Prečo králiky snívajú o žene a mužovi?

Roztomilé nadýchané výtvory králikov vyvolávajú pozitívne emócie.Tieto zvieratá nie sú len príťažlivé zvonka, ale dodávajú mäkké teplé chmýří na vytváranie pletených vecí.Prečo králiky snívajú o žene?Našuchorené hrudky zvyšujú pohodu rodiny, bohatstvo a harmóniu medzi domácnosťami.Existujú však aj iné interpretácie tohto obrázka.

Význam spánku v závislosti od farbya veľkosť

Symbol plodnosti a hojnosti je pevne spojený s obrazom chlpatého zvieraťa.U žien môže mať vzhľad králika vo sne predčasné tehotenstvo a pre slobodné ženy hojnosť.Tento obraz je mysticky spojený s prebudením intuície, takže v ezoterickej tradícii je kombinovaný s lunárnymi energiami.Králik pomáha nájsť svoj cieľ, rozvinúť duchovný začiatok.

Zafarbením

Zafarbením pokožky je možné určiť konkrétnejšiu interpretáciu sna:

  • biela- spoznajte svojho spolužiaka.potreba duchovnej obnovy;
  • sivékráliky snívajú o sexuálnej aktivite a sú tiež symbolom podvedomých obáv;
  • čierna- pre nenaplnenú sexuálnu energiu, symbol smútku;
  • ryšavé- na sklamanie milovanej osoby;
  • nezvyčajná farba- k nerozhodnému konaniu.

Biely králiksníva o duchovnej sebarealizácii, o poznaní svojej skutočnej podstaty, ponorení sa do vnútorného sveta.Človek by sa však nemal odtrhnúť od pozemských starostí, aby nestratil kontakt s realitou.

Vo sne môže čierny králikodhaliť podvedomú nespokojnosť so sebou samým, záujem o pseudo-duchovné praktiky a v dôsledku toho sa vzdialiť od svojho skutočného životného účelu.Tento stav môže spôsobiť emocionálnu devastáciu a odcudzenie od všetkého pozemského.

Vo veľkosti

Mnoho malých králikovsníva o rýchlom splnení túžob, králiky by však mali mať atraktívnu čistú pokožku a nemali by vyzerať zle.

Malý králiksymbolizuje nepripravenosť na rodinný život, infantilizmus a ľahkomyseľnosť.Malé zvieratá môžu tiež symbolizovať nepríjemné prekážky na ceste k realizácii sna.

Veľké králikysnívajú o nerealizovanej sexuálnej túžbe.Ak zviera skočí do ohňa, musíte niečo obetovať, aby ste splnili svoje sny. Chytanie bežiaceho králika- na šťastie. Zranené zvieraje symbolom zlyhania.

​​

Rôzne scény sna živého králika

Vidieť ozdobného králikavo sne- Vystavujete svoje sexuálne túžby.V inom zmysle tento obraz symbolizuje neúprimné úmyselné správanie: demonštráciu toho, čo v skutočnosti nie jetam.

Obrázok králika v klietkesymbolizuje kontrolovateľnosť jeho emócií.Ak zviera sedí potichu, máte úplnú kontrolu nad sebou.Ak sa králik ponáhľa a snaží sa vypuknúť, vaše emócie čoskoro prevládnu nad mysľou.Hrozí to nepredvídateľnosť reakcie na slová a činy ľudí.Nedovoľte, aby vaše správanie kontrolovali nenaplnené túžby.

Mŕtvy králiksníva o problémoch.Očakávate finančné ťažkosti, problémy s partnerom, poruchu života, neschopnosť otehotnieť.Mystická symbolika králika v tejto situácii znamená: harmonizujte svoj vnútorný stav a postoj s vonkajším svetom, venujte čas duchovnému rozvoju.

Aký je význam sna, v ktorom snílekzabíja králika? Zabité chlpaté zviera symbolizuje strach z jeho túžob.Nemáte dostatok harmónie so sebou, emocionálne rozpory môžu viesť k depresii. Osviežené jatočné telo králikovvyjadruje deštruktívnu energiu zakázaných pocitov, ktoré roztrhávajú rojko dovnútra.

Chytenie králikavo sne - utrpenie z dôvodu nesplnených túžob, snaha o dosiahnutie nedosiahnuteľného cieľa.Chytiť zviera - aby ste ovládli svoje pocity, budete schopní nadviazať kontrolu nad mysľou nad inštinktívnymi impulzmi.

Kŕmte králika- aby ste boli v harmónii so sebou.Jasne si predstavujete svoj životný cieľ, nepodľahnete pokušeniam a dokážete dosiahnuť svoj drahocenný sen.Zasadanie druhej polovice tiež predpovedá sen.

Holdzviera v rukách- rovnováha racionálnej a intuitívnej, integrity a sebestačnosti osobnosti.Spánok však môže spôsobovať chorobu, ale nie závažnú.

Jesť králičie mäsovo sne je nevyhnutnosťou duchovného rozvoja.Stratili ste kontakt so svojou dušou, dostali ste sa do márnosti hmotného sveta svojou hlavou, nepočuli hlas intuície.Tento stav môže viesť k osobnej kríze.

Čo hovoria knihy snov o králikoch a zajacoch

  • Tlmočenie snovMiller vidí v králičom symbole pozitívny význam: život sníva sa naplní prosperitou, zvýši sa finančná podpora.Ak chcete vidieť zajačikovia, ktoré skočili - potomkom.Biely králik Angora symbolizuje vernosť partnera.
  • Kniha snov Wangiho považuje obraz bieleho našuchoreného zvieraťa za predzvesť rodinnej prosperity a manželskej vernosti.Viacfarebné králiky predpovedajú nepredvídané udalosti v živote.Čierne zviera sníva o problémoch, držíc v rukách čierneho králika - blízko smrti.
  • Tlmočenie snov Hasse vidí na tomto obrázku negatívny symbolizmus: dajte si pozor na významnosť od priateľov a kamarátov.Jedlo králičieho jedla je však hojné.
  • Francúzska kniha snov zvažuje: biele zviera prináša šťastie a čierne zviera - sklamanie.Zabiť zviera - stratám, jesť králika - zdraviu.
  • Výklad snov pre celú rodinu.Ak je králik v kúte, niekto čoskoro urazí vášho príbuzného.Beží na cestezviera má problémy.Králik s mláďatami - k veľkému zisku.

Rada

Psychológovia považujú obraz chlpatého zvieraťa za prejav mäkkosti, nestability.Pri komunikácii s ľuďmi vám chýba tvrdý postoj, ktorý nevyhnutne brzdí pokrok smerom k cieľu.Mäkkosť a pružnosť sa vnímajú ako slabina a používajú sa v prospech seba samého.

Králičia diera vo sne je podvedomou túžbou skryť sa pred krutým svetom a zanechať svoj vlastný fantasy svet.Táto podmienka môže viesť k odlúčeniu od reality, k nahradeniu skutočného iracionálnym.