Prečo bradavky poškriabať u dievčat a chlapcov

Jednou z najcitlivejších častí tela sú bradavky.Od pradávna sa im pripisovalo mnoho príznakov a povier, vrátane náhleho svrbenia.Pravidelne sa vyskytuje silné svrbenie bradavky, ale dlho som ani netušil, že to nie je jednoduché znamenie.Podľa starodávneho presvedčenia nastáva svrbenie, ak by sa v blízkej budúcnosti mala vyskytnúť nejaká dôležitá udalosť.V tomto článku vám poviem, prečo je pravá bradavka alebo ľavica svrbenie a čo to môže znamenať pre dievčatá a chlapcov.

Známky pre dievčatá

Magický motív v označení „bradavka je svrbenie“ by sa mal hľadať ibav prípade, že sa tak stane iba jednému z nich.V inom prípade je príčinou svrbenia zvyčajne prirodzený fyziologický proces, ktorý sa zvyčajne pozoruje u žien.

Aby sa pochopilo, prečo správna papilla svrbí u dievčat, treba predovšetkým vziať do úvahy, že za racionálny začiatok je zodpovedná pravá strana, a preto často naznačuje negatívne aspekty.Napríklad výrazné predĺžené svrbenie naznačuje, že niekto dievčaťu závidí.Pre tých, ktorí sú pármi, silná svrab bradavka môže naznačovať, že chlap skrútil román na strane alebo o tom premýšľa.

Toto označenie nadobúda pozitívny význam, ak je pocit svrbenia rýchlypreč - zvyčajne sa jedná o stretnutie s osobou, ktorej máte sympatie.Ak bradavka svrbí niekoľko dní, potom dievča čoskoro zistí o sebe nepríjemné klebety, ktoré závislí ľudia prepustili.

Ľavé prsia u žien sú spojené s intuíciou a pocitmi, preto pocit svrbenia na tejto strane naznačuje najmä aspekty osobného života.Pomerne často sa objaví svrab, keď si nejaký zamilovaný chlap myslí na dievča.Ak chcete zistiť, kto to je, musíte sa obrátiť na svoju intuíciu.Spravidla je ten, ktorého meno sa prvýkrát dostane do mysle dievčaťa, obdivovateľkou.Ak sa chcete v blízkej budúcnosti stretnúť s fanúšikom, musíte zaklepať trikrát na tabuľa okna alebo zrkadlo.

U vydatej ženy ľavá bradavka svrbí vo chvíľach, keď jej manžel túži po nej.Ale aj toto znamenie môže sľubovať splnenie túžby, preto, keď sa objavia svrab, mali by ste myslieť na niečo skryté.Aby sa plán splnil, nikto by o ňom nemal byť informovaný pred implementáciou.

Odpoveď na otázku, prečo dievčenská ľavá papila svrbí, možno spájať nielen s osobnou sférou, ale aj s financiami.Silné svrbenie naznačuje rýchly zisk z peňazí a suma závisí od jeho intenzity a trvania.

Známky pre mužov

Chlapci aj napriek svojmu racionalizmu a pragmatizmu často veria vpovery, takže sa tiež čudujú, čo je to správna bradavka alebo ľavica, keď sa náhle cíti silné svrbenie.

Svrab v oblastipravá bradavka zvyčajne predáva mužom šťastie alebo šťastie.V niektorých prípadoch je to z dôvodu neočakávaného víťazstva, a preto, keď ste cítili veľa svrbenia, sa odporúča kúpiť lotériový lístok.Toto znamenie môže tiež naznačovať, že čoskoro budú na muža čakať tieto udalosti:

 • nástup bieleho pruhu v živote;
 • milovaná osoba sa čoskoro opätuje;
 • neočakávané príjemné správy;
 • náhly finančný zisk;
 • získajte cenné rady od milovaného blízkeho, ktorého stojí za to použiť;
 • baví sa v hlučnej spoločnosti;
 • je čas vziať si dovolenku a odpočinok z práce;
 • dramatické zmeny, ako napríklad sťahovanie, zmena zamestnania, manželstvo, vzhľad dieťaťa atď.

Pravá bradavka zvyčajne svrbí u chlapcov, keď musia urobiť zložitú voľbu.Musíte premýšľať o súčasnej situácii a ak sa prijme správne rozhodnutie, svrbenie sa okamžite zastaví.

Svrab na ľavej bradavke portuje mužov k zmene úloh.Toto znamenie môže tiež naznačovať, že v súčasnosti sa snaží potlačiť nejakú túžbu sám o sebe, ale pravdepodobne nebude schopný odolávať pokušeniu.

Ťažké svrbenie vľavo nie je zriedka varovaním, že niekto chce oklamať alebo nahradiť muža.Krátke svrab v oblasti bradavky znamená, že niektoré dievča v súčasnosti premýšľa o chlapcovi.Môžete určiť, kto je táto osoba rovnakým spôsobom, ako to bolo uvedené pri interpretácii znakov pre dievčatá.

Čas dňa

NaNa objasnenie významu znakov „prečo svrbenie bradavky“ je potrebné venovať pozornosť tomu, kedy sa začalo cítiť denné svrbenie.

 • Ráno.Bude existovať šanca získať úspech, o ktorom sa tak dlho snívalo;Ak sa svrab objavil bližšie pri večeri, potom na vás čaká príjemná udalosť a pre slobodných ľudí to sľubuje známosť s druhou polovicou.
 • Deň.Musíme sa zaoberať dôležitými a vážnymi vecami, ktoré sa nemôžu odložiť až neskôr.Príjmy z hotovosti nie sú vylúčené.
 • Večer.Druhá polovica premýšľa o ukončení vzťahu, ale jeho rozhodnutie môžete ovplyvniť.Ak bradavka svrbí večer u slobodných ľudí, potom ten, kto vás má rád, sa nemôže rozhodnúť o prvom kroku.
 • Noc.Vzťahy s blízkym sa čoskoro skončia, pretožechce viac slobody a nie je pripravený na záväzky.

Dni v týždni

Ak sa chcete dozvedieť viac o nadchádzajúcich udalostiach, je potrebné zvážiť, ktorý deň v týždni bola bradavka rozčesaná.

 • pondelok.Nový fanúšik o vás neustále premýšľa a čoskoro sa bude cítiť.
 • Utorok.Konflikty a nedorozumenia s blízkym alebo s niekým z rodinného príslušníka.Možno budete musieť robiť rutinnú prácu alebo riešiť nahromadené problémy.
 • Streda.Niekto vám závidí a šíri klebety.Ak je svrbenie v oblasti bradaviek silné, potom sa tí, čo si to želajú, pokúsia zabrániť realizácii vašich plánov, ale nič z nich nepríde.
 • Štvrtok.Existuje služobná cesta alebo cesta, ale v každom prípade bude cesta úspešná.Dlhodobésvrab - na veľké finančné výdavky.
 • Piatok.Užite si čas v relaxačnom prostredí.Možný výlet mimo mesto.
 • Sobota.Venujte pozornosť správaniu druhej polovice, niečo jasne skrýva.Mierne svrbenie bradaviek v sobotu môže spôsobiť zmenu počasia.U mužov takýto znak zvyčajne predpovedá zisk.
 • nedeľa.Základné zmeny sú už na pokraji a môžu ovplyvniť ktorúkoľvek oblasť života.Ale ak je v tento deň ľavá bradavka veľmi svrbivá, pravdepodobne budete musieť čeliť problémom.

Výsledky

 • Svrab bradaviek zvyčajne poukazuje na akékoľvek zmeny v živote.
 • Ženy sú obyčajne spojené s oblasťou lásky a pre mužov s profesionálnou sférou.
 • Na presnú interpretáciu označení je potrebné zohľadniť deň v týždni a denný čas.