Prečo mačací blší sen - kniha snov

Prečo mačky snívajú o blchách?Podľa populárnych snov je taký sen priaznivým znamením.Interpretácia však nemusí byť veľmi dobrá: všetko záleží na vývoji udalostí vášho nočného videnia.Skúsme to zistiť.

Čo znamenajú blchy u mačky vo sne?

Pokúste sa spomenúť si na sen vo všetkých jeho detailoch a vyberte si vhodný výklad z nášho zoznamu:

 1. Snívalo sa vám, že váš maznáčik mal blchy?Takýto sen naznačuje, že ste si v reálnom živote stanovili ciele nesprávne.Plýtvate energiou, energiou a peniazmi zbytočne, a preto je vynaložené úsilie prázdne.Je čas sa naučiť, ako určovať priority a pohybovať sa správnym smerom.
 2. Vo sne paraziti neobťažujú dospelú mačku, ale malé mačiatko?To znamená, že v reálnom živote vám často chýbajú príležitosti na dosiahnutie výsledkov.Pokúste sa spojiť - a potom všetko skončí úspechom.
 3. Podľa Aesopovej vysnívanej knihy sú blchy videné u mačiek vo sne nepriaznivým znakom.V skutočnom živote máte mnoho závistivých ľudí, ktorí sa doslova mučia so závisťou vášho úspechu.Ale nebojte sa - "štekajú psi, karavan je zapnutý."
 4. Ak snívate o tom, že blchy uhryznú nielen domáceho maznáčika, ale aj vy, znamená to, že vás v reálnom živote unavuje neustály problém.Už vás nebaví riešiť problémy iných ľudí, strácate čas márnosťou a odpovedáte na žiadosti iných ľudí.Je čas na abstrakt z okolitej reality a byť sám so sebou.
 5. Autor populárnehoMillerova kniha snov verila: vidieť hordy blchy na mačke, ktorej kožušina doslova hemží parazitmi, znamená nespokojnosť so spoločenským životom.Nie ste spokojní so vzťahmi s ľuďmi vo vašom okolí, cítite vlnu negatívnych emócií smerovaných vašim smerom.
 6. Kniha Wanderers's Dream Book poskytuje odlišný výklad.Vidieť blchy na mačke vo sne je náhlym obohatením.Takýto sen môže sľubovať vážne zvýšenie miezd, neočakávané veľké víťazstvo alebo finančne hodnotný darček.Vyskúšajte svoje šťastie - kúpte si lístok do lotérie alebo sa porozprávajte s úradmi o propagácii.
 7. Ak vo sne uvidíte veľmi malé, takmer neviditeľné blchy vo vlasoch zvieraťa, nadišiel čas na iniciatívu.Spravidla konáte na základe názorov a rozhodnutí ostatných.Prestaňte to robiť - myslite hlavou.
 8. Podľa knihy snov Vlasova je videnie blchy vo sne nepriaznivým znakom.Niekto v reálnom živote vám na prvý pohľad poskytne rozumnú radu.Ale ak ho budete nasledovať, máte veľké problémy.Preto filtrujte názory ostatných ľudí a konajte podľa svojich vlastných myšlienok.

Nepovažovali ste tlmočenie za vhodný pre váš sen?Máme ďalších!

Prečo snívate o zabití blchy?

Povedzme, že ste snívali, že ničíte blchy vo vlasoch zvierat.Čo tento sen môže sľúbiť:

 • V knihe snov spoločnosti Grishina je uvedené, že odstránenie mačacích blchov vo sne je znakom toho, že je čas, aby ste zmenili názor na niekoho z vašichprostredie.Teraz sa k nemu správate zle, ale taký postoj si nezaslúži.Pokúste sa prehodnotiť svoje názory a zmeniť svoj názor na pozitívnejší.
 • Ak vo sne sledujete niekoho drviaceho blchy na mačku, je to priaznivý znak.V skutočnosti budete mať veľkú šancu zmeniť svoj život k lepšiemu.Snažte sa nevynechať príležitosti, ktoré sa objavili, a zostať vo víťaznej pozícii po dlhú dobu.
 • Ak zabijete parazitov vo sne, môžete očakávať veľký zisk.Budete mať príležitosť výrazne zlepšiť svoju finančnú situáciu, dokonca aj zbohatnúť.

Vo videu si pozrite, o čom je blchy pre mačku podľa Millerovej knihy snov:

Iné interpretácie

Existujú menej časté predpovede, ktoré sa môžu tiež ukázať ako spoľahlivé:

 • Vidieť blchy vo sne je nepriaznivým znakom.Vo vašom živote začne čierny pruh.Ako dlho to vydrží, je len na vás.Majte silu a trpezlivosť rýchlo prekonať všetky ťažkosti a vrátiť sa k normálnemu, tichému životu.
 • Paraziti mačky môžu snívať o finančných ťažkostiach.Väčšinu svojho rodinného rozpočtu budete musieť minúť na neplánované veľké nákupy.V dôsledku toho musíte chvíľu žiť v úspornom režime.
 • Vo vysnívanej knihe ročných období sa uvádza, že ak sa snažíte chytiť hmyz vo sne, je to nepriaznivý znak.Takýto sen sľubuje veľké problémy vo veľmi blízkej budúcnosti.Buď dostanete nepríjemné správy, alebo ochoriete aleboproblémy vzniknú od niekoho vo vašom okolí.

Význam spánku sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia, v ktorom sa mu snívalo:

 1. Pri rybolovesen o blchách v zime, prichádza zmena.Budú sa týkať vašich profesionálnych aktivít.Možno budete musieť zmeniť prácu na vhodnejšiu alebo nejakú dobu hľadať voľné pracovné miesta.
 2. Ak ste na jar videli sne v blchách, je to nepriaznivý znak.Takýto sen prináša vážne zdravotné problémy.Stojí za to navštíviť lekára, aby mal čas na identifikáciu choroby v ranom štádiu.
 3. Ak sa v lete snívali o blchách, čakajte na zisk - náhle budú možnosti na rýchle obohatenie.Nenechajte si ujsť takúto šancu.
 4. Jesenné sny s blchami sú predzvesťou hádok a konfliktov.Stanete sa veľmi podráždenou, temperamentnou osobou, ktorá sa stane príčinou nezhody.Pokúste sa ovládať a nevyprovokovať ostatných, aby vyjasnili vzťah.

Bez ohľadu na to, či je výklad priaznivý alebo nie, neprikladajú mu príliš veľký význam.Zlé predpovede sa stanú skutočnosťou, ak sa nebudete snažiť tomu zabrániť.