Prečo most snov cez knihu snov

Aký je sen o moste a o akých udalostiach vás vaše podvedomie varuje pred takýmto snom?Môže to byť symbolom neopodstatnených nádejí alebo sklamania manžela /manželky.Aby sme však porozumeli a presnejšie určili „diagnózu“, prečítajte si tento článok s predpoveďami populárnych kníh o snoch.

Výklad snu Wangi

Bulharský jasnovidca veril, že most symbolizuje nádeje, prísahy a sľuby.Jej predpovede sú založené na tomto.

Tu sú:

 1. Choďte po moste alebo kráčajte po ňom a potom zlyhajte - zradte zboku.blízka osoba, ktorej ste zvyknutí veriť ako vy.Táto významnosť vás úplne odzbrojí, budete sa ťažko starať o to, čo sa stalo, ale nakoniec budete môcť udeliť svoje odpustenie.
 2. Stavať most je v ťažkom období ofenzíva.Ťažkosti vznikajú preto, že ste dostali príliš veľa povinností, s ktorými si nie vždy dokážete poradiť.Stačí vyriešiť problémy ostatných - pokúsiť sa uvoľniť a zbaviť sa časti povinností.
 3. Dlhá prechádzka po moste - budete cítiť ohromný pocit hanby a budete mať výčitky svedomia nad nejakým činom, ktorý ste sa v minulosti dopustili.Je spájaný s nesplneným sľubom blízkemu priateľovi.

Kniha ušľachtilých snov

Most je symbolom kontaktumedzi ľudskou dušou a vonkajším svetom, medzi realitou a cudzími silami alebo medzi jednotlivcom a spoločnosťou.

Tu sú výklady:

 1. Nádherný a veľmi široký most - podpora bude prichádzať zo strany, ktorú nemáte.čakali sme.Toto je znamenie, že žijete v harmónii so sebou a uspokojujete potreby svojej vlastnej duše a sú v dobrom kontakte s ľuďmi.
 2. Rozbitý most naznačuje nedostatok dôvery v ľudí, obavy zo života.Snílek je odcudzený, a preto sám.Mal by sa naučiť byť otvorenejší, veriť v seba a prestať hľadať trik vo všetkom, čo ho obklopuje.
 3. Drevený most - k šťastiu a prosperite v osobnom živote.Pre osamelého človeka - príležitosť stretnúť sa so svojím spolubývajúcim a naučiť sa pravú bezpodmienečnú lásku k partnerovi.
 4. Bizarný most k sexuálnemu experimentovaniu z dôvodu nedostatku rozmanitosti v intímnom živote.Partner vám ponúkne vyskúšať niečo nové, pokúsiť sa otvoriť a reagovať na jeho návrh so súhlasom.
 5. Vidiecky most cez rieku je symbolom rodinných väzieb.V blízkej budúcnosti ich osud otestuje na silu.Bude to skúška rodinných vzťahov a vaše správanie určí osud budúcnosti.
 6. Prechod cez úzky most - nie ste si istí, v dôsledku čoho často trpia vaše vzťahy s ostatnými ľuďmi.Aby ste situáciu napravili, musíte sa naučiť milovať seba samého, prijať všetky nedostatky a rozvíjať cnosti.
 7. Zoznámte sa s mužom na moste -priaznivé znamenie.Vo vašom živote sa uskutoční osudové zoznámenie, vďaka ktorému nájdete šťastie v láske a budujete harmonické vzťahy so svojím ideálnym partnerom.
 8. Ak ste kráčali popri moste a rozložili sa, váš vzťah s partnerom je tiež dosť neistý.Vaše obsedantné obavy sú na vine - máte neustále obavy, že môžete zostať sami a vaša úzkosť môže ťahať za negatívne udalosti, ktoré povedú k oddeleniu.
 9. Sochy na moste - získate mocného patróna.Vo vašom živote sa objaví bohatá a vplyvná osoba, ktorá vám pomôže rýchlo zvládnuť všetky problémy, stane sa vaším mentorom, učiteľom a podobne zmýšľajúcou osobou.
 10. Zvieratá na moste - neviete, ako ovládať svoje emócie, a preto sa vo vzťahoch s ľuďmi neustále objavujú problémy.Človek by sa mal naučiť ovládať city, potom všetko pôjde hladko.

Miller's Dream Book

Ak ste videli dlhý chátrajúci most s nezvyčajnými ohybmi a štruktúrou, v blízkej budúcnosti sa ocitnete v stave apatie a melanchólie.Dôvodom je strata niečoho dôležitého a významného pre vás.

Ďalší výklad:

 1. Mladé dievčatá a chlapci snívajú o moste k ponurým myšlienkam, sklamaniu a frustrácii.To sa stane, pretože vždy hľadajú neexistujúci ideál a zabúdajú, že všetko má nedostatky.
 2. Prekročenie mosta cez búrlivú rieku - vo vašom živote jevážne problémy, ale veľmi skoro ich úspešne prekonáte a vstúpite do novej, šťastnej a pokojnej životnej fázy.
 3. Ak kráčate po ceste a na vašej ceste sa zrazu objaví most, je to nepriaznivá známka.Vyskytnú sa okolnosti vyššej moci, vďaka ktorým môžete stratiť vieru v to najlepšie.
 4. Pri pohľade z mosta na bahnitú a špinavú vodu - začnete vynakladať veľké úsilie na dosiahnutie dôležitého cieľa, ale požadovaný výsledok nebude fungovať.Stojí za zváženie, či ste si vybrali správnu cestu, je možné, že vaša duša chce niečo úplne iné.

Ženská kniha snov

Most, ktorý sa sníval od štvrtka do piatka, je o strachoch a obavách, s ktorými sa nebudete môcť vyrovnať.Návrat do stavu pokoja a spokojnosti so životom bude nejaký čas trvať.

Od stredy do štvrtka - získajte komplexnú a zodpovednú prácu, ktorú budete musieť rýchlo a efektívne vykonávať.Snažte sa nerobiť chyby, pretože každá z vás vás môže stáť kariéru.

Od pondelka do utorka - svet bude od vás vyžadovať rozhodné kroky.Sedieť bokom nebude fungovať.Ak chcete získať to, čo chcete, budete musieť vyskúšať všetky svoje zdroje, zručnosti a znalosti.

Horiaci most je varovaním.Riskujete príliš veľa, čo môže viesť k stratám alebo rozlúčke s milencom.Stojí za to byť opatrnejší, aby si nezničil svoj vlastný život.

Závery

 • Bridgevo sne symbolizuje vzťahy, kontakty a vzťahy človeka s jeho partnerom.Na základe toho sa zostavuje väčšina interpretácií.
 • Je dôležité nielen prečítať predpoveď, ale aj riadiť sa radami uvedenými v knihe snov.To pomôže vyhnúť sa problémom v budúcnosti.
 • Je tiež dôležité pamätať si, aký bol most vo vašom sne, ako to vyzeralo.Potom nájdete perfektnú predpoveď pre vás.