Prečo krtko snívalo: správne dekódovanie podľa kníh snov

Moles sú tí milí chlapi, ktorí radi kazia úrodu a náladu letných obyvateľov.Žije v podzemí a živí sa výlučne živočíšnymi bielkovinami, ale iba mäsom.O čom je tento cicavec sníva, poznáme v slávnych knihách snov.

]

Móly sa radi prehrabávali v zemi, často sa vyskytovali poklady

Móly sa najčastejšie spájajú s podzemným uzavretým životom.Tieto zvieratá sú v podstate samoty a sebecké.Vedú uzavretý životný štýl, spoľahlivo a dôkladne vybavujú svoj domov pred zvedavými očami.Na tomto mieste je nepravdepodobné, že by sa objavila krtka, pretože neochotne vedú manželský život.

Pre spáča môže toto zviera znamenať jeho osamelú a hermitickú existenciu.Po veľmi skrytej a krátkej chovateľskej sezóne krtko opustilo potomstvo a nedovolilo nikomu svoju osobu.Je slepý, čo naznačuje snívcovi, že často nevidí, čo sa deje pred jeho očami.Kopanie tunelov a jám, ktoré symbolizujú potrebu dostať sa ku dnu pravdy a odhaliť tajomstvo.

Hlodavec je spojený s temnými silami, ktoré sú odmeňované kvalitami misantropa.Po príchode na osobu vo sne môže odhaliť podstatu svojej podstaty, čím preukáže, že je nemožné žiť takto a je čas na zmenu.takýjednotlivcom sa ľudstvo nepáči vo svojej všeobecnej masy bez tváre a má tendenciu byť v rozpore s obvyklými zákonmi spoločnosti, pravidlami a predpismi.Zdá sa, že ničia bežné stereotypy, dogmy, verejnú mienku.Znepokojujú ich ľudské slabosti, chyby a chyby.

Prekvapivo, krtci snívajú o tých, ktorí majú veľmi pozitívne pocity pre priateľov, vážia si ich a rešpektujú ich.Táto nečinnosť je skôr stav mysle ako mentálna diagnostika.Sú schopní vcítiť sa, vcítiť sa do iných emócií, ktoré má človek zažiť.

Hlavným problémom snívača, o ktorom sen s krtekmi naráža, je názor jeho vlastnej exkluzivity, dokonalosti a bezúhonnosti.Keď si nevšimnete svojich nedostatkov a chýb, zvyšok považujete za stádo šedej hmoty bez tváre.

Pre ženu a krtka v jej rohu panna

Pre vydatú ženu, ktorá vidí, ako krtko kopa norku, snaží sa ho chrániť pred cudzími ľuďmi - v skutočnosti bude existovať túžba obnoviť bývanie, opraviť ho,zmena nábytku, premiestnenie na nové miesto pobytu nie je vylúčené.Budete sa chcieť zbaviť prebytočného odpadu, uvoľniť priestor a naplniť novú energiu.

Podľa inej interpretácie znamená vykopanie hlbokého tunela až k spodnej časti otázky, ktorá je momentálne pred vami.Alebo vyriešte obrovskú úlohu, ktorá si bude vyžadovať veľa úsilia, času a tvrdej práce.Vaše odhodlanie stačí na dosiahnutie cieľa, hlavnou vecou je veriť v seba samého.

Dobré znamenie vidieť zranené zviera.Vo vásotvorí sa druhý vietor na prekonanie ťažkostí a prekážok v pracovných situáciách.Ten, kto vás jasne podcenil, zmení názor, zvýši sa vaša autorita medzi vašimi kolegami.

Chyťte krtka jeho vytiahnutím zo zeme - očakávajte finančné zisky a najrôznejšie súvisiace výhody.Ak sa zviera samo vyšplhá na svetlo - nájdete cestu von z ťažkej situácie.Temná chodba zážitkov sa skončí a cesta k svetlu a pohode sa začne vďaka vašej vynaliezavosti a vynaliezavosti.

Mladá dáma chytila ​​krtek - využila svoju intuíciu a ženskú intuíciu.Určite vás to nezklame, sprevádzajú vás úspechy vo všetkých milostných záležitostiach.Dobrá šanca spoznať dôstojného a nádejného ženícha.

Aké stretnutie s krtkom prinesie mužovi

Vidieť seba v podobe tohto hlodavca znamená byť slepý a nevšimnúť si problémy v rodine, v práci alebo s blízkymi priateľmi.Niekto sa vás pokúša uviesť do omylu, klamať a využívať váš dobrý a dôveryhodný vzťah s touto osobou.Intuícia vám povie o možnej pasci.Zastavte sa a cítite v akom smere sa máte pohybovať, aby ste nikoho neurazili alebo sa neublížili.

Vykopávať pôdu bez zmyslu, bez pochopenia, ktorým smerom sa pohnúť - zapojiť sa do bezcenného podnikania, ktoré neprináša slušnú peňažnú odmenu a všeobecné uspokojenie.Mali by ste zmeniť typ činnosti, zamyslieť sa nad novým smerom podnikania alebo si len získať inú prácu.

Držať odchytené zviera v rukách -skvelé znamenie.V prírode sú tieto hlodavce veľmi šetrné, majú dobrý inštinkt, pracovitý a žijú v podmienkach priestrannosti, pohodlia a bezpečnosti.Nájdete tu veľa starostí o usporiadanie vlastného domu, bude tu túžba po dome, pohodlie a philistinizmus.Kým vediete veľmi osamelý životný štýl, ale pravdepodobne so zvýšením príjmu bude pohodlné bývanie túžbou nájsť rodinu a deti.V každom prípade sa uberáte správnym smerom k prosperite a blahobytu.

Vo sne premýšľať o tom, ako krtko vykopáva niekoľko možností pre tunely, ktoré sa tiahnu nahor - existuje vysoká pravdepodobnosť kariérneho rastu alebo rozvoja vlastného podnikania.Budete sa zaujímať o všetko nové, predtým neznáme a odporné.Máte dobrú citlivosť na všetky zmeny v podnikateľskom prostredí, viete, kde máte ustúpiť a ukázať vôľu a charakter.Len sa neodkláňajte od blízkych príbuzných, ponorených do ich nadradenosti a exkluzivity.Od rodiny môžete očakávať veľmi užitočné tipy.

Krtek zo záhrady do záhrady vykopal podzemný priechod, autorské knihy snov

Sigmund Freud

Obraz krtka je spojený s chamtivosťou a sebectvom snívača.Máte problémy s komunikáciou s opačným pohlavím, pretože si myslíte, že nemáte čo ponúknuť partnerovi.Necítite chuť na pravidelné intímne vzťahy, a preto je pre vás trvalý vzťah zbytočným problémom.

Vzťah k plodnosti súvisí tiež veľmi chladne a nezamýšľane, najčastejšie vaša druhá polovica vychováva deti.samostatne bez toho, aby ste sa museli aktívne zúčastňovať a podporovať.

Gustov Miller

Tento cicavec sa týka tajných nepriateľov alebo závislých.Dobré znamenie chytiť krtko vo sne.Znamená to prekonať konfrontáciu, spor, zaujať vedúce postavenie v spoločnosti.

Vidieť krtko na niekom od príbuzných - dozvedieť sa o vážnej chorobe príbuzného alebo známeho.V takom prípade nebudete môcť ovplyvniť priebeh udalostí, ale vaša materiálna a duchovná podpora bude veľmi nápomocná.

Wang

Krtek predstavuje nebezpečenstvo vyplývajúce z temných cudzích síl.Môže naznačovať vašu nadmernú nedbanlivosť a ľahkomyseľnosť, pripomína vám nadmernú dôveru a vieru v dobrý prípad.Do domu sa vkráda krtek z norky - to znamená, že čaká celý rad problémov, ktoré postihli celú rodinu.Chytanie, strašenie alebo zabíjanie krtek - zastavte nešťastia, bojujte proti nepriaznivým situáciám a chorobám.