Prečo ísť vo sne: interpretácia populárnych kníh snov

Zažijete nezabudnuteľné potešenie z kúpania v čistom morskom surfovaní, striekania v búrlivej rieke alebo kúpania v pokojnom horskom jazere.Aké sny o plávaní sa učíme v populárnych knihách snov.

Všeobecný výklad

Plávanie vo sne je vždy pozitívny a aktívny obraz, ktorý predpovedá pozitívne okamihy budúcnosti.Odráža to charakter snívačky, ktorý nestojí, spomína na minulé zlyhania, usiluje sa o zmenu, stanovuje správne priority.Pohyby rúk v tomto prípade hovoria o jeho slobode, pozitívnom myslení.Títo ľudia si vyberajú správny smer rozvoja, rozširujú rozsah túžob a príležitostí.Prekážky pre nich - skôr dôvod na presadenie sa a zabezpečenie ich exkluzivity.

Čistý, priehľadný a pokojný vodný útvar, v ktorom sa snívateľ kúpa v pozitívnom výhľade.Voda bola vždy symbolom života, zdrojom znovuzrodenia, zmŕtvychvstania pre všetky živé veci.V kresťanstve to umožnilo očistiť sa od hriechov a vstúpiť na spravodlivú cestu.

Prvok vody môže niesť ničenie, chaos, nešťastie.Plávať v špinavej a búrlivej vode znamená pripraviť sa na ťažké skúšky.V skutočnosti to môže viesť k mnohým problémom a ťažkostiam, ktoré ovplyvňujú zdravie, finančnú situáciu, kariéru, rodinné väzby.

Navyše, aksníva sa cíti sebavedome vo vode a pláva ako ryba - v skutočnosti sa ľahko vyhýba všetkým prekážkam a jeho úspech presiahne požadovaný výsledok.Prekročenie určitého priestoru, dosiahnutie pobrežia, znamená vašu ochotu vyriešiť vážne problémy.Budete sa môcť bezpečne vysporiadať s navrhovanými okolnosťami a budete medzi ostatnými uznaní.Cítiť sa vo vode bezmocný, plávať s veľkými ťažkosťami a veľmi pomaly - zažiť určité sklamanie, apatia k životu.Pravdepodobne potrebuje spáč len odpočinok.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Voda predstavuje ženu, je symbolom plodovej vody, narodenia, počatia dieťaťa.Pre človeka znamená kúpanie v čistej vode vedenie aktívneho sexuálneho života.Ak sa chcete cítiť ako profesionálny plavec, musíte si byť istí v posteli.Viete, ako potešiť ženu a oslobodiť ju za najodhaliteľnejšie fantázie v sexe.Tento postoj sa odráža v podnikateľskej sfére.Úspešne propagujete svoje ciele a dosahujete požadovaný výsledok.

Zakalená alebo špinavá voda vo sne varuje snílka pred nebezpečenstvom, ktoré naňho čaká v prchavých intímnych vzťahoch.Existuje vysoká pravdepodobnosť zdravotných problémov, nástup mužskej impotencie a impotencie.Je čas ísť na trvalý vzťah a vybrať si hodného partnera.

Žene, ktorá sa snaží plávať od prenasledovania, je vyhnúť sa stretnutiu s posadnutým fanúšikom.Ste príliš rozčarovaní pozornosťoufanúšikov okolo vás, chcete abstinenciu a samotu.Avšak, byť v oceáne a plávať smerom k záhadnému ostrovu - skúste nadviazať kontakt s očarujúcim cudzincom, ktorý môže zmierniť váš sexuálny stres.

Ponoriť sa do pokojného jazera a plávať na druhú stranu - v skutočnosti si želajú zmeny v osobnom živote.Čakáte na pozornosť mužov, prejav ich záujmu o vás.Je čas prevziať iniciatívu a zviesť pekného muža, ktorý sa vám páči.Skromnosť a plachosť vo vašom prípade len predĺži osamelosť.

Gustov Miller

Plávanie vo sne je symbolom skutočnosti, že sa usilujete o násilnú činnosť, preukazujúcu aktivitu a úsilie vo všetkom.Mali ste sen o prekonaní silných prúdov vody oproti súčasnému - v skutočnosti sa nebojte ťažkostí, aj keď si uvedomíte, že vaše šance na úspech sú nulové.

Skáčte do vĺn, úspešne ich prechádzate - nebojte sa ťažkostí, čerpajte užitočné skúsenosti.Snažíte sa o dobrodružstvo, váš život je plný prekvapení a prekvapení.Neboj sa svojich túžob, zober si zo života všetko, šťastie miluje.

Plachtenie je vyčerpané na breh - vysporiadať sa s zložitou a časovo náročnou úlohou, ktorá vám zabrala veľa času.Výsledok vás nenechá čakať a posilní vašu finančnú situáciu.

Aby ste unikli z povodní, vznášajú sa z bahnitej a špinavej vody - pokúste sa vyhnúť nepredvídaným okolnostiam, ktoré boli úplne mimo vašich plánov.U starších ľudí môže takáto vízia predpovedať ochorenie alebo exacerbáciu.chronické ochorenia.

Ak sa chcete kúpať po ceste v bazéne - v skutočnosti nechcú zmeny kvôli strachu z rizika.Všetko, čo sa dostane z vášho zvyčajného spôsobu života, vám prináša nepríjemné pocity.Ste mätúce pozeráte na nové okolnosti, ktoré ponúka osud, a sledujete starú známu cestu.Takýto koncept však môže mať nepriaznivý vplyv na jeho vlastnú implementáciu.Riskujete, že nedosiahnete to, o čom ste kedy snívali.

Plachtenie po rieke v búrke a víchrici je vyrážkou a rýchlym rozhodnutím, ktorého dôsledky môžu byť pre vás veľmi smutné.Existuje riziko straty veľkej sumy, poškodenia zdravia alebo straty priateľského vzťahu s blízkymi.

Veľkým znamením je ísť do oceánu a pocítiť jeho chlad a hĺbku pred plávaním.Takáto vízia sľubuje rozšíriť horizont príležitostí.Nové perspektívy sa pred vami otvoria vo sfére, ktorá je v súčasnosti najvýznamnejšia.Je čas, aby si podnikatelia odložili strach a pochybnosti tým, že sa pustia do originálneho nápadu.Milovníci, v tomto scenári, dobrý okamih na vyznanie vlastných pocitov a nenechajte si ujsť príležitosť žiť spolu šťastne až do smrti.

Vanga

Plavba na lodi pozdĺž pokojnej rieky je dobrý sen.Odráža to váš pokojný a sebavedomý stav mysle.Cítite sa chránení, stojíte pevne na nohách.Plány sú mnohé úlohy, ktoré môžete vyriešiť.Zmeny v tomto prípade budú veľmi očakávané a priaznivé.Čím tichší je prietok vody, tým viac sa meria aočakáva sa harmonickejšia budúcnosť.

Problémy čakajú na niekoho, kto sa pokúša počas búrky alebo cunami plávať na druhú stranu.Úplne nespravodlivo riskujete a snažíte sa ostatným dokázať, čo dokážete.Dôsledky tohto správania môžu byť pre vás katastrofálne.Aj keď sa s nadchádzajúcimi testami vyrovnáte, nikto to neocení.A vaša frustrácia a depresia budú dlhodobé.

Sníval som o prekročení rybníka oproti potoku - znamenie, že sa nebojí problémov, nebojí sa série porúch.Ste celkom pripravení na rivalitu, súťaž alebo konfrontáciu.Nové úspechy a víťazstvá posilňujú dôveru v seba samého a kladú kladný náboj.