Prečo netopier sníval: interpretácia je podľa snov

Netopier, nepríjemne vyzerajúci tvor, nadobúda svoj symbolický význam, keď sa javí osobe vo sne.Interpretácia snov, ktoré navštevuje ako hosť, však nie je zďaleka vždy negatívna.Aby ste mohli v každom jednotlivom prípade správne určiť, o čom netopier sníva, musíte si vziať do úvahy všetky okolnosti nočného videnia a otvoriť svoju obľúbenú knihu snov.

Obsah
 1. Všeobecné tlmočenie
 2. Ďalšie informácie o tlmočení
 3. Akcie s pálkou
 4. Výklad snov Millera
 5. Výklad snov Fedorovskej
 6. ) Výklad snov Maya
Všeobecný výklad

Netopiere v nočných víziách môžu žiť v temných jaskyniach a dokonale sa orientovať bez svetla.pred neznámym, nepochopiteľným.Snílek by sa mal spoliehať na intuíciu a pozerať sa do seba - možno v jeho správaní je niečo čudné.

Podľa jedného výkladu predstavuje toto okrídlené stvorenie cestu.Podľa iných verzií, napríklad podľa čínskej knihy snov, sľubuje snílek dlhý a šťastný život.

Domorodí Američania považovali túto šelmu za symbol aktívnej práce intuície, znovuzrodenia.Keď ľudia videli sen o tomto zvierati, často cítia nárast nových síl, duchovnú a emocionálnu obnovu.

Ak netopier videný vo sne spí, je to zlé znamenie, ktoré naznačuje čiernu líniu života.Ak sú exempláre tohto zvieraťa v snovom snepozerajú sa do jeho okna - v skutočnom živote sa možno budete musieť stať očitým svedkom anomálneho javu.

Mŕtvy netopier vo sne predstavuje bezprostrednú chorobu.Stojí za to prijať opatrenia na posilnenie imunity a udržanie dobrého zdravia.Okrídlené zviera, ktoré letí pod strechou domu roja, predstavuje dlhú cestu do zahraničia.Je možná dlhá pracovná cesta.

Ďalšie podrobnosti tlmočenia

Ak nepríjemný tvor zaútočí na osobu, ktorá dodržiava sen, jedná sa o mimoriadne zlé znamenie, ktoré vyvoláva smútok, stratu a možnú smrť blízkej osoby.

Takýto sen môže byť tiež varovaním varujúcim snívateľa pred nebezpečnými a riskantnými opatreniami, pretože v období po takomto snehu môžu spôsobiť nežiaduce následky, vážne zranenia.

Kousnutie netopiera hovorí o pesimistických náladách a výhľadoch na život snívateľa.Tí, ktorí videli taký nočný obraz, by mali zápasiť s negatívnymi emóciami a nechať život iskriť novými farbami.

V živote človeka, ktorý má sen, sa čoskoro objaví iná interpretácia takýchto snov - zložitých situácií, problémov a problémov.Vytrvalosť, odvaha a vytrvalosť však pomôžu prekonať čiernu čiaru a dostať sa z vody nielen sucho, ale aj s hodnotným ziskom.

Okrídlené zviera lietajúce vo sne v byte sľubuje neočakávaný odlet.Môže to súvisieť so zmenou práce a pozvaním na návštevu od starých priateľov.Existuje však temnejšia interpretácianočné videnie, v ktorom budú zlé správy dôvodom odchodu.

Akcie s pálkou

Podvedomie niekedy vyvoláva predstavivosť najbizarnejších a zdanlivo smiešnych obrázkov.Ale aj oni majú svoj symbolický význam.

 • Napríklad oženiť sa s pálkou vo sne je znamením, ktoré sľubuje šťastný a priateľský rodinný život.
 • Zabíjanie nestrannej šelmy v nočnom videní je dobrým znamením: sľubujú zmeny života, ktoré spôsobia vyslobodenie z ťažkých myšlienok, depresie, sleziny a zlej nálady.Problémy sa ľahko vyriešia a choroby ustúpia.Ďalšou interpretáciou tej istej vízie je víťazstvo nad nepriateľmi, závislými ľuďmi.Víťazstvo vám však príde z nejakého dôvodu - musíte tvrdo pracovať.
 • Chytanie netopiera je vynikajúcim znamením, ktoré sľubuje kariérny postup, úspech v podnikaní a zlepšenie materiálnej pohody.
 • Okrídlený tvor, ktorý sa týči nad snírom, zosobňuje svojich chorých.Ak stúpa na svetlom pozadí a je ľahko viditeľná, veci nie sú také zlé: intrikám nepriateľov sa odhalí a včas im zabráni.Ak je však pozadie, na ktorom toto zviera letí, tmavé, nie je to dobré znamenie, ktoré hovorí o vážnom nebezpečenstve visiaceho nad spánkovým pozorovateľom.
 • Držať škaredé stvorenie vo svojich rukách znamená očakávať zlé správy.

Miller Dream Book

Podľa vyhlásenia tejto snovej knihy je netopier extrémne zlým znamením, ktoré predznamenáva celý rad problémov,nešťastia, smútok a sklamanie v živote snívateľa.Očakáva sa, že osoba zomrie na niekoho blízkeho, ako aj na choroby a vážne zranenia samotného pozorovateľa spánku.

Hrozné okrídlené stvorenie bielej farby varuje snílka smrti.Ale vnímať takéto varovanie je výzvou na bdelosť, opatrnosť, vytrvalosť a odvahu.

Interpretácia snov o Fedorovskoy

Keď vidíte toto nepríjemné stvorenie vo vašom sne, mali by ste byť opatrní pri manipulácii s ohňom, bližšie sa pozrieť na deti a držať ich ďalej od ohňa (nenechať ich, aby sa zhodovali).kachle a krby).Uhryznutie z netopiera môže predstavovať domový oheň.

Mayská kniha snov

V tejto knihe snov existujú dva výklady tohto sna.Prvý je pozitívny a hovorí o tých snoch, v ktorých letí nepríjemné zviera.Takýto sen predstavuje príjemnú cestu.Aby ste si ju ešte viac zapamätali, môžete pred spaním jesť nejaké exotické ovocie.

Druhá negatívna interpretácia hovorí o snoch, v ktorých sa objavujú mŕtve netopiere.Takéto sny spôsobujú bezprostrednú chorobu a naliehajú na snívanie, aby venovalo pozornosť zdravotnému stavu a imunitnému systému.