Prečo majú ženy prsia?

Ženské prsia sa považujú za symbol materstva, starostlivosti a výchovy.Obraz busty vo sne pre mužov a ženy má iný výklad.Prečo majú ženy prsia?Interpretácia sna bude závisieť od charakteristík vnímania obrazu snívkou.

Symbolika ženského prsníka

Archetyp ženského prsníka je pevne spojený s obrazom materstva a života.Mlieko je jediné jedlo pre dieťa, takže nedostatok potravy povedie k nevyhnutnej smrti malého človeka.Avšak pre mužov má tento symbol opačný význam - sexuálnu potrebu.

Sny mužských prsníkov sú plné erotiky a túžby po sexuálnej realizácii. V prípade slobodných mužovmôže poprsie ženy predstavovať dlho očakávané stretnutie s ňou. Podnikatelia- úspešná realizácia projektu, najmä ak sa prsia naplnili mliekom.

Pre ženytento symbol sľubuje zdravie a veľa šťastia v osobnom živote. Dojčiace matkymôžu snívať o prsníkoch z dôvodu podvedomého strachu zo straty mlieka.Tento sen má psychologické pozadie a nepodlieha výkladu.

Všeobecný výklad spánku

 • Veľké krásne prsiasymbolizujú šťastie vo všetkých snahách a prosperujúcom živote. malé prsia vyjadruje finančné nevýhody, problémy a komplexy týkajúce sa jeho vzhľadu a významu v spoločnosti.
 • Aby sme videli, akobusta rastie pred našimi očami , čoskoro sa uskutoční stretnutie s milovanou osobou.Veľké prsia pre mužov symbolizujú veľké príjmy a propagačné akcie.
 • Akz prsníka tečie pramienok mlieka , na vás čaká veľká hojnosť.Mliečne plnené prsia sľubujú povýšenie.
 • Vidieť tri prsia- k nenaplneniu plánu.Vaše plány zostanú v projekte bez toho, aby sa stali realitou.Možno vaše sny jednoducho nemajú skutočný základ a sú ako zázrak.

Mužské sny

 • Sen, v ktorommuž cucalmliekood ženského prsníka symbolizuje potrebu pomoci.Vyskytla sa situácia, keď ju sníl nemohol zistiť sám, preto potreboval podporu a radu zvonku.
 • Vidieť krásne nádherné prsia- k novým romantickým víťazstvám a dobytí.Všetky sny sa splnia a plán sa zrealizuje.Hladať ženské prsia je dlhodobý vzťah s partnerom.
 • ​​
 • Obraz chlpatého ženského prsníkaprorokuje podvod zo strany známej osoby.Ak boli vlasy na poprsie zvlnené prstencami, v skutočnosti snílek zdedí alebo zbohatne iným spôsobom, šťastie v hazarde alebo výhra v lotérii nie je vylúčená.Hustota vlasov bude hovoriť o veľkosti cash flow.

Ak ste zadali testovacie obdobie aAk trpí mnohými problémami, obraz ženskej busty môže symbolizovať podvedomú túžbu získať podporu matiek a pomoc alebo túžbu po bezstarostnom detstve.

Ženské sny

 1. Ak nezosobášená žena vidí sen, je obraz prsníka (alebo dojčenia materského mlieka)podvedomie túžba vytvoriť silnú rodinu a vychovávať svoje vlastné deti.
 2. Ak vidíteneznámu ženu dojčiacu dieťa , čoskoro budete zapojení do časovo náročnej práce.Sen s podobným dejom pre slobodné ženy je symbolom silnej rodiny, túžby stať sa šťastnou matkou.
 3. Líbá sa mu muž v spánku?Čoskoro sa v ženskom živote objaví muž, ktorého bude milovať celým svojím srdcom.V prípade vydatých žien tento pozemok predpovedá pokušenie čeliť zložitému boju.Odolajte pokušeniu.

Čo sa hovorí o knihách snov

Ženská kniha snov považuje víziu plnej prekrásnej hrudníka za znamenie šťastia a úspechu.Ak vidíte, že vaše prsia sú špinavé alebo suché, bránia im úspešnejší a sebavedomejší súperi.Ak máte ranu na hrudi, čakajte na problémy.Ak vo sne uvidíte fanúšika zvodne hľadiaceho na hrudník, váš vzťah sa čoskoro priblíži.

Dreamwalker Tsvetková vidí na ženských prsiach symbol šťastia, materiálnej pohody a veľkého zisku.

Výklad snov 21. storočia považuje ženuhrudník symbol vzájomnej lásky a dôvery.Ak by na hrudi bola podprsenka, neexistuje úplná dôvera vo vzťah medzi milencami a existuje podiel utajenia.Krásne prsia snívajú o splnení snov.

U žien je na obrázku prsníka uvedený znak:

 • busta inej ženy - na zistenie nedostatkov jej vzhľadu;
 • vidieť veľké prsia v sebe - rešpektovať;
 • vidieť malé prsia v sebe - k nenávisti;
 • prsia plnené mliekom - pre prosperitu;
 • 83) príliš tvrdá hruď - na straty a nedostatok;
 • zavesenie hrudníka - do problémov;
 • odrezané prsia - zrady.

Dreamwalkerová z Wandererovej vidí na obrázku ženského prsníka detskú závislosť od rodičov, symbol ženskosti a obetavosti.Krásna poprsie - splniť tajný sen, tenký a suchý - zlyhaniam.Vidieť ranu je zármutok, láska.

Francúzska kniha snov predpovedá manželstvo, ak sa objaví obraz dojčiacej matky.Ak sa obraz starej ženy, ktorá dojčí, usnul, čoskoro získate veľké bohatstvo.Bolesť na hrudníku predstavuje nebezpečnú situáciu.

Kniha veľkých snov považuje obraz vrásčenej a vysušenej hrude za symbol manželskej vernosti.Krásne nádherné prsia snívajú o šťastí a prosperite, odrezané - od zrady, ťažko - straty a chudoba.

Miller Dream Book varuje: rana v hrudi je snom, ktorý má problémy, vyschnutá až po súpera, plná a biela na časť.

Esoterickékniha snov interpretuje tento obrázok v závislosti od pohlavia snívateľa.Muž hľadá obraz svojej matky vo svojom milovanom, žena sníva o tom, že bude viac sexuálna a oslobodená.

Moon Dream Book verí, že previsnuté prsia sú nositeľmi pľúcnych chorôb a sú krásne - veľa šťastia a lásky.

Erotická kniha snov vidí na tomto obrázku túžbu po blízkych ľuďoch, s ktorými vás osud oddelil.Tento obrázok môže tiež symbolizovať túžbu po stratenom pohodlí, detskej spontánnosti a nedbanlivosti.