Prečo mal sviatok: interpretačné prvky

Tradičná interpretácia toho, o čom je sviatok, je skvelý pulzujúci, zábavný a bohatý život.Teoreticky sú vaši najbližší priatelia ľudia, ktorí s vami skončili pri rovnakom stole.Čím je stôl vynikajúcejší, tým viac bohatstva bude mať v skutočnom živote.Hladujúci ľudia len zriedka snívajú o bohatých sviatkoch, takže tento sen rozhodne nie je preplnenou túžbou.

Hladujúcim snom je, keď snívate, že vyniesli jedno jediné veľkolepé kurča, ktoré vyžaruje božské arómy, a mali by ste mať čas ho zjesť pred susedmi na stole.Urobíš zúfalé trhnutie, odtlačíš najlepšieho kamaráta a jeho matku preč, spojíš sa s voňavou nohou a prebudíš sa s deku v zuboch uprostred vankúšov roztrhaných na kúsky.

Ak sa obávate takýchto snov, navštívte dobrého odborníka na výživu v starej škole.Iba pol litra ovsených vločiek ráno zmierni hladové hrôzy.

)Význam spánku so sviatkom

 • Vidíte jedno jedlo a musíte súťažiť - hlad, metabolická porucha.
 • Existuje veľa rôznych jedál - koláče, párky, plátky, šaláty, ovocie, všetko na jednom stole, okolo veľa veselých ľudí, z ktorých polovica poznáme očami - očakávajú sa priaznivé obdobia.
 • Pokrytie sviatku - čakanie na drahých hostí.
 • Svadba, svadobný stôl - očakáva sa dobrá udalosť.Pre mladé ženy vidieť sviatok vo sneplodnosť.Staňte sa hosťom na svadbe - získajte veľa.
 • Nepoznáte všetkých týchto ľudí a bavte sa na hostine s cudzími ľuďmi - alarmujúcim znamením.Tibeťania by povedali, že ste boli na sviatok hladných démonov.Starostlivo sledujte svoj stav, otravné myšlienky a smiešne myšlienky, bojujte proti útokom hnevu - pomôže vám niekoľko dúškov minerálnej vody, zviaže sa k akýmkoľvek závislostiam.
 • Hádky a zápasy pri stole.Ak známy ľudia bojujú a prisahajú - pozrite sa na ne.Možno ide o zdĺhavý konflikt, ktorý sa vyjasnil iba vo sne.Čakajú na vás boje a hádky cudzincov - vážne problémy a neúspechy.Trojitá pozornosť a opatrnosť znižujú celkovú mieru dôveryhodnosti.
 • Svadobná hostina je veľkým úspechom.
 • Pamätná hostina - snažíte sa oklamať osud.Je možné, že uspejete.držte smutnú tvár a nejaký čas skryte radosť z úspešných transakcií.Môžete sa sťažovať na ťažký život a ťažký podiel, ale nie príliš dlho, nenechajte sa uniesť.Kňučanie dlhšie ako 5 minút priťahuje zlyhanie.Ukončite nepríjemné mierne optimistické „No, nič, nič, myslím, že to zvládneme.“

Usporiadanie miest na hostinu

Umiestnenie na hostinu je veľmi dôležité.Bavíte sa so všetkými, spievajte, jedzte, bavte sa, bavte sa so spoločnosťou - všetko je v poriadku, vzťah je chaotický, ale hladký.Ste v bezpečí.

Ak ste na okraji hostiny, pravidelne odchádzajte od stola a sledujte zo strany, čo sa s vami deje.skôr sa mi to nepáči, tváre sa zdajú neatraktívne, správanie hostí je vulgárne.To znamená, že si osobne hľadáte svoje miesto a svoju spoločnosť.Neveríte úplne iným.

Ste v čele tabuľky, dávate rozkazy, najskôr vyskúšajte všetky jedlá - musíte zmierniť svoj egoizmus a prejaviť záujem o ostatných.

Z neznámych dôvodov ste boli v úlohe hlavného chodníka as hrôzou alebo ľahostajnosťou ste pochopili, že vás teraz budú zjesť.Takýto sen znamená, že ste zvyknutí, a nikto nie je pripravený počítať so svojím názorom.Slávu môžete vidieť vo sne z pohľadu jedla iba pri vysokej teplote alebo v zúfalej situácii.

Ak vidíte svojich blízkych, ktorí vás nevenujú pozornosti, je potrebné túto skutočnosť poznamenať.Napríklad, aby ste videli, ako sa váš duší spáruje s inou osobou - čoskoro sa odlúči, ochladia vzťahy, objaví nepríjemné tajomstvá.

Ak vaše deti sedia s inými ľuďmi a nevideli vás, mali by ste venovať pozornosť zdraviu.Najmä na liečenie chronických chorôb.

Je dôležité pozvať na dovolenku.Ak máte pozvánku, môžete sa považovať za prijatého v spoločnosti.Ak sa potulujete po stole a nenájdete svoje miesto - stojí za to premýšľať o kruhu komunikácie.

Význam sviatku podľa kníh snov

 • Kniha snov Wangiho zaručuje, že spánok so sviatkom je vážnou a významnou zmenou v živote.,Zábavná a hlučná hostina je pre zmenu k lepšiemu.Bojuje, hádky, hádky - na problémy.
 • Ak ste vo sne, ste mladší ako v živote - čakátedobré prekvapenie a odmena za dobré skutky.
 • Kniha snov pre ženy interpretuje sviatok vo sne ako ľahké tehotenstvo a dobré zdravé dieťa.sedieť pri stole vedľa vyvoleného - na najbližšiu svadbu.
 • Kniha Wanderer Dream Book sľubuje veľa šťastia v podnikaní a pomoc skutočných priateľov a príbuzných.Hádky a hádky počas sviatku, pocit úzkosti - dajte si pozor na podvádzanie priateľmi.Možno ste pred vami skryli dôležité informácie.
 • Millerova klasická interpretácia sna vykladá sen so sviatkom ako dôležitú pozvánku správnej spoločnosti, významnú udalosť.Cudzinci pri stole sú kriminálnici zaujímavých zvratov a zvratov osudu.Priateľský sviatok v úzkej spoločnosti znamená úzku komunikáciu a vzájomnú pomoc s priateľmi.
 • ​​

Záver

Sviatok je váš život v celej jeho rozmanitosti.Ľudia pri stole sú vo vašom živote dôležití, všeobecný chod hostiny, priateľský alebo škandálny, ukazuje vašu postavu.Existujú časté prípady, keď sa človek pri pohľade na sviatok vo sne s opisom svojho života rozhodne zmenil všetko - práca, rodina, životný štýl, pretože sa prvý z nich zrazu stal neznesiteľným.Každý sen je znamením.

Nie je potrebné slepo poslúchať označenia, ale stáva sa, že rozhodnutie je už dozreté v čase prijatia označenia.V takom prípade neodkladajte činnosť neskôr.Počkajte na najvhodnejší okamih a urobte vlastné rozhodnutia.Buďte opatrní, príliš ostré zákruty vášho osudu môžu uškodiť tým, ktorí sú od vás závislí, a od osudu dostanete zrkadlovú reakciu.trvaťriešenia, ktoré majú premyslené všetky následky, pokiaľ možno niekoľkokrát az rôznych perspektív.