Prečo by sa milovanému nemalo dať dávať pozor

Možno každý vie, že presvedčenie, žedávanie hodiniek nie je dobré , ale nie každý vie, prečo je to skutočne potrebné.Možno je to iba nezmyselná povera, v ktorú môžu veriť iba naivní ľudia?Alebo je v ňom podiel zvukovej logiky?V tomto článku vám povieme, prečo je dávanie hodiniek zlé znamenie.

Prečo hodiny nedávajú?Zdroje znakov v rôznych krajinách

Existuje určitý počet teórií, ktoré môžu objasniť položenú otázku. Napríklad v západných krajináchsa ruky hodiniek vzťahujú na ostré predmety (spolu s nožmi, vidlicami a ďalšími).Veci tohto druhu sú klasifikované ako zlé, nevhodné dary.

Mnoho ľudí bolo tiež presvedčených, žetakéto dary úzko súvisia s mocoua osoba, ktorá ich prijala ako darček k narodeninám, ich môže viazať k sebe.Okrem toho podľa mien o darovaných hodinkách by sa vzťahy s darcom v priebehu času určite mali zhoršiť.A tiež neboli vylúčené rôzne problémy a problémy.Naši predkovia boli presvedčení, že ostré predmety (najmä hodinky) dokázali raz a navždy prerušiť dlhodobé vzťahy (bez ohľadu na to,aký plán - priateľstvo, láska alebo partnerstvo).

Pokiaľ ide o inú variáciu týchto znamení o zákaze darovania, nachádzame sa v starej Číne.Na dlhú dobu Číňania verili, že ak by niekto dostal hodinky, dostal by pozvanie na pohreb s nimi.

Obyvatelia Japonskaišli ešte ďalej - v tejto kultúre sa verilo, že ak chce niekto predstaviť hodinky, znamená to, že si hrdinovi tejto udalosti celkom vedomo praje smrť.Najprv sa vám môže zdať, že takémuto tvrdeniu úplne chýba zdravá logika, ale nezabudnite, že orientálna kultúra mala vždy svoje najvnútornejšie tajomstvá a tajomstvá, pre cudzincov nepochopiteľná, ale nestráca to svoj význam.

Na druhej strane bolo vysvetlené východné znamenie zákazu narodenia narodenín osobe, v tomto prípade existujeniekoľko výkladov naraz:

  • Uvedené hodiny začínajú odpočítavaniečas do skorého rozchodu s darcom a keď sa stanú, komunikácia s osobou sa nenávratne stratí.
  • Hodinky prijaté ako darček automaticky začnú určité odpočítavanie, kým táto osoba nezomrie.

Známky o hodinkách našich predkov

Naši vzdialení predkovia Slovania interpretovali toto označenie v ich kontexte:že spolu s prezentovanými hodinkami ožívajú bolesti, úzkosť, sklamanie a vzrušenie.

Ďalšie vysvetlenie príznakov naznačuje, že darca spolu s hodinkamidáva určitú časť svojho života.Existuje aj verzia, podľa ktorej dar takéhoto plánu vyvoláva vážne hádky alebo dokonca smrť.Navyše nezáleží na tom, ktoré hodiny predstavili - na stene, vo vrecku alebo na zápästí.

Keď sa oboznámime s toľkými negatívnymi názormina dané hodinky, je zrejmé, prečo sa ľudia vo väčšine prípadov takýmto darom vyhýbajú.Koniec koncov, aj keď sa v skutočnosti nič zlého nestane, ľudská fantázia si nevyhnutne vytvorí strašný obraz pre seba, „inšpirovaný“ toľkými negatívnymi predpokladmi.

Môže človek dať pozor na svoje narodeniny?

Je známych veľa verzií, ktoré vysvetľujú, prečo by ste nemali dávať pozor na svoju blízku.Podľa populárnej legendy sa jedno dievča rozhodlo dať krásne náramkové hodinky k narodeninám jej milenca.Dovtedy ich pár úplne postrádal akékoľvek hádky a problémy a po víťazstve sa vzťahy zmenili a najdramatickejším spôsobom.

Začali sa vyskytovať pravidelné konflikty a objasňovanie vzťahov, ktoré samozrejme nepriniesli obom partnerom potešenie.Výsledkom bolo, že našťastie všetko skončilo celkom dobre - sila ich lásky stačila na prelomenie osudových hodín.Subjekt nebolo možné obnoviť a milenci boli schopní žiť celý svoj život šťastne až potom.

Kedy je prijateľné vydávať hodinky?

Všetky vyššie uvedenézo zrejmých dôvodov preto označenia nemajú vedecké potvrdenie , či je dovolené dávať pozor na vaše prostredie alebo nie- budete musieť na túto otázku dať nezávislú odpoveď.V prvom rade je potrebné znovu uvažovať o tom, ako bude človek vnímať takýto darček.Ak viete, že hrdina tejto príležitosti je veľmi poverčivý a následne sa nad takýmto darom bude dlho rozmýšľať a starať sa, je lepšie ho odmietnuť, aby ste nepoškodili nervy seba alebo osoby narodeniny.

​​

100% je možné tvrdiť, žehodinky(najmä staré)ľudia budú nadšení,ktorí sú zberateľmi týchto predmetov alebo jednoducho zbožňujú hodinky.V tomto prípade, ak chcete pridať darček ešte väčšej „nadšenosti“, objednajte im špeciálnu gravúru.

A ak si chcete byť istí, že takýto darček prinesie osobe iba pozitívne emócie, choďte s ním nakupovať.

Ako postupovať tým, že dostaneme hodinky ako darček?

Ak patríte do kategórie poverčivých ľudí, nemusíte sa hneď ponáhľať, aby ste si mysleli, že vám darca určite praje.S najväčšou pravdepodobnosťou si človek jednoducho neuvedomuje existenciu takejto viery alebo v neho neverí.A v zásade nie je dôležitý samotný dar, ale venovaná pozornosť.

Okrem toho existuje účinný spôsob, ako sa zbaviť údajných negatívnych účinkov daru.Všetko, čo sa od vás vyžaduje, jejednoducho uskutočniť nákup,to znamená zaplatiť za hodiny.Potom sa automaticky nestanú darom, aleakvizície.Zároveň samozrejme nie je potrebné platiť polovicu nákladov na tovar - stačí niekoľko mincí.

Pokúste sa naladiť pozitívne iba vo všetkých životných situáciách.Vedci už dlho dokážu dokázať, že myšlienka je materiálna a môže výrazne ovplyvniť ďalší priebeh udalostí.Preto verte v to najlepšie, noste hodinky s radosťou a nikdy sa zbytočne nestrácajte čas!