Pozrite sa v knihe snov a zistite, prečo sa snové šaty snívajú

Určite každé dievča, dlho pred svadbou, sa vo sne pokúsilo o svadobné šaty svojich snov.Neexistoval žiadny internet ani odborná literatúra, takže to všetko znamenalo jednu vec - predčasné manželstvo.

Ale ak je vám iba dvanásť, takáto predpoveď nebude fungovať.A ak bola svadba len nedávno, prichádza druhý?V hrôze sa mladá žena začína rozhliadať pri hľadaní potenciálneho ženícha a manžel je na prvý pohľad zmätený, potom pochybnosti a už o týždeň podozrenie na manželku zrady.Nepríjemný obraz, ale dievča sama je na vine, že si splnila svoj sen príliš nerozumne a nesnažila sa ani správne rozlúštiť jej význam.

Našťastie temné časy sú preč a internet s interpretáciami Freuda, Wanga, Nostradamusa sa ponáhľa k našej pomoci.Nebojte sa takej odrody, naopak, je možné dôkladne sa ponoriť a nájsť popis situácie čo najbližšie k vášmu snu.

Čo by to znamenalo

Obrovské množstvo situácií spojených so svadobnými šatami vyvoláva ešte viac snov, pretože vo sne môžete robiť niečo, čo na myseľ nikdy nestojí, v triezvych mysliach a čistej pamäti.Zaujímavé je, čo to znamená?Poďme sa pozrieť na rôzne knihy snov a uvidíme, čo nám prorokujú.

 • Vo sne sa vidíte vo svadobných šatách.

Tieto šaty sú ako míľnik vo vašom živote, takže očakávajte veľké zmeny.Ak ste poverení novou úlohou, pokúste sa neznečisťovať nečistoty, tým sa propagácia skryje.Skôr študentVo všetkých je zábavná párty s novými známymi.

Existuje však mierna nuancia - všimli ste si, že ste si roztrhali alebo zafarbili svoje oblečenie - takže hrozí strata milenca.Prijmite opatrenia - neoboznámte ho s priateľmi, dočasne sa nesnažte nájsť nových priateľov a nesúhlasíte s trávením času spolu v neznámych spoločnostiach.

Ak sa v skutočnosti pripravujete na svadbu, tento sen sa vôbec nezmení.Je to len tak, že vaša hlava je tak upchaná prípravami, že sa nemôžete zbaviť týchto myšlienok ani vo sne.Nebojte sa, svadba sa bude konať na najvyššej úrovni.

Erotická kniha snov varuje, že vyskúšanie oblečenia vo sne znamená potrebu prejsť na novú úroveň vzťahov v živote.Prípadne môžete podať žiadosť alebo mať dieťa, inak môžete prísť o svojho partnera.

 • Svadobnú výstroj si šijete sami.

Neponáhľajte sa povedať pravú a ľavú stranu o nadchádzajúcej svadbe.Bohužiaľ existuje možnosť, že sa svadba neuskutoční.Nenechajte sa naštvaný v predstihu, pretože niektorým udalostiam sa dá predísť udržiavaním vašich plánov v tajnosti.

 • Aká je farba vašich svadobných šiat?

Červené svadobné šaty naznačujú vašu nespokojnosť.V takom prípade vy sami viete, čo máte robiť - samozrejme, povedzte svojmu partnerovi, že nemáte dosť vzrušenia.

Ak ste ženatý, pripravte sa na stretnutie so svojím rivalom.

Ukazuje sa, že človek môže vyskúšať svadobné šaty vo sne.Vrátane červenej.Pre neho toznamená to neprimeranú úzkosť, ako aj márnosť samotného oblečenia.Muž by sa mal prestať báť bezdôvodne a žena, ktorá predstavuje novú lásku.20 20 21

Žlté alebo zlaté svadobné šaty vás varujú, aby vám blízki závideli.Zostávajúci čas pred svadbou sa pokúste udržať v dostatočnej vzdialenosti od seba a od svojho ženícha.A ak je svadba hneď za rohom, starostlivo si vyberte svedka.

Vidíte sa v modrých alebo zelených šatách.Skvelé, naliehavé priania, dokonca aj tie fantastické.Práve teraz existuje šanca, že sa splnia.

Vo sne máte na sebe čierne šaty, ale určite viete, že je to svadba.Výklad Millerových snov naznačuje, že prebudenie správ na vás čaká smutnými správami alebo pripravovanými plánmi.Rozhliadnite sa, zavolajte svojim príbuzným, zmeňte letenku na iný dátum alebo leteckú spoločnosť, podniknite nejaké ďalšie opatrenia.S najväčšou pravdepodobnosťou budete mať čas na nápravu situácie.

Ďalší výklad nie je taký smutný.Čierne šaty sú signálom, ktorý vám bráni v tom, aby ste si uvedomili a stali sa šťastnejšími.Zbavte sa nadmernej skromnosti a budete mať nových priateľov, úspešne zložíte pohovor a vaša kariéra sa ponáhľa.Čím sú šaty skromnejšie, tým relevantnejšia je takáto interpretácia.

 • Nemáte svadobné šaty, ale svadobné šaty.

Toto znamená nútené manželstvo, akešte nie si ženatý.Možno ste tehotná a táto správa poteší partnera.

 • Vo svadobných šatách je vaša dcéra.

Elegantný svadobný odev znamená pre rodinu radostnú udalosť.Áno, tlmočenie je klzké.Napríklad narodenie vnuka je, samozrejme, radostnou udalosťou.Ale poteší vás to teraz?

 • Stádo šťastných neviest v snehobielych šatách.

Naozaj máte šťastie.Takýto sen predstavuje veľa zábavy a radosti.Znamená to v spojení s predchádzajúcim odsekom dvojčatá alebo trojčatá?Stojí za to premýšľať.

 • Svadobné šaty si zahodil.

V živote to môže znamenať sklamanie v jednom z príbuzných.Nerobte si starosti, nemusí to byť nevyhnutne rodinný príslušník.Do istej miery je tiež príbuzná sestry svokry vášho staršieho brata.A vy za to nemôžete viniť, práve ste sa o nej dozvedeli vopred.

 • Obleč si šaty niekoho iného.

Pripravte sa na hádku s osobou významnou pre vás.Môže to byť manžel /manželka, matka, otec, sestra.

 • Predtým, ako si vyberiete šaty?

Ak sa chystáte oženiť, takýto sen je varovaním, že ste ako svojho partnera vybrali nesprávnu osobu.Scary?Áno, ale stále je čas analyzovať situáciu.Koniec koncov, nie všetky sny.

 • Ukradli svadobné šaty.

Po takomto sne ochráňte svojho partnera pred novými známymi.Čím viac ľudí v jeho okolí, tým väčšia je pravdepodobnosť, že ho stratíte.

 • Obliekate si neobvyklý svadobný odev.

Ak sa vidíte v šatách z papiera alebo z palmových listov,podľa Longovej snovej knihy to je znak veľmi šťastného manželstva.Takže budete veriť, že luxus na svadbe nie je najdôležitejšia vec.

 • Svadobný odev je pre vás príliš veľký.

Čím je veľkosť väčšia, tým viac máte neopodstatnené ambície.Pokorná pýcha, znížte očakávania a budete spokojní.

Informácie sumarizujeme

Môžeme bezpečne vyvodiť záver, že vidieť svadobné šaty vo sne je takmer vždy dobrým znamením a znamená zmenu stavu - manželstvo, narodenie dieťaťa, kariérny postup, nové vzťahy - to všetkoo čo sa v živote usilujeme.