Pravá značka - ľavá alebo pravá svrbenie dlaní

Predpokladá sa, že niektoré udalosti vopred stanovené v budúcnosti sa môžu prejaviť pomocou niektorých príznakov - niečo sa očesá, chorí a varuje.Existuje niekoľko príznakov, ktoré vysvetľujú, pre čo je svrbenie ľavej dlane.

Základnou interpretáciou sú peniaze.Dlaň svrbí niekoľko dní pred dosiahnutím zisku.Čím silnejšia je svrbenie rúk, tým väčšie množstvo sa dá očakávať.Ak poškriabate ruku, súhlasíte s prijatím značky.Nechcem peniaze - nepoškrabujte.Najdôležitejšie je nenechať si ujsť okamih, správne poškriabať dlane, aby ste predišli sklamaniu.

Pravá dlaň sa zvyčajne poškriaba na nové zaujímavé stretnutia, nápady, dobrý čas.

Ako poškriabať dlaň podľa znakov

 • Palmu musíte poškriabať v smere od prstov k základni, to znamená k sebe.Je žiaduce, aby dlaň smerovala k vám.Ak poškriabate sami alebo na obidvoch stranách - ide o stratu peňazí, rýchlu stratu.
 • Je lepšie poškriabať rukou alebo peňaženkou, peňaženkou.Ak chcete poškriabať, trieť o oblečenie - utrácať peniaze za nové veci.O nábytku - musíte si kúpiť nový nábytok, domáce potreby.
 • V niektorých ohľadoch by ste si nemali poškriabať ruku prázdnou peňaženkou.Pre ostatných - len prázdne a musíte sa poškriabať, naznačovať vesmíru potrebu doplniť zásoby peňazí.
 • Na svrbivé miesto môžete poškriabať kreditnou kartou - toto je tiež priehľadná pomôcka, ktorú by sme radi dostali.
 • Poškrabať dlaň mincou - vyhrať v hazardných hrách.
 • Poškrabanie dlane - čo to povedie?-Ruka môže skutočne svrbieť z vonkajšieho podráždenia.Známky budú stále fungovať.
 • Pokiaľ ide o pravú ruku, je možné ju poškriabať aj pomocou peňaženky alebo kreditnej karty - takže schôdza je určená pre peniaze.Poškriabte predmet, s ktorým by ste chceli stretnutie spojiť.Ak nechcete stretnutie, ale ruka je veľmi svrbivá - mŕtvica mačky - mačka alebo mačka odstraňujú akékoľvek nežiaduce účinky.Môžete dať ruku do vody.Umývaním rúk tečúcou vodou odstránite aj všetky účinky - pozitívne aj negatívne.
 • Ak chcete spôsobiť svrbenie na dlani, poškriabajte palec na ruke.Takže môžete ľahko ponáhľať osud.
 • Ručné svrbenie nielen pred platom alebo povinnou platbou.Svrbenie môže znamenať budúcu peňažnú cenu alebo darček.

Čo je potrebné urobiť, aby sa prilákalo bohatstvo

 • Znaky odporúčajú, aby ste si v prípade svrbenia na dlani predstavili hromadu veľkých bankoviek držaných v ruke.Dajte ruku do imaginárnych bankoviek do vrecka a predstavte si, že peniaze zostali vo vrecku.Ak nechcete priťahovať pozornosť, môžete jednoducho vložiť prst do vrecka.Palce položené vo vreckách nie sú len póza sebavedomého človeka, je to tiež istá známka peňazí.
 • Ak nemáte vrecká, dotknite sa peňaženky alebo peňaženky.
 • Po prijatí peňazí ich minúť okamžite.Nechajte ich chvíľu odpočívať v peňaženke.
 • Silné, bolestivé a nepríjemné svrbenie v dlaniach môže znamenať veci, ktoré sú v rozpore so všeobecne uznávanými pozitívnymi znakmi - sú to vážne a nepredvídanémíňanie peňazí, míňanie peňazí za zbytočné malé veci, zbytočné míňanie, nákup poškodeného alebo nekvalitného tovaru, nesprávnej veľkosti, so skrytými chybami.

Známky pri svrbení rúk

 • Svrbenie rúk pri dobrej a zaujímavej veci.Okrem toho, čo ste sami už dlho chceli robiť, čo môžete robiť, milovať a robiť skvele.Možno ide o špeciálny tortu alebo model lietadla, rybárske náčinie alebo pekný sveter.Potom získate veľkú radosť a materiálny úžitok.Vezmite si všetko, čo ste chceli urobiť - práca bude argumentovať.Podľa všetkých účtov sa môžete dokonca naučiť niečo nové.Neváhajte a vyskúšajte, čo ste chceli robiť, ale neodvážte sa - vyvŕtajte diery punčom, vymeňte parapety, vyšívajte stehy alebo si šite šaty sami - určite budete mať šťastie.
 • Vonkajšia časť rúk sa môže poškriabať na debaty, hádky a násilné zúčtovanie.Vyhodiť negatívne, ísť na zápas, sledovať futbal v klube, navštívte telocvičňu.
 • V blízkej budúcnosti sa starajte o ruky, vyvarujte sa podchladeniu, vykonávajte ťažkú ​​prácu s rukavicami a kúpte si dobrý zvláčňujúci krém.Je skontrolovaná, dobre upravená rukoväť svrbí pre šťastie.Lúpanie, praskanie pokožky je vždy zlým znamením, ktoré naznačuje ťažkosti, ktorým by sa dalo vyhnúť.
 • Nechajte sa rozmaznávať perami.Kúpte si novú peňaženku alebo pohodlnú krásnu tašku - aby sa pri opätovnom poškriabaní ľavej dlane peňaženka nachádzala v blízkosti.Veľa šťastia prinesú korálkové a vyšívané peňaženky, koža so vzorom.