu na druhý na dlhú dobu.
 • Keď pavúk zostupuje alebo náhle spadne na stôl, znamená to, že máte chorého, ktorý sa čoskoro cíti.Ale ak sa vyškriabal na stôl na obrus alebo na nohy stola - mali by ste sa pripraviť na výlet alebo sa pohnúť.
 • Stáva sa, že osemnohý hosť sa náhle ocitne v pohári alebo tanieri.Takéto znamenie zvyčajne naznačuje neočakávané správy, ale to, či bude dobré alebo zlé, nie je známe.Aby sa predišlo negatívnym dôsledkom, odporúča sa vypustiť pavúka a umyť riad, ale v žiadnom prípade ho nepite a nepite z neho.

Denný čas

Taliani sú presvedčení, že vidieť pavúka večer je dobrým znamením, aletýka sa výlučne počasia na zajtra.Francúzi spájajú ranné stretnutie s hmyzom s priaznivými správami.V našej oblasti sa zrážka s článkonožcami v rôznych časoch dňa interpretuje takto:

 • ráno - do neúspešného dňa a narušenia plánov;
 • ​​
 • deň - na menšie ťažkosti a ťažkosti, ale ak sa stretnutie uskutočnilo neskoro popoludní, potom sa v tento deň môže uskutočniť oboznámenie sa s druhou polovicou;
 • večer je dobrá udalosť, a ak vidíte pavúka pred súmrakom, môžete počítať s materiálnym darom, peňažnými príjmami alebo výhrou;
 • v noci - k prázdnym problémom, zhonu a nepokojom, ktoré vás budú sprevádzať v priebehu nasledujúcehodňa.

Farba a veľkosť pavúka

Na objasnenie alebo doplnenie výkladu označení je potrebné splniť pavúka, je preto nevyhnutnédávajte pozor na jeho farbu a veľkosť.

 • čierna - na nešťastie, problémy a negatívne udalosti;
 • biele - k romantike alebo priaznivému výsledku nejakého podnikania;
 • červená - na hotovostné príjmy a úspešné transakcie;
 • zelená - pre dobrú správu;
 • šedá - k novej veci, ktorú je možné kúpiť samostatne, alebo ju môže darovať niekto;
 • červená alebo hnedá - podľa zlých správ.

Pokiaľ ide o veľkosť pavúka, môže to naznačovať výšku finančného zisku a straty.Toto kritérium tiež určuje, aké veľké alebo významné budú predpokladané problémy alebo dobré udalosti.Globálnosť nadchádzajúcej udalosti môže byť stále determinovaná počtom pozorovaného hmyzu.

Mŕtvi pavúky vždy znamenajú problémy, ktoré človek nemôže ovplyvniť.Ak však sami omylom zabijete článkonožce, potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou stane negatívna situácia z dôvodu vašej chyby.

Výsledky

 • Znaky pavúkov vo väčšine prípadov predpovedajú niečo dobré.
 • Hustenie hmyzu smerom nahor zvyčajne naznačuje priaznivé udalosti, napríklad zisk, nárast alebo veľa šťastia v podnikaní.
 • Na presnejšiu interpretáciu označení je dôležité venovať pozornosť podrobnostiam o stretnutí s hmyzom.